Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Komu przybić piątkę...?
zdjęcie dr3wno na to:
A myślałem, że wrócił fotosiu..
zdjęcie *** dr3wno na to:
No nie da się zaprzeczyć :D
zdjęcie dr3wno na to:
Piękne mamy te okolice..
Ostatnie komentarze
Komentarze w porządku chronologicznym

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zdjęcie Kawaler
Wołodyjowski napisał(a) dnia 05.10.2018
musiałeś go bardzo przestraszyć...
zdjęcie
amigamedia napisał(a) dnia 04.10.2018
Dobre.
zdjęcie
amigamedia napisał(a) dnia 04.10.2018
foto.moon.pl
zdjęcie
dr3wno napisał(a) dnia 04.10.2018
lubim
zdjęcie Gol fot. Dawid Gaszyński
ewedan napisał(a) dnia 04.10.2018
dobry moment...
zdjęcie
ewedan napisał(a) dnia 04.10.2018
ciekawskie...
zdjęcie
ewedan napisał(a) dnia 04.10.2018
fajnie tu...
zdjęcie
Legal napisał(a) dnia 04.10.2018
dobre foto
zdjęcie Gol fot. Dawid Gaszyński
Dawid Gaszyński napisał(a) dnia 04.10.2018
@amigamedia : tak.
zdjęcie Gol fot. Dawid Gaszyński
amigamedia napisał(a) dnia 04.10.2018
Wpadła?
zdjęcie Polska vs Irlandia
Dawid Gaszyński napisał(a) dnia 04.10.2018
Shodan : skoro zarabiasz normalne pieniądze to czemu narzekasz ciągle na brak "DROGIEGO" sprzętu ? Zdecyduj się.
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 03.10.2018
gdybyś to zrobił w B/W to zagadka zdjęcia Nessi (Potwora z Loch Ness) z jeziora Loch Ness zostałaby rozwiązana :) Poszperaj w necie i dowiesz się o czym mówię (o ile nie wiesz bez szperania).
zdjęcie Polska vs Irlandia
Shodan napisał(a) dnia 03.10.2018
Do tej pory myślałem, że rokujesz do jakiejś merytorycznej dyskusji ale widzę, że jednak się myliłem, bo zamiast podjąć wyzwanie, wolisz jak katarynka powtarzać swoje durnowate tezy, byle by uciec od tematu, który jest dla Ciebie (chyba) niewygodnym.

Parafrazując nieco Twoją wypowiedź, to nie moja wina, że nie masz jaj :)

Poza tym, na braki sprzętowe nie narzekam, bo z mojej puszki wypada 10 kl/s a poza tym w kwestii zarabiania pieniędzy również nie narzekam bo mam co miesiąc w okolicach 3xśredniej krajowej :)

Muszę Ci powiedzieć, że podobnie jak Legal, ja również pamiętam Twoją obecność na tym portalu sprzed kilku lat i niestety z żalem muszę Ci powiedzieć, że Twoje zdjęcia wystawione wówczas nie różnią się czymkolwiek od tych wystawianych przez Ciebie obecnie a do tego również nie zmieniła się Twoja reakcja na komentarze pod nimi (te wyrażające inne spojrzenie na temat) . Innymi słowy brutalnie mówiąc BRAK ROZWOJU.

Na koniec dwie kwestie:
1. moje niektóre zdjęcia wygrały kilka konkursów i zostały umieszczone w limitowanych publikacjach (choć wówczas dysponowałem dalece gorszym sprzętem aniżeli mam teraz)
2. Wybacz ale dalszą dyskusję z Tobą uważam za bezcelową, więc nie mniej do mnie żalu, jeśli Twoją ewentualną odpowiedź na ten komentarz pozostawię bez odpowiedzi.
zdjęcie
lolek3 napisał(a) dnia 03.10.2018
Jednak mój przekaz był na tyle zrozumiały, że nawet dowcipy opowiadasz. Za poświęcony czas dziękuję.
zdjęcie Śląsk vs Polfarmex fot. Dawid Gaszyński
Dawid Gaszyński napisał(a) dnia 03.10.2018
Ciasne kadrowanie ? Kwestia gustu - ja wolę nie pokazywać całej sali. Masa tam zbędnych rzeczy krzyczących z tła.

Pocięte ręce/nogi ? Niestety to norma na sporcie. Tu trudno się ie zgodzić, że lepiej wyglądałoby to bez dodatkowych resztek ludzi. Rzadko, który kadr udaje się złapać jak w teatrze czyli, że na scenie są dwie osoby. Fakt, takie zdjęcia bardzo lubię, kiedy np. dwóch piłkarzy walczy na pustym kadrze o piłkę, ale to niestety już dosyć losowa kwestia w trakcie meczu.

