Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Plattkofel zdjęcie zdjęcie *
zdjęcie Plattkofel Wołodyjowski na to:
w Południowym Tyrolu obowiązują języki niemiecki w włoski, nazwy geograficz ...
zdjęcie Shodan na to:
pewnie już Ci o tym pisałem pod którymś z Twoich zdjęć w tym klimacie tema ...
zdjęcie Shodan na to:
dla samego zobaczenia porządnej JAKOŚCI (pomimo tych dozwolonych 200 Kb, na co ...
Ostatnie komentarze
Komentarze w porządku chronologicznym

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zdjęcie Plattkofel
Wołodyjowski napisał(a) dzisiaj o godzinie 10:25:01
w Południowym Tyrolu obowiązują języki niemiecki w włoski, nazwy geograficzne są zatem podwójne
zdjęcie
Shodan napisał(a) dzisiaj o godzinie 02:47:44
pewnie już Ci o tym pisałem pod którymś z Twoich zdjęć w tym klimacie tematycznym i wybacz, że wspominam o tym znowu, ale ten koleś na kilka lat wcześniej niż Ty miażdżył jakością swoich fot (znasz jego prace, bo nie raz je komentowałeś) . Pamiętam Twoje pierwsze próby w tej tematyce i dzisiaj mogę Ci napisać, że od tamtych czasów wykonałeś zaprawdę solidną pracę nad swoim warsztatem, choć porównując obecnie Twoje zdjęcia i Sławcia G, muszę przyznać, że Canon + "dodatki", których on używał w tamtych czasach, dawały jednak lepsze efekty niż Twoje (nowożytne) SLT-A99V wraz z "dodatkami" którymi dysponujesz. Pewnie jako praktyk, masz swoje zdanie na ten temat i z chęcią poznał bym je, choć ja w tej materii tematycznej jestem wobec Ciebie i wspomnianego Sławcia G, nikim.
zdjęcie
Shodan napisał(a) dzisiaj o godzinie 02:27:59
dla samego zobaczenia porządnej JAKOŚCI (pomimo tych dozwolonych 200 Kb, na co narzekają niektórzy) wato było kliknąć w miniaturkę tego zdjęcia.
zdjęcie
Shodan napisał(a) dzisiaj o godzinie 02:25:16
totalny PSTRYK i totalny brak klimatu. To powinno być w podręcznikach o fotografii w rozdziale "Jak totalnie spierdolić całkiem fajny widok". Ponieważ przy tym zdjęciu foto.moon.pl wykazałeś się w swoim komentarzu niezwykłą znajomością "tematu", wiec wybacz ale powstrzymam się od uzasadnienia swojej opinii na temat powyższego zdjęcia, bo zapewne sam doskonale wiesz co zjebałeś :)
Resumując : GNIOT !
zdjęcie *
Shodan napisał(a) dzisiaj o godzinie 02:17:47
jeśli to fotomontaż, to i owszem pomysłowy ale trochę bez pomysłu wykonany
zdjęcie *
wk napisał(a) wczoraj o godzinie 18:58:11
fajne
zdjęcie wesołych
Shodan napisał(a) 2 dni temu
jasne ;)
zdjęcie wesołych
gbur polski napisał(a) 2 dni temu
A bez "krzywej" się nie da? Czy nikt Cię nie nauczył, że nie należy używać brzydkich wyrazów?
Z tą swoją spiskową teorią trafiłeś jak kulą w płot!
zdjęcie
Shodan napisał(a) 2 dni temu
przyjemne dla oka
zdjęcie
Shodan napisał(a) 2 dni temu
fajne, choć ucięte cienie w PGR zdradzają niedbałość w wykonaniu
zdjęcie
Shodan napisał(a) 2 dni temu
miniaturka zaciekawia !
całkiem spoko a w zasadzie całkiem "ZAJEBISTE", gdyby nie widoczność "krzywizny" w PGR, być może spowodowanej perspektywą, niemniej to psuje odbiór (nieco ale jednak psuje), bo tego typu foty MZ powinny mieć znamiona matematycznej doskonałości (cokolwiek to oznacza). Pozdrawiam
zdjęcie wesołych
Shodan napisał(a) 2 dni temu
Gburze polski, przestań (do kurwy nędzy !) zaśmiecać ten portal mnożeniem "bytów". Naprawdę tak głupi jesteś albo tak pusty, że nic nie wnosząc do tego portalu postanowiłeś go zepsuć do końca, tylko dlatego,że zwyczajnie nie umiesz robić zdjęć, co wielokrotnie zostało ci tu powiedziane ! I proszę cię, nie zadawaj pytań skąd to wiem ani nie wcielaj się w "Katarskiego" tudzież w inny wykreowany przez ciebie byt, aby udowadniać mi cokolwiek, bo dla mnie zasługujesz na wiecznego BANA (choć wiem, że technicznie nie jest to możliwe) (małe litery w zwrotach do ciebie nie są przypadkiem i wyrażają to co wyrażać powinny).
zdjęcie
Kastralski napisał(a) 3 dni temu
Świetne
zdjęcie wesołych
Kastralski napisał(a) 3 dni temu
Mega zdjęcia mimo że lato to wesołych świąt :)
zdjęcie
amigamedia napisał(a) 3 dni temu
Ładnie Włodku.
zdjęcie Święta Góra Sabiona
gbur polski napisał(a) 4 dni temu
Włochy to piękny kraj, byłem tam raz i obiecałem sobie , że następnym razem pojadę dopiero kiedy przestaną być krajem muzułmańskim. Nie zanosi się by to stało się szybko - a wielka szkoda.
Ps. Mógłbyś dawać nieco mniejsze? bo nie lubię oglądać po kawałku. Wgrywam na dysk a następnie otwieram przeglądarką graficzną - jest to nieco kłopotliwe. Bardzo nie lubię grzebać przy powiększeniu przeglądarki internetowej.
zdjęcie Pocztowkowo
Wołodyjowski napisał(a) 4 dni temu
a nie chciałbyś jej wyprostować - PS to potrafi ;)
zdjęcie Masyw Sciliar
Wołodyjowski napisał(a) 4 dni temu
to zdjęcie jest z założenia dokumentalne, być może miłe dla moich rodaków, których w tym miejscu i w tym czasie było tam mnóstwo. Poprzednie też z takim założeniem - nie wszystko co odległe musi być konkurencją dla naszej rodzinnej okolicy. dziękuję za uwagi, w miarę możliwości i realizacji celów będę je wykorzystywał.
zdjęcie Masyw Sciliar
Shodan napisał(a) 5 dni temu
wybacz, ale kadr nie porywa i żaden nawet najbardziej obszerny opis, nie jest w stanie MZ tego zmienić (o tytule nie wspominając)
zdjęcie
Shodan napisał(a) 5 dni temu
generalnie nie jest źle choć gdybyś stanął nieco dalej tak aby zmieściły się cienie tych ludzi na tych dechach to MZ byłoby fajniejsze/lepsze a tak to trochę wygląda jak przypadkowy pstryk.
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21