Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Radosnych i zdrowych - wszystkim zdjęcie Czarni Gorzyce-Odra Wodzisław 3-4 zdjęcie
zdjęcie Sligo na to:
to wcale nie jest złe, ściany żyją..
zdjęcie Sligo na to:
zrób jeszce 30ści .. porównaj..
zdjęcie Up Sligo na to:
no nie..
Ostatnie komentarze
Informacje o użytkowniku

lolek3

Brak portretu
Strona www : http://
Adres e-mail : Zaloguj się, żeby zobaczyć adres e-mail
Miasto : Świdnik
O sobie samym :
Strona odwiedzana przez innych: 147 razy
Komunikatory: GG: 0, Skype: , Tlen:
Rejestracja: dnia 29.07.2018
Aktywność użytkownika: komentarzy: 118, zdjęć: 166, postów: 0, wątków: 0, wypowiedzi na pogaduchach: 0
Wyświetl
Zdjęcia Komentarze Komentarze pod zdjęciami Wątki na forum Posty na forum Ulubieni autorzy Ulubione zdjęcia
Strony : 1 2 3 4 5 6
zdjęcie
2 dni temu
Kopciuszku8 , to troszkę daleko bo to Republika Irlandii (po irlandzku Erie) a miejscowość - Skeries.
Jarku Ty byś ten wiatrak dał z lewej strony.
zdjęcie
2 dni temu
Jarku już kilka razy pisałem czemu tak a nie jak inni, czy tak trudno to zapiętać?
A może sądzisz, że moje wyjaśnienia to tylko pic na wodę?
zdjęcie
3 dni temu
Ile razy mam to samo pisać? Na problemy z pamięcią polecam miłorząb japoński.
zdjęcie
5 dni temu
Wstawiłem --- wstawię
zdjęcie
5 dni temu
Odezwał się jeden z mych fanów, który kiedyś skarżył się na ból zębów od kolorów na moich pracach. By nie musiał cierpieć zmniejszyłem nasycenie. Ponieważ Tobie się nie podobało to wstawiłem w pełnym nasyceniu. A tak na poważnie - był to kolejny eksperyment. Pokazałeś, że można zjechać pracę bez chamstwa i złośliwości z podaniem konkretów. Można? Można!
zdjęcie
8 dni temu
Jarku - trafiony zatopiony! Dokładnie o to mi chodziło. Czy zbyt daleko czy nie to już inna sprawa.
zdjęcie pomnik Arkle
8 dni temu
Jarku - mówisz i masz! Tobie się nie podoba - szanuję to. Napisałeś też czemu, otrzymałem to co chciałem. Dzięki za oświęcony czas.
Ps. Lolek może być nudny, niereformowalny, bywa, że głupi (nie jeden raz głupotę na tym portalu napisałem), marudny, uparty ale nigdy nie KŁAMCĄ!
zdjęcie pomnik Arkle
8 dni temu
Dzięki Rafale za odpowiedź. Tam główną postacią jest jeździec, tu zaś duma Irlandczyków - ogier Arkle. Jak qieść gminna głosi do tego pomnika pozował jakiś bardzo utytułowany irlandzki dżokej. Tej ostatniej informacji nie udało mi się potwierdzić. Na wszelki wypadek gdyby miała być to prawda to zarówno na tym, jak i na poprzednim ujęciu umieściłem ich obu.
zdjęcie pomnik Arkle
8 dni temu
Rafale, nie bardzo zrozumiałem Twój wpis. Następnym razem posz po polsku, a jeśli jest to rosyjski to pisz grażdanką. Znajomość rosyjskiego jest szczątkowa. Chyba lepiej po polsku.
zdjęcie pomnik Arkle
8 dni temu
Wydawało mi się, że wyjaśniłem czemu tak a nie całkiem zgodnie z regułami. Jeśli już poświęcasz swój czas to nie pisz jak być powinno, tylko czy się nie podoba (podoba) i dlaczego? Jakie są ewentualne TWOJE propozycje. Jakie powinno być to ja wiem. Często się nie stosuję do zasad bo tak chcę. Ciekawi mnie reakcja innych na moje kombinowanie.
zdjęcie
8 dni temu
Może zmniejsz nieco intensywność wpisów. Jeśli się wypalisz, to znowu będzie "intensywna" cisza. Inni jakoś się do tego nie kwapią.
zdjęcie
8 dni temu
Szalejesz z tymi odbiciami. "Pasi" mi.
zdjęcie
8 dni temu
Troszkę za ciemne, nadmiernie ostrzone, niektóre części ptaka zlewają się z tłem, ale praca zachwyciła mnie. Chętnie bym się pod nią podpisał. Takie lubię
Jednym słowem do ulubionych.
