Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Kliknij na zdjęciu, żeby włączyć pełny ekran
Następne autora
z tego katalogu
zdjęcie
Autor Zbigniew Dąbrowski Poprzednie autora
z tego katalogu
zdjęcie
Data wysłania dnia 17.12.2018
Kategoria Inne
Katalog Brak katalogu
Oglądane 255 razy
Rozmiar pliku ( wymiary ) 161.81 kB ( 700x1000 )
Akcja
Musisz być zalogowany, żeby dodać zdjęcie do ulubionych
Opis  
Następne w serwisie
zdjęcie THIIIIIIIIS WAAAAAAY
Poprzednie w serwisie
zdjęcie Lotnik
Metadane [EXIF]
Aparat OLYMPUS IMAGING CORP. - E-M10
Przysłona f/18.0
Czas naświetlania 1/3 [s]
ISO 250
Ogniskowa 25 (50) [mm]
Shodan napisał(a) dnia 22.12.2018
gburze polski - muszę Cię rozczarować i niestety napisać, że nawet nie chce mi się czytać tych Twoich smętnych wywodów na mój temat i moich komentarzy ani też uczestniczyć w tej pozbawionej sensu polemice, ponieważ dyskusja z Tobą przypomina zapasy ze świnią w błocie i to jest ten moment, w którym zauważam, że tylko świnia czerpie z tego przyjemność, wiec nie bardzo mam chęć w tym uczestniczyć :)

Zamiast marnować czas na prawienie mi morałów oraz teoretyzowanie o meandrach fotografii, pokaż, że coś umiesz w tej dziedzinie od strony praktycznej, bo póki co Twoje PF wskazuje na to, że o fotografii masz pojęcie tylko teoretyczne a i to nie zawsze Ci wychodzi, bo czasami wypisujesz takie głupoty, że aż żal czytać (ot chociażby jak tu o tym niby koniecznym MEGA doświadczeniu w operowaniu kilkoma lampami błyskowymi a przecież chodzi tu o sfotografowanie jebanego kwiatka a nie stada pędzących bawołów, więc w czym problem aby poeksperymentować ? Kwiatek raczej nigdzie nie spierdoli i będzie pozował do upadłego, prawda ? )

Cytując Bogusława Lindę z filmu "Psy" - "Nie chce mi się z Tobą gadać..."

Amen :) ... kFiatuszku ... fotografii teoretycznej ;)
gbur polski napisał(a) dnia 21.12.2018
cd
Cierpisz na rozdwojenie jaźni? – Do czego innego nawołujesz innych a sam postępujesz dokładnie tak samo przeciw czemu protestujesz. Piszesz: „LUDZIE komentujcie zdjęcia ale komentujcie mądrze ! Każdą opinię uda się uzasadnić i to kosztuje kilka słów więcej aniżeli "GNIOT" i cicho sza”! Ile razy ostatnio wyłącznie słowem „GNIOT” komentowałeś? Zarzucasz mi, że komentuję komentarze a nie zdjęcia a sam też często komentarzy się czepiasz. Ale to robisz Ty SHODAN WIELKI – bo co wolno wojewodzie …. Jak nie odnosić się do Twych komentarzy kiedy głupoty piszesz. Np. Zachęcasz (wręcz nakazujesz) Zbyszka do użycia drugiej lampy błyskowej. Czy nie przyszło Ci do głowy, że aby w pomieszczeniu posługiwać się kilkoma lampami błyskowymi trzeba mieć olbrzymią wprawę i niewiarygodną umiejętność przewidywania efektów. Wielu dobrych zawodowych fotografów posługuje się reflektorami (amatorom wystarczy kilka lampek np. nocnych). Czy uważasz, że Zbyszek nie wie o efektach jakie można uzyskać przy użyciu kilku punktów świetlnych? Jeśli pracuje z jednym puntem świetlnym to widocznie taką ma koncepcję. Inna sprawa czy koncepcja jego jest trafiona – ale tego tematu na wszelki wypadek nie poruszasz. Wolisz wystąpić w roli WIELKIEGO MISTRZA, który poucza tępego początkującego uczniaka. Piszesz „Komentując zdjęcia nie chcę obrażać ich autorów.....”. A jak określić Twoje wypowiedzi pod innymi pracami Zbyszka, kiedy traktujesz go jak pętaka który dostał zabaweczkę fotograficzną i strzela bez opamiętania na lewo i prawo. Czy nie dociera do Ciebie, że zdaje on sobie sprawę z tego iż prace te odbiegają od ogólnie przyjętego kanonu? Jeśli uparcie je publikuje to widocznie taka jest jego koncepcja. Ja tej koncepcji nie rozumiem – ale nie ma takiego obowiązku by je oglądać. Jeśli i Tobie się one nie podobają to też nie musisz lub napisz to ale w cywilizowanej formie. Nie musisz Zbyszka wdeptywać w błoto byle tylko podbudować SWOJE WYBUJAŁE EGO! (czemu wybujałe? Zobacz swoje 7 szt. „samolotowe pstryki”) Bo nie jest on początkującym pstrykaczem próbuje czegoś innego niż wszyscy. Inna sprawa czy te próby są udane czy nie, ale jednak coś potrafi.
Shodan nie bądź KULTURALNY INACZEJ!!!
AMEN
Shodan napisał(a) dnia 18.12.2018
+ za ustawienie sceny
samo foto beznamiętne i bez głębszego wyrazu, czyli od po prostu postawiłem co pod ręką miałem, cyknąłem fotkę no i JUŻ. Popracowałabyś światłem, np. dodatkową lampą błyskową albo po prostu doświetleniem i poeksperymentował z tym i byłoby znacznie ciekawiej (w swoim PF mam kilka zdjęć z kieliszkami zalanymi wodą, w które świecę wskaźnikiem laserowym ) popatrz tam i może znajdziesz inspirację. Martwa natura ma to do siebie, że Ci nie ucieka i masz czas, wiec co Ci szkodzi się pobawić ?