Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Dozorca ryb zdjęcie Śląsk vs Zagłebie Sosnowiec
zdjęcie tomsza na to:
i tu jest problem ... do czego prostować czy do lustra czy do odbicia i jeżeli ...
zdjęcie XIII wiek a jeszcze się trochę trzyma Wołodyjowski na to:
jak na taką staroć, to i tak jest dobrze ;)
zdjęcie XIII wiek a jeszcze się trochę trzyma amigamedia na to:
Tka jak myślałem,ostrość siadła chyba w rejony DLR.
Ostatnie komentarze
Komentarze w porządku chronologicznym

Strony : 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
zdjęcie
Sligo napisał(a) dnia 22.12.2018
cytat z Shodana: "prostackie i durnowate gówna usrane na trawie
PS: Ten komentarz jest w całej rozciągłości złośliwym i infantylnym abyś mógł poczuć na własnej skórze jak to jest, gdy się pod czyimś "dalece lepszym technicznie zdjęciem" wypisuje głupoty nie związane z fotografią jako taką :)"
zdjęcie jak zawsze od jakiegoś czasu...
lolek3 napisał(a) dnia 22.12.2018
Zdrowych i wesołych wszystkim
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 22.12.2018
dół MZ zbędny i ciąłbym na dolnej linii ostrości.
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 22.12.2018
dziękuję za "dobre rady" choć całkowicie nietrafione :) ale skoro uciekłeś się do takiej (prostackiej i durnowatej) retoryki w swojej odpowiedzi na mój komentarz nt. Twojego zdjęcia, to cóż mogę Ci poradzić aniżeli to, abyś nie fotografował i nie wystawiał zdjęć, będąc pod wpływem alkoholu, bo to foto jaki i Twoje komentarze pod innymi zdjęciami, są najlepszym dowodem na to, że wytykając mi nadużywanie alkoholu, starasz się odwrócić uwagę od samego siebie :)
zdjęcie
Sligo napisał(a) dnia 22.12.2018
shodan nie pij albo pij mniej...
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 22.12.2018
dobrze, że napisałeś w opisie zdjęcia, że to czajki bo gotów byłbym pomyśleć, że to łabędzie albo żurawie albo zwyczajne gówna usrane na trawie ;)

Jako znawcę "przysmaków", jestem zmuszony zapytać Cię o to, czyimiż "przysmakiem" są owe CZAJKI, skoro bażanty to przysmak biskupów ?

PS: Ten komentarz jest w całej rozciągłości złośliwym i infantylnym abyś mógł poczuć na własnej skórze jak to jest, gdy się pod czyimś "dalece lepszym technicznie zdjęciem" wypisuje głupoty nie związane z fotografią jako taką :)
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 22.12.2018
gburze polski - muszę Cię rozczarować i niestety napisać, że nawet nie chce mi się czytać tych Twoich smętnych wywodów na mój temat i moich komentarzy ani też uczestniczyć w tej pozbawionej sensu polemice, ponieważ dyskusja z Tobą przypomina zapasy ze świnią w błocie i to jest ten moment, w którym zauważam, że tylko świnia czerpie z tego przyjemność, wiec nie bardzo mam chęć w tym uczestniczyć :)

Zamiast marnować czas na prawienie mi morałów oraz teoretyzowanie o meandrach fotografii, pokaż, że coś umiesz w tej dziedzinie od strony praktycznej, bo póki co Twoje PF wskazuje na to, że o fotografii masz pojęcie tylko teoretyczne a i to nie zawsze Ci wychodzi, bo czasami wypisujesz takie głupoty, że aż żal czytać (ot chociażby jak tu o tym niby koniecznym MEGA doświadczeniu w operowaniu kilkoma lampami błyskowymi a przecież chodzi tu o sfotografowanie jebanego kwiatka a nie stada pędzących bawołów, więc w czym problem aby poeksperymentować ? Kwiatek raczej nigdzie nie spierdoli i będzie pozował do upadłego, prawda ? )

Cytując Bogusława Lindę z filmu "Psy" - "Nie chce mi się z Tobą gadać..."

