Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Królowa stawu zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

fucha

Kliknij na zdjęciu, żeby włączyć pełny ekran
Następne autora
z tego katalogu
zdjęcie sąsiedzi
Autor grzegorz pawlik Poprzednie autora
z tego katalogu
zdjęcie rozmowy
Data wysłania dnia 12.05.2006
Kategoria Inne
Katalog Brak katalogu
Oglądane 547 razy
Rozmiar pliku ( wymiary ) 173.74 kB
Akcja
Musisz być zalogowany, żeby dodać zdjęcie do ulubionych
Opis  
Następne w serwisie
zdjęcie
Poprzednie w serwisie
zdjęcie Bad Look
KotAnka napisał(a) dnia 14.05.2006
ciekawie!
eco napisał(a) dnia 13.05.2006
ciekawe umieszczenie w kadrze, mi sie podoba
mandinka napisał(a) dnia 13.05.2006
a kto ma rację, ten stawia kolację ;) miłego dnia życzę, spójrzcie za okno, pewnie tak jak u mnie piękna pogoda - warto pocieszyć się słonkiem ...LUDZIEEEE, WYLOGOWAĆ I NA SPACER MARSZ :)
grzegorz pawlik napisał(a) dnia 13.05.2006
racja :]
mandinka napisał(a) dnia 13.05.2006
Forum to mała społeczność, jak każda inna, różne osobowości, każdy ją współtworzy jako człowiek. Gdyby nie to, byłyby same komentarze dotyczące twardych, technicznych aspektów ( na których na obecnym etapie mojego rowoju w świecie fotografii nie znam się niestety ;) A tam gdzie wchodzą w grę miękkie aspekty - trudno, zawsze coś może łączyć, dzielić, nie ma sielankowych miejsc i społeczności. Ważne chyba, żeby nie atakować i bronić, a starać się rozmawiać. A poza tym miejmy swiadomośc, że nie kazdy jest mistrzem pióra i nie każdy potrafi prezyzyjnie oddać myśli, zawsze można też niewłaściwie zinterpretować czyjąć wypowiedź. Tylko spokój nas może uratować :) Pozdrawiam :)
grzegorz pawlik napisał(a) dnia 13.05.2006
Mandinko, z tym głośnym myśleniem różnie bywa bo czytam tu opinie o fotkach ale czytam też podjazdy personalne. Nie miałbym nic przeciwko publikacji mojej facjaty w ujęciach jakie tu pokazuję. Pokazując ludzi w mieszkaniu pilnuję by na fotce nie było nic charakterystycznego, naprawdę nie robię tego na żywioł, czy te fotki są oglądane czy tylko stwierdzony fakt że zajrzałem do domu ? Co ciekawe na kloszarda nad śmietnikiem [ 22838 ] zareagowałem tylko ja :] Pozdrawiam
mandinka napisał(a) dnia 13.05.2006
grzegorz, ogólnie co do zdjęć - wyczucie sytuacji jest subiektywne, pozostaje margines błędu. rozpoznać na fotce można łatwo nie tylko poprzez wyraźną twarz, to także miejsce itp itd. Postaw sobie sam pytanie, czy Ty chciałbyś, żeby ktoś publikował właśnie takie Twoje zdjęcia w sieci? Może dziwne też, że nie mam takich refleksji przy (nie Twoich) zdjęciach, na którym jakaś staruszka zbiera zioła lub jak trzech gości siedzi sobie na ławeczce na warszawskiej starówce? Głośno myślimy wszyscy, ale przecież nie po to żeby Cię urazić lub podcinać Ci skrzydła.
grzegorz pawlik napisał(a) dnia 13.05.2006
ktoś rozpozna tę kobietę i tego faceta i co ? wyda się że rozmawiali ?
grzegorz pawlik napisał(a) dnia 13.05.2006
rozmawiam o zdjęciach, poczatować sobię mógłbym gdzie indziej ale nie lubię
wojt napisał(a) dnia 13.05.2006
powiem tak, jeżeli uważasz że poprzednia fotka jest bezpieczna to jesteś w błedzie. spokojnie z użyciem niewyszukanych narządzi można rozpoznać osobą. oczywiście ja jej nie znam i z mej strony nie grozi cie niebezpiecznstwo. ale czy jesteś pewien , że tutaj nie znajdzie się osoba, która rozpozna tę kobietę i tego faceta? słyszałęm że są specjaliści, którzy przeglądają różne miejsca publikacji zdjęć, szukają osób na fotkach a potemsąd itp nieprzyjemne sprawy. zgoda na fotkę a szczególniie na publikację to w obecnej dobie nasze bezpieczeństwo. sorry. a fotki podobają się jak już pisałem
pastwisko napisał(a) dnia 13.05.2006
moge zadać niedyskretne pytanie? ile ty masz lat?
grzegorz pawlik napisał(a) dnia 13.05.2006
rozmawiamy właśnie o foto robionym na ulicy, do niego były zastrzeżenia, prywatne życie jest wszędzie, nie tylko w domu a bywa że w domu jest mniej prywatne niż poza, rozpoznałbyś kogoś na poprzedniej fotce i co ? wydałoby się że siedziała na sofie ?
pastwisko napisał(a) dnia 13.05.2006
wiesz co innego foto na ulicy, a co innego wsadzanie ludziom tele przez okno w ich prywatne zycie. jesli nie widzisz różnicy między zyciem publicznym a prywatnym, no to trudno, ale pomysl nad tym, a tekst typu nie mozna rozpoznać twrzy jest w tym przypadku śmieszny - panią na poprzednim mozna spokojnie rozpoznać.
grzegorz pawlik napisał(a) dnia 13.05.2006
Dla mnie podstawą jest wyczucie sytuacji i pewien takt wobec ludzi, których focę. Nie robię fotek kloszardom grzebiącym w śmietnikach czy żebrakom na chodnikach. Na tej tutaj człowiek też nie dłubie w nosie. Inaczej jest gdy osobnik jest nie do rozpoznania na fotce – wtedy można wszystko, co najwyżej moderator ulegnie niekiedy politycznie poprawnej zbiorowej histerii :]
pastwisko napisał(a) dnia 13.05.2006
fajne foto, a gdyby nie był poprzednich to nikt by się pod twoją fotką nie oddawał takim przemyśleniom, czasem warto przyantycypować...
mandinka napisał(a) dnia 12.05.2006
dobre pytanie ... ja np nie chciałabym żeby ktos moje zdjęcia publikował gdzieś w sieci bez mojej zgody.
wojt napisał(a) dnia 12.05.2006
pytanie wydaje się zasadne, choć fotka bardzo się podoba. pozostaje kwestia szumó, ale mogę się mylić., pozdro
amateur napisał(a) dnia 12.05.2006
Jestem ciekaw czy bohaterowie Twoich zdjęć wyrazili zgodę na ich publikację... to chyba nie jest dla Ciebie żaden problem, hmmm?