Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Tak jak w kinie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Tak jak w kinie Shodan na to:
wszystko tak jak trzeba MZ
zdjęcie Shodan na to:
wyprostowałbyś i byłoby MZ git a tak to byle jak
zdjęcie Shodan na to:
a gdyby tak ciaśniej nieco ?
Ostatnie komentarze
Informacje o użytkowniku

gbur polski

Portret użytkownika gbur polski
Strona www : http://
Adres e-mail : Zaloguj się, żeby zobaczyć adres e-mail
Miasto :
O sobie samym : Fotografią amatorską zajmuję się od ponad 30 lat. początkowo czarno - białą.
przez kolor do slajdów. od 5 lat zgłębiam tajniki fotografii cyfrowej. Moim ulubionym programem jest GIMP, kiedy muszę coś wykonać szybko "przesiadam" się na Photoshop. lubię fotografować przyrodę i zabytki, czasami coś zrobię z portretu (niestety to bardzo trudny temat) Ponieważ lubię trochę pomarudzić przy cudzych fotkach wybrałem ksywkę GBUR
Strona odwiedzana przez innych: 637 razy
Komunikatory: GG: 0, Skype: , Tlen:
Rejestracja: dnia 21.11.2010
Aktywność użytkownika: komentarzy: 662, zdjęć: 20, postów: 5, wątków: 1, wypowiedzi na pogaduchach: 0
Wyświetl
Zdjęcia Komentarze Komentarze pod zdjęciami Wątki na forum Posty na forum Ulubieni autorzy Ulubione zdjęcia
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zdjęcie milczące kroki...
7 dni temu
Bandziol20 przypuszczam, że nie znasz tego miejsca. Od wejścia prosta droga prowadzi do pionowej ściany z symbolami ludzi którzy odeszli w niebyt. Coraz bardziej wznoszące się ściany potęgują grozę tego miejsca.
Pedros uwieczniając w ten sposób pomnik pokazał nadzieję ofiar która zanikała jak ten ledwie majaczący w głębi budynek. Droga i ściany kierują wzrok widza na obiekt który przy innej kompozycji mógłby umknąć uwadze oglądającego.(Przynajmniej ja tak odczytałem ten przekaz) Czasami dla osiągnięcia zamierzonego efektu trzeba złamać obowiązujące zasady kompozycji.
zdjęcie
dnia 10.02.2018
Ja bym ciachał sporo góry i miałbyś fajną abstrakcję - tyle, że to Twoja praca więc sam "se kombinuj".
zdjęcie
dnia 10.02.2018
Na wideo to się znam nieco mniej niż średnio (czyli nie mam zielonego pojęcia) ale znam się, że jak zaraz nie zabierzesz się za robotę to nigdy tego nie zrobisz. Czekanie na dobry pomysł niczego dobrego nie wniesie - zawsze można coś wyciąć (wkleić). Taka już nasza ludzka natura, że to co trudne odkłada się na "JUTRO".
zdjęcie
dnia 10.02.2018
Niepotrzebnie tak mocno ostrzyłeś (obwódka wokół ptaka i te zmarszczki na wodzie jakoś tak dziwnie wyszły)
zdjęcie
dnia 10.02.2018
Trochę mniej prawej i sporo mniej góry i będzie całkiem przyzwoity widoczek.
zdjęcie
dnia 10.02.2018
Ta góra w głębi to Darty Mountains ?
zdjęcie milczące kroki...
dnia 10.02.2018
Uważam, że format portretowy dodałby napięcia tej pracy uwieczniającej to przerażające miejsce. Przyciemnienie też by nie zaszkodziło
zdjęcie Panna Z.
dnia 28.01.2018
O ile mnie pamięć nie myli to chyba pisałem, że masz "zarąbistą" modelkę - więc przestań się opieprzać i uwieczniaj ją ile się tylko da (potem może już nie być taka fajna) wszelkie fochy zawsze można stłumić korupcją (lody, ciastka, kola itp. i jeśli będzie to w kawiarni to w tym wieku żadna się temu nie oprze!).
Ziarno to zamierzony efekt obróbki (moim zdaniem nietrafiony) czy wysokiej czułości?
zdjęcie
dnia 25.01.2018
Nie przejmuj się bo życie zaczyna się po SIEDEMDZIESIĄTCE - więc masz jeszcze czas!
zdjęcie
dnia 23.01.2018
Rafał miałeś okazję zrobić fajny reportaż – wystarczyło zostawić przekupkę, stragan (bez tego bałaganu na dole) i pokazać co się znajduje po stronie w którą ona patrzy. Kupująca jest całkiem zbędna i przeszkadza. Nie przejmuj się ja też tak mam, że dopiero po kilku dniach „:załapuję” co powinienem ustrzelić – na swoje usprawiedliwienie mam swój wiek w którym to mam prawo do „refleksu szachisty” Ale Ty???
zdjęcie Poduszka
dnia 23.01.2018
Moim zdaniem to bardziej właściwy byłby format portretowy (dłonie bym odciął a poduszkę -tą z z tyłu - mocno przyciemnił) i zrób coś z tymi szumami. Jak było tak było, ale ten portrecik „gada”.
Ps. "zajefajna" modelka
zdjęcie Ponurak
dnia 23.01.2018
Nie bardzo rozumiem, bo to i niska czułość, i krótki czas, i niekiepska matryca – chyba, że jest to efekt nadmiernego ostrzenia. Gdybym się mylił to spróbuj z filtrem REDUKCJA SZUMU opcja ZAAWANSOWANE, zakładka NA KANAŁ. Pobaw się suwaczkami na poszczególnych kanałach. Zapewne efekt nie będzie zadowalający więc delikatnie rozmyj gausem (Twoja wersja PS to wszystko potrafi). I jeszcze jedno – ciachnij sporo czarnego dołu (przynajmniej ja bym tak zrobił).
zdjęcie
dnia 24.12.2017
Standardowo życzę Wam:

Oby Nowy Rok 2018 był jeszcze szczęśliwszy i bardziej udany od starego 2017, który w końcu też nie był taki zły, chociażby dlatego, że udało się go przeżyć …
zdjęcie
dnia 24.12.2017
Tomasza i ja Tobie też
zdjęcie Wesołych...
dnia 24.12.2017
Amiga - chyba oczy Ci bielmem zaszły! czy nie widzisz, że z każdym rokiem jest piękniejsza.
Wesołych Świąt wszystkim
zdjęcie Jeszcze życie się tli
dnia 24.12.2017
Nikt mnie nie przekona, że późna jesień nie jest piękna - jeśli się komuś nie podoba to znaczy, że ma oczy szeroko zamknięte.
A tak na marginesie to wszystkim zdrowych i radosnych zyczę
zdjęcie Posypało
dnia 15.12.2017
Nic w tym dziwnego, że z balkonu – na taką pogodę to psa z budy nie wypędzisz!
Teraz przechodzę do „adremu”: Zastosowanie tego filtra spowodowało iż i tak bardzo zdechła pogoda stała się jeszcze bardziej pieska, Patrząc na to mam ochotę otulić się ciepłym kocykiem i przytulić do cieplutkiego kaloryfera. Mnie się to bardzo podoba – jeśli ktoś jest innego zdania to już jego problem (każdy ma prawo do własnego zdania). A tak na marginesie to nie szalej z filtrami bo na tym portalu najwyżej cenione są prace ortodoksyjnie naturalne.
Ps. Jak kiedyś diabli Cię przyniosą do Lublina to daj znać bo chętnie odszczekam obelgę, że nie potrafisz właściwie stosować filtry (znam na starówce fajną knajpkę z własnym mini-browarem a gotują tam bardzo zacne trunki)
zdjęcie Wschody i zachody
dnia 07.12.2017
Oj-tam oj-tam! Po co te dąsy i strachy na lachy. Dzięki Twojemu oświadczeniu wiem, że praca którą zadebiutowałeś na tym portalu była Twojego autorstwa a nie pacykarza Renoir (wszak zamieściłeś ją pod własnym nickiem).
Ps.
Następnym razem zabieraj głos jak będziesz trzeźwy!
zdjęcie zmagania z wiatrem i wodą
dnia 06.12.2017
Sprawia wrażenie jakiejś impresjonistycznej pracy więc jestem na tak. Tylko mieszane uczucia budzi we mnie ta „zmrożona” woda na pierwszym planie. Jak by nie było fajne foto!
Tomsza - ale Ci się "rymło"
zdjęcie Jedna wśród jedenastu - zwiewam
dnia 06.12.2017
Przy tej pracy jestem na nie (zbyt wielki chaos w kadrze)
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21