Amen :) ... kFiatuszku ... fotografii teoretycznej ;)
zdjęcie jak zawsze od jakiegoś czasu...
Shodan napisał(a) dnia 21.12.2018
heheh Wzajemnie Jebsza :)
(cały rok na to czekałem ! )
zdjęcie
Sligo napisał(a) dnia 21.12.2018
Przysmak Biskupi..
zdjęcie jak zawsze od jakiegoś czasu...
Sligo napisał(a) dnia 21.12.2018
moderator..
zdjęcie
gbur polski napisał(a) dnia 21.12.2018
cd
Cierpisz na rozdwojenie jaźni? – Do czego innego nawołujesz innych a sam postępujesz dokładnie tak samo przeciw czemu protestujesz. Piszesz: „LUDZIE komentujcie zdjęcia ale komentujcie mądrze ! Każdą opinię uda się uzasadnić i to kosztuje kilka słów więcej aniżeli "GNIOT" i cicho sza”! Ile razy ostatnio wyłącznie słowem „GNIOT” komentowałeś? Zarzucasz mi, że komentuję komentarze a nie zdjęcia a sam też często komentarzy się czepiasz. Ale to robisz Ty SHODAN WIELKI – bo co wolno wojewodzie …. Jak nie odnosić się do Twych komentarzy kiedy głupoty piszesz. Np. Zachęcasz (wręcz nakazujesz) Zbyszka do użycia drugiej lampy błyskowej. Czy nie przyszło Ci do głowy, że aby w pomieszczeniu posługiwać się kilkoma lampami błyskowymi trzeba mieć olbrzymią wprawę i niewiarygodną umiejętność przewidywania efektów. Wielu dobrych zawodowych fotografów posługuje się reflektorami (amatorom wystarczy kilka lampek np. nocnych). Czy uważasz, że Zbyszek nie wie o efektach jakie można uzyskać przy użyciu kilku punktów świetlnych? Jeśli pracuje z jednym puntem świetlnym to widocznie taką ma koncepcję. Inna sprawa czy koncepcja jego jest trafiona – ale tego tematu na wszelki wypadek nie poruszasz. Wolisz wystąpić w roli WIELKIEGO MISTRZA, który poucza tępego początkującego uczniaka. Piszesz „Komentując zdjęcia nie chcę obrażać ich autorów.....”. A jak określić Twoje wypowiedzi pod innymi pracami Zbyszka, kiedy traktujesz go jak pętaka który dostał zabaweczkę fotograficzną i strzela bez opamiętania na lewo i prawo. Czy nie dociera do Ciebie, że zdaje on sobie sprawę z tego iż prace te odbiegają od ogólnie przyjętego kanonu? Jeśli uparcie je publikuje to widocznie taka jest jego koncepcja. Ja tej koncepcji nie rozumiem – ale nie ma takiego obowiązku by je oglądać. Jeśli i Tobie się one nie podobają to też nie musisz lub napisz to ale w cywilizowanej formie. Nie musisz Zbyszka wdeptywać w błoto byle tylko podbudować SWOJE WYBUJAŁE EGO! (czemu wybujałe? Zobacz swoje 7 szt. „samolotowe pstryki”) Bo nie jest on początkującym pstrykaczem próbuje czegoś innego niż wszyscy. Inna sprawa czy te próby są udane czy nie, ale jednak coś potrafi.
Shodan nie bądź KULTURALNY INACZEJ!!!
AMEN
zdjęcie
gbur polski napisał(a) dnia 21.12.2018
Shodan, jeśli domaganie się byś nie „rzucał mięsem” nazywasz zaczepką to jest to zaczepka! Używając wulgaryzmów to jakbyś bezcześcił groby przodków naszych! Kultury choć odrobinę proszę!
Miłorząb japoński w formia naparu powinien rozwiązać Twoje problemy z pamięcią.
Dalsza część komentarza: foto.moon.pl
zdjęcie jak zawsze od jakiegoś czasu...
gbur polski napisał(a) dnia 21.12.2018
Tobie też.
zdjęcie
dziadek napisał(a) dnia 21.12.2018
Dziękuję .Pozdrawiam wzajemnie.
zdjęcie jak zawsze od jakiegoś czasu...
dziadek napisał(a) dnia 21.12.2018
I tradycji stało się zadość...wzajemnie najlepszego:)
zdjęcie
Archetyp napisał(a) dnia 21.12.2018
Bardzo dobra praca, super ustrzeliłeś ...rudą.
Pozdrawiam.
zdjęcie Two apples
wk napisał(a) dnia 20.12.2018
bdb
zdjęcie Two apples
ewedan napisał(a) dnia 20.12.2018
:)
zdjęcie Two apples
marleniczq55 napisał(a) dnia 19.12.2018
Rewelacja! Świetnie złapane.
zdjęcie Łątka
marleniczq55 napisał(a) dnia 19.12.2018
Cudny osobnik i świetnie uchwycony!
Strony : 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27