Opis zdecydowanie na nie!
zdjęcie pomnik Arkle
9 dni temu
Poco reszta? Jestpiękny łeb konia osadzony na smukłej szyi i dżokej dumny z tego, że dosiadatego legendarnego konia. Przynajmniejja to tak widzę - i jest to moje niezbywalne prawo. Ty sugerujesz całość, wierzę, że by było ciekawie. Mnie mierzi ujecie które można kupić w każdym sklepie z pamiątkami i taka blokada nie pozwalami myśleć kreatywnie.
Może ktoś jeszcze podchwyci temat?
zdjęcie
dnia 10.04.2019
Jarku nie musisz mnie podbudowywać i zachęcać do dalszych publikacji. Na temat zdjęć i innych rodzajów obrazów wiem co-nieco. Jeśli jest u mnie coś co nie mieści się w ogólnie przyjętym kanonie to nie dlatego, że (jak to napisał jeden z moich fanów) jestem chłopczykiem biegającym z aparatem i cieszącym się, że aparat robi zdjęcia. Nie zawsze interesują mnie prace tzw "standardowe" zgodne ze wszystkimi regułami warsztatu, często lubię łamać nawet żelazne zasady. Zacząłem tu zamieszczać by sprawdzić jaki jest ich odbiór wśród publikujących autorów. Odnoszę wrażenie, że komentując leczyli własne kompleksy i podbudowywali własne ego. W swym zadufaniu zrobili założenie, że każdy nowy który tu wszedł jest początkujący i nic nie potrafi. Trzeba wiec zmieszać go z błotem, niech sobie pójdzie precz i pozostawi KWA który będzie mógł wzajemnie się wychwalać. (ostatnio w ten sposób pozbyli się Zbyszka Dąbrowskiego i jeszcze kilka innych osób które mogły zapowiadać się obiecująco).
Nie zamieszczam tu oczekując, że będą chóralne wybuchy entuzjazmu jak sugerują członkowie mojego fanklubu (nie sądź innych względem siebie), Liczyłem na poważne i konkretne zarzuty. Nie wiem co mogli sobie myśleć zarzucając mi, że nie chcę się uczyć zamieszczając komentarze w stylu: GNIOT, TO NA PRAWDĘ?, MAŁO SIĘ NIE POSIKAŁAM, PRZYBYŁEM I PSTRYKŁEM, NIEDBALE I PO ŁEBKACH. I wiele, wiele innych równie "konkretnych" uwag. Czy uważają, że z takich połajanek można się czegoś nauczyć (z powodu resztek dobrego wychowania jakie wtłoczyła mi moja matka nie napiszę co sądzę o ich stanie umysłu)? Czy gdybym spędził kilka godzin w czatowni czekając na "złotą godzinę" i przybycie aktorów to byłoby "zadbale i dogłębnie"?
Twój powrót na ten portal spowodował, że przestały pojawiać się wulgaryzmy i wyjątkowo chamskie oraz złośliwe uwagi (jesteś czarodziejem?). mam nadzieję, że potrwa to dłużej!
Do wszystkich którzy zechcą zadać sobie trud klikania w klawisze mam prośbę róbcie to z zachowaniem kultury słowa, zgodnie z prawdą, godności i nie ważne na plus czy minus byle szczerze i z konkretami. Podoba się czy nie. Jedna i ta sama praca dla jednego jest godna uwagi, dla innego nie warta pogardliwego spojrzenia wszak o gustach się nie dyskutuje.
Zdrowia życzę
zdjęcie *-*
dnia 06.04.2019
Amigamedia chętnie podyskutuję z Tobą o tych sprawach ale nie pod tą pracą. Jeśli faktycznie chcesz dyskusji to może byś przeniósł ją na forum? Tu może być nie na miejscu.
zdjęcie
dnia 06.04.2019
Amigamedia no to teraz bardzo proszę napisz mi, tylko bez głupawych teorii: jaki jest sens udzielania odpowiedzi jak Ty wiesz lepiej niż ja i ripostujesz - nie przemawia do mnie ta gadka, bredzisz jak Morawiecki itp.
Sligo przemyślę to.
zdjęcie
dnia 04.04.2019
Czasem lubię tak jak z ukrycia.
zdjęcie *-*
dnia 04.04.2019
Oczywiście poziomy prostokąt.
Pozdrowienia
zdjęcie *-*
dnia 04.04.2019
Jarku nie słuchaj innych, praca jest Twoja więc tylko Ty masz prawo do decyzji o jej ostatecznym kształcie. Posłuchaj serca bo rozum może się mylić. Jak się komuś nie podoba to jego problem, ważne żeby się Tobie podobało. Fajny portret ulicznego grajka.
Rpzważ czy nie byłoby lepiej uciec w prostokąt, jak najdalej od kwadratu.
Strony : 1 2 3 4 5 6