Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie ***
zdjęcie ewedan na to:
Czy autor ma zgodę czy nie, jest jego sprawą mz.
zdjęcie amigamedia na to:
Wątiwe.
zdjęcie Shodan na to:
masz zgodę na publikację wizerunku tej pani ?
Ostatnie komentarze
Informacje o użytkowniku

gbur polski

Portret użytkownika gbur polski
Strona www : http://
Adres e-mail : Zaloguj się, żeby zobaczyć adres e-mail
Miasto :
O sobie samym : Fotografią amatorską zajmuję się od ponad 30 lat. początkowo czarno - białą.
przez kolor do slajdów. od 5 lat zgłębiam tajniki fotografii cyfrowej. Moim ulubionym programem jest GIMP, kiedy muszę coś wykonać szybko "przesiadam" się na Photoshop. lubię fotografować przyrodę i zabytki, czasami coś zrobię z portretu (niestety to bardzo trudny temat) Ponieważ lubię trochę pomarudzić przy cudzych fotkach wybrałem ksywkę GBUR
Strona odwiedzana przez innych: 682 razy
Komunikatory: GG: 0, Skype: , Tlen:
Rejestracja: dnia 21.11.2010
Aktywność użytkownika: komentarzy: 790, zdjęć: 23, postów: 5, wątków: 1, wypowiedzi na pogaduchach: 0
Wyświetl
Zdjęcia Komentarze Komentarze pod zdjęciami Wątki na forum Posty na forum Ulubieni autorzy Ulubione zdjęcia
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zdjęcie Observed
3 dni temu
Uważam, że jak polski portal to powinno się po polsku pisać, gdyby fota była moja to tak bym napisał i to by było 100% racji, ale fota jest Twoja to i 100% racji jest po Twojej stronie. Bez obrazy, ale chyba zauważyłeś, że lubię się czepiać - taka już moja starcza zgryźliwość. I jeszcze jedno: nigdzie nie napisałem, że coś jest ZŁE! (ten angielski jednak jest mało precyzyjny Observed przetłumaczyłeś inaczej niż ja - "BRAWO POLSKI")
zdjęcie
3 dni temu
Amigamedia - TO pytanie zadałem Tobie. Jest ono retoryczne.
Też mam Pentaxa dlatego, że: wodoodporny i ma matrycę CMOS (kiedy go kupowałem to mało który aparat miał taką). Czytałem i dalej czytam testy nowych modeli, i wszędzie jest chwalony za doskonałe uszczelnienie. Na różnych forach też jest chwalony przez użytkowników. Wodoszczelność (odporność na zamoczenie) nie chroni przed dostaniem się do wnętrza wilgotnego powietrza. Sumując - nie boi się deszczu ale wilgotnego powietrza to już tak (można to zaobserwować na obiektywie, ale we wnętrzu aparatu niczego takiego nie zaobserwowałem, może to przez mój słaby wzrok).
zdjęcie Observed
3 dni temu
Na tym portalu jak ktoś "wielki" nie ma do czego się przyczepić to czepia się tytułu. Ponieważ i ja chcę dołączyć do "wielkich" więc przyczepię się do tytułu: Dla czego nie "zauważony" a jeśli chcesz oddać klimat tego miasta to powinno być MZ "beobachteter".
zdjęcie
4 dni temu
A Ty miałeś Pentaxa w łapie? To skąd wiesz, że z tym uszczelnieniem to tak naprawdę, a nie bajer reklamowy? Poczytaj opinie, a dopiero potem zabieraj głos.
Sroka na Wyspach Brytyjskich mróz tylko czasami się pojawia (bywa że raz na kilka lat)
zdjęcie Przylot zimy
8 dni temu
foto.moon.pl (skleroza nie boli ...) - zamieszczam link który powinien być przy poprzedniej uwadze. Obiecuję, że będzie to przedostatni raz!!!
zdjęcie Przylot zimy
8 dni temu
Pisząc poprzednie, miałem na myśli mniej więcej taki efekt. Przy takim stanie nieba jaki był przy Twej focie to biel powinna być szarawa, a nie "walić" po oczach
zdjęcie Niebieskie ptaki
8 dni temu
Czemu pechowa? Nie pamiętasz piosenki Kasi Sobczyk o tej dacie? dla odgonienia "złego" zanuć sobie :"Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej".
