Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Też mam ptaszka - a co? zdjęcie ptasi narcyzm
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
uuu..grubo! pięknie! rzuć trochę światła: czym robione? analog?pozdr. Jarek ...
zdjęcie Też mam ptaszka - a co? Jarek Bukowski na to:
foto.moon.pl)
zdjęcie Też mam ptaszka - a co? bajsza na to:
hi, hi
Ostatnie komentarze

pomnik Arkle

Kliknij na zdjęciu, żeby włączyć pełny ekran
Następne autora
z tego katalogu
zdjęcie
Autor lolek3 Poprzednie autora
z tego katalogu
zdjęcie
Data wysłania dnia 10.04.2019
Kategoria Architektura
Katalog Brak katalogu
Oglądane 143 razy
Rozmiar pliku ( wymiary ) 201.21 kB ( 813x540 )
Akcja
Musisz być zalogowany, żeby dodać zdjęcie do ulubionych
Opis Tak, tak wiem, szkoda tej uciętej nogi dżokeja.
Następne w serwisie
zdjęcie ***
Poprzednie w serwisie
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 14.04.2019
@lolek3 wybacz, że to co napiszę nie dotyczy Twojego foto, choć już swoją opinię na jego temat wyraziłem unikając określenia GNIOT

@Legal - trafiłeś moim zdaniem w punkt! Dzięki ! Nawiasem pisząc śmiem jednak wątpić aby Lolek3 zrozumiał Twój przekaz i pewnie jeszcze nie raz okaleczy moona swoją sztÓką i TFUrczością;)
Legal napisał(a) dnia 14.04.2019
Do eksperymentów z kanonami fotografii większe prawo mają ci, którzy potrafili już pokazać, że dobrze radzą sobie w piaskownicy fotograficznej.
Ty tego nie udowodniłeś ani razu (przynajmniej mnie).

A styl składania swoistej samokrytyki w trzeciej osobie, wyrażony w formie - 'lolek to', lolek tamto' kojarzy mi się z niezwykle rozdętym ego oraz z nieuzasadnionym, wysokim mniemaniem o sobie.
lolek3 napisał(a) dnia 13.04.2019
Jarku - mówisz i masz! Tobie się nie podoba - szanuję to. Napisałeś też czemu, otrzymałem to co chciałem. Dzięki za oświęcony czas.
Ps. Lolek może być nudny, niereformowalny, bywa, że głupi (nie jeden raz głupotę na tym portalu napisałem), marudny, uparty ale nigdy nie KŁAMCĄ!
lolek3 napisał(a) dnia 13.04.2019
Dzięki Rafale za odpowiedź. Tam główną postacią jest jeździec, tu zaś duma Irlandczyków - ogier Arkle. Jak qieść gminna głosi do tego pomnika pozował jakiś bardzo utytułowany irlandzki dżokej. Tej ostatniej informacji nie udało mi się potwierdzić. Na wszelki wypadek gdyby miała być to prawda to zarówno na tym, jak i na poprzednim ujęciu umieściłem ich obu.
Jarek Bukowski napisał(a) dnia 13.04.2019
Lolku - jeśli piszesz komentarz odnośnie czyjegoś wpisu, to odnoś to do konkretnej osoby, bo widzę 3 komentarze i połapać się prawie nie można, co do kogo odnosisz. Czy ten komentarz o podobaniu się jest do mnie? Jeśli tak, to napisałem moją opinię w pierwszym zdaniu mojego komentarza.

Natomiast, nikt nie zabrania Ci robić jak chcesz :) Więc rób, jak chcesz. Zasady są po to, by je znać, a dopiero potem przestrzegać lub nie. Mnie się ten kadr po prostu nie podoba. O powodach też pisałem i nie lubię się powtarzać.

pozdr. Jarek
Rafał Zmuda napisał(a) dnia 13.04.2019
sorry..miednoj wsadnik czyli jezdziec miedziany- slynny pomnik Piotra Wielkiego w Petersburgu:) https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Piotra_I_w_Petersburgu_(plac_Senacki)
lolek3 napisał(a) dnia 13.04.2019
Rafale, nie bardzo zrozumiałem Twój wpis. Następnym razem posz po polsku, a jeśli jest to rosyjski to pisz grażdanką. Znajomość rosyjskiego jest szczątkowa. Chyba lepiej po polsku.
lolek3 napisał(a) dnia 13.04.2019
Wydawało mi się, że wyjaśniłem czemu tak a nie całkiem zgodnie z regułami. Jeśli już poświęcasz swój czas to nie pisz jak być powinno, tylko czy się nie podoba (podoba) i dlaczego? Jakie są ewentualne TWOJE propozycje. Jakie powinno być to ja wiem. Często się nie stosuję do zasad bo tak chcę. Ciekawi mnie reakcja innych na moje kombinowanie.
Rafał Zmuda napisał(a) dnia 13.04.2019
MIednoj Wsadnik iz Pitera
Sligo napisał(a) dnia 12.04.2019
jak nienawidzę foto pomników to to jest niezłe..
Jarek Bukowski napisał(a) dnia 12.04.2019
Lolku - przeczytaj jeszcze raz mój wpis, a nie lubię się powtarzać: "fotografie obiektów stanowią pewną trudność: bo albo należy pokazać w ciekawy sposób całość, albo jakiś element. a tutaj - widać, że nie bardzo wiadomo, co chciałeś nam pokazać"

Cięcia są ciekawe, ale nie te tutaj, które pokazałeś.

pozdr. Jarek
lolek3 napisał(a) dnia 12.04.2019
Poco reszta? Jestpiękny łeb konia osadzony na smukłej szyi i dżokej dumny z tego, że dosiadatego legendarnego konia. Przynajmniejja to tak widzę - i jest to moje niezbywalne prawo. Ty sugerujesz całość, wierzę, że by było ciekawie. Mnie mierzi ujecie które można kupić w każdym sklepie z pamiątkami i taka blokada nie pozwalami myśleć kreatywnie.
Może ktoś jeszcze podchwyci temat?
Jarek Bukowski napisał(a) dnia 10.04.2019
Lolek, nie podoba mi się ten kadr. Jeśli pomnik, to dlaczego tak pocięty? faktycznie uciąłeś nie tylko nogę, ale i całą resztę konia.

fotografie obiektów stanowią pewną trudność: bo albo należy pokazać w ciekawy sposób całość, albo jakiś element. a tutaj - widać, że nie bardzo wiadomo, co chciałem nam pokazać.

pozdr. Jarek
Shodan napisał(a) dnia 10.04.2019
nie tylko nogi szkoda