Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie gbur polski na to:
Znam ten ból. Łazisz w koło jak ten smród po gaciach, Przymierzasz się, kom ...
zdjęcie Dla miszcza trolli Wołodyjowski na to:
Dziękuję za informację, trochę się martwiłem. Dużo złota w tych muchach ...
zdjęcie gbur polski na to:
Naprawdę fajnie oddałeś tą "irlandzką pogodę". Niby pogoda dobra i niebo w ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Trzeci oficjalny zlot

Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 04.06.2007
Czytany : 5456 razy
Treść :
Witam,

W związku z tym, że posypały się planowane miejsca odnośnie tegorocznego zlotu, czekamy na Wasze propozycje odnośnie miejsca.

Trochę ogólnych danych odnośnie planów:
Termin: 31 sierpnia - 2 wrzesień 2007

Miejsce:
- Północno zachodnia Polska, gdzieś w obszarze ( Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Koszalin )
- miło by było gdzieś nad jeziorkiem z możliwością grilla albo innymi podobnymi atrakcjami ( już były góry i rzeka ). Ja osobiście wolałbym jeziorko niż Bałtyk ale jak większość wybierze morze, to nie będę protestował.

Opłaty: Zależnie od miejsca, ale na pewno
- wpłata z góry ( w poprzednich latach były zarezerwowane miejsca dla osób które zadeklarowały przyjazd i nie przyjechały a później musieliśmy "świecić oczami" za tych nieobecnych )
- do 30-35pln/osobę/dobę ( oczywiście im taniej tym lepiej, ale bez spartańskich warunków )

Odnośnie tych propozycji miejsca proszę o nie pisanie słów kluczowych typu "Szczecin" tylko konkretne propozycje z pewnością miejsca ( min 20 wolnych miejsc, chociaż mam nadzieję, że potrzeba będzie sporo więcej ;) ) i cen oraz z kontaktem do biura ośrodka.

Nie muszę przypominać chyba, że czas goni ...

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Waszą inicjatywę.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
marut Data wysłania : dnia 21.08.2007
tak wypada, że Międzyrzecz mam po drodze, ale zobaczymy bliżej zlotu jak to będzie z tymi miejscami
sela Data wysłania : dnia 21.08.2007
Marut a jedziesz przez Międzyrzecz ?? jak tak to bym se zaklepał 2 miejsca :D chyba ze ktoś z twoich stron będzie jechał :) to odpada mają dalej niż ja :)
marut Data wysłania : dnia 21.08.2007
zlot tuż tuż, więc przypomnę też się tu, że mam 3, a właściwie nawet 4 wolne miejsca w swoim aucie wyruszającym z Koszalina na zlot :)
sela Data wysłania : dnia 14.07.2007
hmm no i co nie ma chętnych więcej na zlot nie może być taka okolica a tu słabiutko
nocleg tani warunki dobre a wy się zastanawiacie ehh ja nie wiem...
sela Data wysłania : dnia 21.06.2007
nic ciekawego po za morzem jest tam wszystko :P bunkry, górki, lasy, piękne jeziora Jacek będziesz jechał to się przekonasz :)
aha fotka pokoju była robiona zaraz po wyjeździe jednej ekipy i nie zdązyli jeszcze posprzątać heh :) ale tam gdzie nie stacjonowała tamta ekipa było wszystko zadbane :) panie w sumie szybko zaczęły sprzątać ...
Jacek Faraś Data wysłania : dnia 21.06.2007
kurcze pojechałbym ale czytam o tej okolicy i nie widzę nic ciekawego ... ale pojechalbym żeby was zobaczyc poznac pogadac - pomysli sie jeszcze ;)
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 21.06.2007
done :)
sela Data wysłania : dnia 20.06.2007
to jak z tymi zdjęciami mam zapodać link czy Szymon sie tym zajmie ??
Lucjan Rutkowski Data wysłania : dnia 20.06.2007
dzięki Jacku za propozycję, ale już za późno - klamka zapadła i zlot odbędzie się w Łagowie - foto.moon.pl
Jacek Faraś Data wysłania : dnia 20.06.2007
A ja polecam Lasy Janowskie - okolice Świdrów - miejscowość Gwizdów, baza noclegowa jest ryby połowić gdzie jest pospacerować gdzie jest, niedalego jest sławetny Łążek Garncarski, a stamtąd niedaleko jest do Lotniska w Turbii czyli sławetnej wypożyczalni nieba mojego i Yacowa. Jak będzie zainteresowanie to może mi się uda załatwić taniej noclego bo ja jestem tam co sobote - naprawdę polecam !
sela Data wysłania : dnia 19.06.2007
jak będziecie chcieli to mam parę zdjątek z okolicy jak to tam mniej więcej wygląda może opowiem o tej okolicy Łagów to miasteczko leżące pomiędzy 3 jeziorami o klasie czystości 2 i 1
co jeszcze Łagów znajduje się na terenie Łagowskiego parku krajobrazowego i obszaru chronionej przyrody nie muszę chyba mówić co to znaczy :D
występują tam ciekawe rzeźby terenu które to zostały utworzone przez lodowiec, widać tam pięknie moreny boczne denne i usypiska.
porośnięte jest to wszystko lasem "liściastym" czyli jesienią jest tam bardzo kolorowo :)
w Łagowie jest także zamek jonitów i ciekawy kościołek. zaraz na przeciwko zamku:)
w zamku co prawda jest hotel ale dla zwiedzających jest dostępna baszta z której widać bardzo ładnie okolice aha no i w samej baszcie jest ciekawie :) można zrobić ciekawe zdjęcia przy odrobinie czasu :) aha wejście na basztę 3 zł ale da rade wejść za 2 zł jak zagadamy z szefem ośrodka ale 3 zł za siedzenie od 10-18 na baszcie to nie majątek :)
centrum miasta bronią dwie bramy także bardzo ładne no i uliczki w centrum miasteczka są bardzo "malownicze"
to by było tyle jak ktoś chce więcej to zapraszam na stronkę którą podałem na dole postu
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 18.06.2007
BENEK, zresztą to do wszystkich: kilka osób mówiło w poprzednich latach, że to środek wakacji i ze nie bardzo im ten termin odpowiada. Dlaczego jezioro ? bo by była już rzeka i góry :) dla urozmaicenia. Dlaczego to konkretnie miejsce ? głównie dlatego, że jest późno i nie ma widoków na to, żeby kto inny się sprawą zainteresował. A wiadomo jak jest, ludzie wymagają konkretów ale nikomu nie bardzo się chce cokolwiek załatwiać w tej kwestii. Kolega sela pojechał do Łagowa, porobił kilka zdjęć i jesteśmy wstępnie dogadani z właścicielami ośrodka ( więcej informacji w newsie, zdjęcia ośrodka też tam wstawię ). Poza tym czy to tak naprawdę ważne jest gdzie to się odbędzie ? myślę, że ważniejsze od porobienia zdjęć jest spotkanie się twarzą w twarz, i pogadanie ( i niekoniecznie ta rozmowa musi się skończyć przy kieliszku ). A wydaje mi się, że i tak będzie co robić, bo okolica podobno urokliwa. Północno zachodnia Polska z oczywistych względów ( żeby każdy miał względnie niedaleko na któryś ze zlotów ).