O wyostrzaniu trochę trudno będzie rozmawiać jeżeli dla Ciebie dobrym zdjęciem jest ten "portret meczowy" jak łaskaw byłeś ocenić, którego jakość dalece odbiega nawet od zdjęć wykonanych pudełkiem po butach.
zdjęcie Śląsk vs Polfarmex fot. Dawid Gaszyński
Legal napisał(a) dnia 03.10.2018
Podczas polemiki ze mną nie potrafisz odmówić sobie nieuzasadnionej złośliwości. Taka dyskusja nie ma sensu.
W Twoich pracach razi mnie: ciasne kadrowanie, fragmenty pociętych na skraju kadru części ciał zawodników oraz nadmierne wyostrzanie.
Jeśli taka beznamiętna krytyka i nieobraźliwe uwagi wyzwolą w Tobie złość, to będzie to tylko dowód, że merytorycznie trudno się z Tobą dyskutuje. Tak było od zawsze.
zdjęcie
Legal napisał(a) dnia 03.10.2018
inaczej, nie znaczy gorzej niż zwykle :)
zdjęcie Śląsk vs Polfarmex fot. Dawid Gaszyński
Dawid Gaszyński napisał(a) dnia 03.10.2018
Określenie fotoamator jest dosyć osobliwe. Masz na myśli poziom zdjęć czy fakt, iż ktoś nie utrzymuje się z tego ?
Tak czy inaczej to bez sensu, bo znam wielu ludzi etatowo zarabiających na fotografii, którzy nie potrafią tego robić w sensowny sposób. Znam też wielu ludzi, którzy robią to z pasji, bo trudno nazwać grosze zarobkiem - i prezentują sensowne zdjęcia...
zdjęcie
eve-klon napisał(a) dnia 03.10.2018
;]
zdjęcie Śląsk vs Polfarmex fot. Dawid Gaszyński
gbur polski napisał(a) dnia 03.10.2018
Do wszystkich: Zanim ponownie będziecie obrzucać się błotem pomyście kto tu publikuje. W zdecydowanej większości są to fotoamatorzy na co dzień zajmujący się zarabianiem na „chleb swój codzienny” a wstawiają bo chcą się podzielić pasją. Jedni tyrają 26 godzin na dobę (zaniedbując dom, rodzinę) by kupić sobie jakiś nowy rekwizyt, inni kontynuują hobby dzieląc czas i dochody pomiędzy swoje zainteresowania a potrzeby rodziny. Wszyscy zasługują na szacunek więc czemu te złośliwości? Uderz się jeden z drugim w pierś czy w Twoich pracach nie występują błędy które u innych tak zaciekle zwalczasz? Koniecznie musisz budować swoje ego?
Zacytuję fragment wypowiedzi w jednym z artykułów Jean-Marc Dupuis (systematycznie zamieszczanych w Poczcie zdrowia https://www.pocztazdrowia.pl).

„ ...Nie da się zostać mistrzem olimpijskim bez poświęcenia wszystkiego na rzecz treningów i zawodów. Poza nielicznymi wyjątkami, trzeba też porzucić rozwijanie swoich talentów w innych dziedzinach.
Poza tym, nawet jeśli dotarłbyś bardzo wysoko, na przykład zostałbyś prezydentem Stanów Zjednoczonych, bardzo szybko nadszedłby czas kolejnych wyborów, które mogą wszystko zmienić. Igrzyska Olimpijskie odbywają się co cztery lata.
Doświadczenie pokazuje, że ludzie, którzy poznali smak „sukcesu”, dużo trudniej znoszą „upadek”.
Dlatego tak trudno być „osobą sukcesu”:
Johnny Depp, najbardziej uwielbiany aktor hollywoodzki, jest alkoholikiem i bankrutem. I był porzucany przez wszystkie kobiety, które kiedykolwiek starały się z nim żyć;
Najpiękniejsze aktorki żyją w lęku przed starzeniem się i wiedzą, że gdy przestaną być atrakcyjne, ci, którzy je teraz podziwiają, jako pierwsi z nich zadrwią;
Najsłynniejszy mistrz piłki nożnej, Diego Maradona, jest wyniszczony przez kokainę.
Najsławniejszy piosenkarz, Michael Jackson, pod koniec swojego smutnego życia był jak duch.
Ci, którym udaje się zostać prezydentem Francji, nigdy nie zostają pokochani przez wszystkich. Wręcz przeciwnie, zostają znienawidzeni. Czy wiesz, że Obama w okresie swojej prezydentury miał równie niskie poparcie jak Donald Trump? (1) Czy wiesz, że Jacques Chirac, Nicolas Sarkozy i François Hollande stali się jednymi z najbardziej znienawidzonych osób we Francji?
Prawda jest taka, że wszystkich nas to dotyczy. Wszędzie dogania nas przeciętność.
Dotyczy to nas, ludzi, ale także rzeczy. Większość domów jest trochę źle wybudowana, większość melodii źle zgrana, większość dań źle ugotowana, większość ubrań źle skrojona, większość dodatków niemodna, większość narzędzi zardzewiała, nawet większość drzew nie urosła tak, jak mogłaby urosnąć.
Ponieważ tak działa świat, przyroda, ludzie i rzeczy. To tylko potwierdza, że absurdem jest porównywanie się do tego, co idealne. Spójrzmy, gdzie byliśmy wczoraj, a gdzie jesteśmy dzisiaj, i spróbujmy postępować tak, abyśmy jutro byli o jeden mały krok dalej, we właściwym kierunku.
Porównujmy się sami do siebie. To nam pozwoli stanąć na nogi, odzyskać kontakt z rzeczywistością i pozytywną dynamikę.....”
POMYŚLCIE NAD TYM, TO NIE BOLI!
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21