Podoba mi się, taki baśniowy klimat.
zdjęcie
dnia 03.12.2018
wk "daj se luz" bo pewnie wódka za ciepła była. Jak dla mnie to jest całkiem "spoko"
zdjęcie
dnia 03.12.2018
A tak z czystej babskiej ciekawości - co fociłeś?
zdjęcie kon
dnia 03.12.2018
Ja bym usunął z grzywy informację o czerwieni a na pysku nieco zwiększył nasycenie a zmniejszył jasność czerwieni. Nie znaczy, że było by lepsze ale na pewno nieco inne w przekazie. Niestety nie jest ta praca moja, więc "se mogę". Jeśli uważasz, że jest dobre to NICZEGO nie zmieniaj bo "na bank" dobre jest!
zdjęcie
dnia 03.12.2018
Jak zwykle - pełno konkretów podałeś.
zdjęcie widok
dnia 03.12.2018
A musi być całe?
zdjęcie Przylot zimy
dnia 23.11.2018
Już lepiej, ale jeszcze bym na poziomach w zakresie bieli popracował. Nie pamiętam czy Twój program potrafi zaznaczyć (już mi się one zaczynają mylić) - to na zaznaczonej bieli mógłbyś nieźle poszaleć.
zdjęcie
dnia 23.11.2018
Wydaje mi się, że podobne bajorko widziałem w Japońskich ogrodach w Kildare. Pływały tam jakieś kaczki - ale widocznie padły z przejedzenia bo ich nie widzę. Jeśli jest to miejsce o którym myślę myślę to jak na warunki tam panujące całkiem nieźle Ci wyszło - tylko moim zdaniem troszkę zbyt mocno wyostrzyłeś. Ogólnie jestem na tak
zdjęcie Ukryty
dnia 16.11.2018
A może o dziury w liściach wygryzionych przez to bezczelne robactwo chodzi? Na wszelki wypadek następnym razem pozaklejaj je!
zdjęcie Ukryty
dnia 16.11.2018
Bajsza, bardzo przepraszam, ale już głupi jestem (tylko nie odpisuj, że przez grzeczność nie przeczysz) o co z tą jakością chodzi? Jak napisałaś, że miałaś jakiś epizod fotograficzny z komercją więc pewnie wiesz więcej niż ja. Nie przypuszczam nawet, że tacy wspaniali fachowcy chcą Ci dogryźć (bo taka małostkowość jest im bankowo obca), i niech pypcia na języku dostanę przed obmową , że ci wielcy nie wiedzą na jakiej zasadzie działa kompresja .jpg (prędzej mi ręka uschnie niż coś takiego napiszę).
zdjęcie Książe Przedmieścia #1
dnia 27.10.2018
Jeśli to nie tajemnica to ile takich planujesz? Jeśli nie odpiszesz to pewnie umrę w nieświadomości. :-0
zdjęcie Książe Przedmieścia  odsłona 2
dnia 27.10.2018
Taki geniusz intelektu powinien wiedzieć, że osobiste uwagi przesyła się na osobisty adres adresatki, tak by postronni ich przeczytać. Inaczej będą to uwagi publiczne. I jeszcze jeden drobiazg - BAJSZA JEST KOBIETĄ!!!
zdjęcie Warszawa - Łazienki
dnia 27.10.2018
Jak zwykle komentarz pełen konkretów.
zdjęcie hydraulik
dnia 26.10.2018
Gdybyś lewymi suwaczkami w "POZIOMY" się pobawił tak by z tej czerni pod skrzydłami ociupinkę szczegółów wydobyć , to nawet gdybym resztki swojego rozumu uruchomił to i tak nie miałbym się do czego przyczepić.
Takie stworzonka o takim małym rozumku, a jakie mądre są.
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21