Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie lolek3 na to:
Shodan czy myślisz, że tą chamską wypowiedzią pokazałeś, że masz jaja? J ...
zdjęcie wk na to:
bdb
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
klimatyczne..muszę tez kiedys sfotografowac jakies schody...
Ostatnie komentarze
Informacje o użytkowniku

gbur polski

Portret użytkownika gbur polski
Strona www : http://
Adres e-mail : Zaloguj się, żeby zobaczyć adres e-mail
Miasto :
O sobie samym : Fotografią amatorską zajmuję się od ponad 30 lat. początkowo czarno - białą.
przez kolor do slajdów. od 5 lat zgłębiam tajniki fotografii cyfrowej. Moim ulubionym programem jest GIMP, kiedy muszę coś wykonać szybko "przesiadam" się na Photoshop. lubię fotografować przyrodę i zabytki, czasami coś zrobię z portretu (niestety to bardzo trudny temat) Ponieważ lubię trochę pomarudzić przy cudzych fotkach wybrałem ksywkę GBUR
Strona odwiedzana przez innych: 694 razy
Komunikatory: GG: 0, Skype: , Tlen:
Rejestracja: dnia 21.11.2010
Aktywność użytkownika: komentarzy: 820, zdjęć: 24, postów: 5, wątków: 1, wypowiedzi na pogaduchach: 0
Wyświetl
Zdjęcia Komentarze Komentarze pod zdjęciami Wątki na forum Posty na forum Ulubieni autorzy Ulubione zdjęcia
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zdjęcie
wczoraj o godzinie 17:52:33
Hejter – określenie osoby, która wyraża kłótliwe i agresywne komentarze w internecie. Wrogie komentarze mogą być postrzegane jako akt cyberprzemocy i nękania psychicznego. W sposób napastliwy i używając tzw. mowy nienawiści (nazwa pochodzi od spolszczenia angielskiego słowa hate) krytykuje daną rzecz lub osobę (najczęściej publiczną).
Hejterzy różnią się od trolli, którzy starają się zwrócić na siebie uwagę poprzez prowokacyjne komentarze. Każdy może być ofiarą hejtera, ale ich głównym celem są zazwyczaj osoby publiczne.
Wilkipedia

Miłego dnia życzę
zdjęcie
wczoraj o godzinie 08:06:36
SHODAN WIELKI ?
Zapomniałeś ? To sobie przypomnij jaki jesteś WIELKI FACHOWIEC !!! foto.moon.pl

Ps.
To chyba nie stary poczciwy etanol - chyba jednak jakiś syntetyk.
zdjęcie
dnia 11.02.2019
Jak widzę to wracasz do formy. Jednak odbicia to Twoja specjalność
zdjęcie Brzozowa
dnia 09.02.2019
Całkiem dobrze czernią przyprawione!
zdjęcie Brzozowa
dnia 09.02.2019
A gdzie to się taki piękny bruk zachował? Jesienią byłem w Pasymiu i na rynku obserwowałem mord jaki został dokonany na tym pięknym mieście. Prawdziwe kocie łby otoczone płytami chodnikowymi, asfaltem i w kilku miejscach taki przekładaniec. Szkoda, że kary śmierci się już nie wykonuje.
zdjęcie eLka łyżwiarka
dnia 09.02.2019
Może i ręka, może i przepalenia, może i modelka zbyt centralnie, ale to spojrzenie połączone z szelmowskim uśmieszkiem bezcenne.
Przypominam, że kompresja .jpg jest kompresją stratną.
zdjęcie
dnia 01.02.2019
Gdyby tak "łysego" przesunąć bardziej w lewo, obcinając nieco strony lewej a dodając prawej może było by lepiej? A może jednak nie było by lepiej. Sam sobie głowę połam. Czyli całkiem nie kiepsko Ci wyszło.
Pozdrowienia
zdjęcie
dnia 01.02.2019
Teraz słów kilka o przedstawionej fotce: o tym nadmiernym ostrzeniu to lekka przesada. Gdyby było ostre „normalnie” to byłoby zbyt mdłe. Tak jest lepiej. Czasem automatyka działa lepiej od autora. Tylko co tam ja tam mogę wiedzieć o fotografowaniu? (tylko 22 foty z czego aż 7 przyozdobionych czerwienią)
zdjęcie
dnia 01.02.2019
Było by bardzo niegrzecznie z mojej strony przypuszczać, że nie przyszło Ci do głowy, iż tych liczb nie musiałem zakuwać na blachę bo wystarczyło przepisać je ze strony z informacjami o Tobie.
Teraz wszystko stało się jasne - chcąc zniechęcić „parnicki” do publikowania na portalu „chlapnęłaś” głupotę o statywie, dodając wyświechtany ogólnik o kiepskiej jakości. Zamiast przyznać się do pomyłki (zdarza się nawet najlepszym) usiłujesz obrazić tego kto tą pomyłkę wychwycił. Teraz kilka cytatów do przemyślenia:

„hejter to osoba, która umieszcza w Internecie wpisy, w których źle o kimś (rzadziej o czymś) pisze, obrażając tego kogoś i nie zamieszczając przy tym żadnej rzeczowej krytyki; słowo potoczne”
https://dobryslownik.pl

