Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

***

Kliknij na zdjęciu, żeby włączyć pełny ekran
Następne autora
z tego katalogu
zdjęcie Zachód
Autor Sebastian J Poprzednie autora
z tego katalogu
zdjęcie ***
Data wysłania dnia 13.06.2006
Kategoria Inne
Katalog Brak katalogu
Oglądane 518 razy
Rozmiar pliku ( wymiary ) 132.4 kB
Akcja
Musisz być zalogowany, żeby dodać zdjęcie do ulubionych
Opis Prosiłbym jednak nie tylko o komentarze w styl „SLABO” .A jak tak to dlaczego i co trzeba zrobić aby zdjęcie wyszło lepiej lub dobrze ! Jak w takich warunkach : Pokaz mody/prezentacja - modelki w ciągłym ruchu , dym z dymiarki przezroczystość powietrza około 50 % , pomieszczenie zaciemnione do pokazów lasera ... zrobić dobrą lub bardzo dobra fotkę. Jakie ustawienia zastosować ? Pozdrowionka dla wszystkich Moonowiczów !
Następne w serwisie
zdjęcie parada
Poprzednie w serwisie
zdjęcie Marta D.
KotAnka napisał(a) dnia 14.06.2006
Niewielkie mam w tym temacie doświadczenie ale może coś z mojego komentarza przyda sie przy robieniu kolejnych zdjęć.Na tej i na poprzedniej fotce jest widoczny sufit , mam pytanie czy zdjęcie było robione z pozycji siedzącej (uwzględniam to że wybieg jest na podwyższeniu)? Myślę że podstawa do robienia takich zdjęć jest znalezienie odpowiedniego miejsca, aby modelki oraz ich stroje były dobrze wyeksponowane, a tło nie rozpraszało.
Na końcu wybiegu zazwyczaj jest stanowisko dla fotoreporterów , wiem ze bez przyczepionej plakietki trudno się tam dostać , ale zawsze jest taka możliwość(przynajmniej w pobliżu) Wszystko jest uzależnione od choreografii, jednak na zdecydowanej większości pokazów modelki zatrzymują się na chwile na wybiegu, właśnie po to aby można było im zrobić zdjęcia (czasami jest to nazywane kilka sekund dla flash'a).Dobrze obserwując już po chwili można się zorientować w którym punkcie zatrzymuja się modelki.. Moim zdaniem lepiej na takich zdjęciach jest pokazanie jednej osoby niż dwóch tylko fragmentarycznie. To zdjęcie mz nie wyszło dobrze, więc poczekam na kolejne.Pozdrawiam:)
witek_rz napisał(a) dnia 13.06.2006
Zgadzam się ze studiozz, że foto nie jest złe, wręcz powiedziałbym iż całkiem niezłe. Jedynie co mi osobiście przeszkadza to fakt, że ciasno jest w kadrze i zdecydowanie za mało prawej strony, w którą zmierza modelka. Wolałbym więcej prawej niż lewej strony. Pozdrawiam
studiozz napisał(a) dnia 13.06.2006
........foto nie jest słabe.Czytałem opis i ponownie dzisiaj trafiam na opis tego co poza kadrem się działo.Więcej nie mogę z obawy na to co moglo się dziać przed budynkiem.Przepraszam.
loki_p napisał(a) dnia 13.06.2006
Oslabic blysk lampy jesli to mozliwe. Jasny obiektyw wskazany.