rucia: niestety nie ma takiej możliwości, tzn nikt nie podejmie się odpowiedzialności za obcą niepełnoletnią osobę. Gdyby nie daj Boże cos się stało złego, to wiadomo na kogo by spadła odpowiedzialność. W zlocie mogą brać udział osoby pełnoletnie, lub niepełnoletnie pod opieką osoby dorosłej. Każdy uczestnik zlotu jedzie na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zapisywania się :)
rucia Data wysłania : dnia 18.06.2007
Czy osoby NIEPEłNOLETNIE mogą wybrać sie na zlot? /peace
Adonis Data wysłania : dnia 18.06.2007
:))
Benek - nie marudź... do zobaczenia na zlocie :))
ależ się stęskniłam za wami :))
BENEK Data wysłania : dnia 16.06.2007
Trochę szkoda, że zmienił się termin zlotu, bo już chyba część osób przezwyczaiło się do tego lipcowego terminu. No i z pogodę wtedy pewniej. Ale trudno. :-/
Jeziorka, choć lubię, nie polecam, gdyż nie sądzę żeby można się tam wyżyć fotograficznie. No, chyba, że jedziemy na zlot by tylko mocno pochlać. ;-( Przydałoby się miejsce klimatyczne, gdzie aparat aż by sam rwał się do robienia zdjęć. :-)
Tanatos Data wysłania : dnia 07.06.2007
Za rok bedzie samochod to pojade z wami :P ;)
loki_p Data wysłania : dnia 07.06.2007
Moze tym razem sie uda. Wszystko na to wskazuje :)
Dromek Data wysłania : dnia 06.06.2007
Dromki w pełnym pogotowiu wyjazdowym :)
Sławcio G Data wysłania : dnia 06.06.2007
jak bedzie w okolicy bydgoszcz moze toruń to bede napewno:)pozdr
Radosław Kwaśny Data wysłania : dnia 06.06.2007
Jestem zainteresowany :-)
Strony : 1 2