„Znając życie, nawet gdyby przedstawić naszym hejterom niezbite dowody, to oni nadal będą obstawiać przy swojej racji. Zazwyczaj są to nieudacznicy życiowi, którzy chcą się podbudować wyśmiewając innych. Zwyczajnie mi żal takich ludzi...”
jacekzelek.pl, 18.12.13
Pozdrowienia koleżanko
zdjęcie Drogheda
dnia 01.02.2019
Amiga po pomyłkach w tekście śmiem przypuszczać, że podszedłeś do mojej wypowiedzi bardzo emocjonalnie i wyczytałeś to czego nie napisałem (w młodości też tak miewałem). Moja ocena dotyczyła wypowiedzi poniższych komentatorów. Tobie zaś zarzucam to, że to co napisali nazwałeś komentowaniem. W nerwach nie takie rzeczy się robi. Zwykle nikogo nie chcę obrażać.
Dobrego dnia życzę
zdjęcie
dnia 01.02.2019
Jak się uczyć to tylko od najlepszych (mam się uczyć od Zbyszka Dąbrowskiego? Lolka?) Twoje 590 zdjęć oraz 6 207 komentarzy świadczy najlepiej o Twoich umiejętnościach. A temat jak odróżnić zdjęcie wykonane bez statywu od fotki zrobionej ze statywem naprawdę mnie interesuje.
Wesołego dnia życzę
zdjęcie msza święta
dnia 31.01.2019
sanctamissa - Zamieszczone zdjęcie niestety jest słabe.:
Ten element w prawym górnym rogu jest zbędny i psuje kompozycję
Brak szczegółów na jasnych partiach obrazu
Ciasne kadrowanie (przydało by się nieco więcej przestrzeni wokół głowy Jezusa.
Zamieszczony w opisie tekst zamieść na jakimś innym portalu bo na tym zajmujemy się fotografią (jedni robią to gorzej inni lepiej, ale zawsze dotyczy to zdjęć)

Do komentatorów: KULTURĘ WASZĄ WIDZĘ OGROMNĄ.
Miłego dnia życzę wszystkim
zdjęcie
dnia 31.01.2019
Cieszę się, że jesteś i zamieszczasz. Mam nadzieję, że wreszcie doczekam się odpowiedzi na pytanie które zamieściłem pod zdjęciem: foto.moon.pl . Inaczej przyjdzie mi umrzeć w nieświadomości!
Pozdrowienia
zdjęcie Drogheda
dnia 31.01.2019
Amiga wiesz, że jestem fanem Twoich zdjęć. Jednak w tym komentarzu to dałeś ciała - gdzie tu widzisz krytykę? Ja tu widzę "kulturalne inaczej" wypociny hejterów, i ZERO konkretów. Poziom prezentowanych prac (nawet starych autorów) leci na pysk, ale poziom oceny sięga dna. Te niby śmieszne uwagi tego Moonowego błazna biją wszelkie rekordy "mądrości inaczej".
Nic dziwnego, że jeśli nawet pojawi się ktoś nowy to szybko znika porażony poziomem ocen.
zdjęcie Pies rybaka
dnia 31.01.2019
Ale śmieszne!
zdjęcie
dnia 23.01.2019
Nie tłumacz się bo tylko winni się tłumaczą. To nosie i woderach to akurat nie do Ciebie było (naucz się że w moich durnych komentarzach odrobinę mądrości możesz znaleźć między wierszami)
zdjęcie
dnia 23.01.2019
Aby dopieścić ten niezły obrazek warto poznać jakiś bardziej zaawansowany program.
zdjęcie
dnia 23.01.2019
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem ostrzenia, ale w tym konkretnym zdjęciu dałbym je "na maksa", i mocniejszy kontrast by nie zaszkodził. Ale wtedy ten śnieg na dole by się zamienił w białą papierową płaską plamę. Twój program nie da rady, ale jakiś przyzwoity to by mógł. Zaznaczyłbym skrzynie (chyba), i na tym zaznaczeniu popracował nad ostrością i kontrastem, a na osobnym zaznaczeniu śniegu popracowałbym na poziomach. Nie dziw się, że moją poradę traktujesz jak jakiś bełkot, gdy poznasz podstawy jakiegoś programu pracującego na zaznaczeniach to wszystko stanie się jasne.
zdjęcie
dnia 23.01.2019
Fajnie Ci ten "ćwirek" wyszedł. Tak inaczej niż zwykle tu zamieszczane. Jest jakaś odmiana.
Wiesz chyba, że jestem złośliwy i lubię się przyczepiać - więc i tu się przyczepię: mniej lewej lub więcej prawej (tak by ptaszyna była w lewym górnym mocnym punkcie).
zdjęcie Ojciec z synem ;)
dnia 23.01.2019
A jeśli nawet fotomontaż to co? Fajnie się ogląda.
Marina - jeśli to nie podpucha to powiem: Na tych którzy mogliby Cię czegoś nauczyć to nie stać Ciebie. A jeśli chodzi o takich na których Cię stać to wiele mogła byś ich nauczyć,
Dawaj więcej!!!
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21