Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie The border of reality, the border of forest zdjęcie efekt Pinokia zdjęcie
zdjęcie The border of reality, the border of forest Wołodyjowski na to:
to krótka przemiana typowego landszaftu - całościowa
zdjęcie Legal na to:
wk: fota z Bydgoszczy chyba sprzed 4-5 lat ? fajnie to pokaznae, było takie ko ...
zdjęcie amigamedia na to:
Bardzo ładnie!
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

pomóz moonowi spraw sobie znaczek

Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 17.05.2007
Czytany : 5673 razy
Treść :
Mam taka propozycje - moze podobnie jak z koszulkami mozna by zrobic takie male znaczki, do wpiecia w klape, czapke lub na pasek aparatu. mozna by oglosic konkurs na projekt a moze spróbowac zrobic go wspólnie - laczac rózne propozycje. mysle ze wielkosc 2zl jest idealna. po ustaleniu wzoru, jakosc kolor ksztalt, zebrac zapisy i przy tej ilosci userów cena moze byc przystepna dla kazdego, oczywiscie jakis dochód przeznaczyc na potrzeby moona. pozdro;]
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 13.07.2007
Fajny jest i nawet pasi do paseczka Conana:D Hmm.. może drugi sobie kupie i jeszcze gdzieś przypne??
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 12.07.2007
wiem ze na "starych" można liczyć, - mam tylko wielka nadzieje ze młodzi dopiszą i sprawia sobie znaczek bo to w ich interesie by moon funkcjonowal bez żadnych kłopotów;]
ysiek Data wysłania : dnia 12.07.2007
sprawiłem sobie znaczek i muszę przyznać że całkiem fajny gadżecik pozdr.
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 12.07.2007
mimo ze jestem Polakiem nie bawi mnie rozliczanie;]]]] mysle ze każdy zrobi co chce, sa tacy ktorzy rozumieją i tacy którym trzeba powiedzieć ze pewne rzeczy kosztują a kasa nie leci z nieba, moon jest najlepszym z portali ( brak reklam, ladny czytelny wygląd, proste klarowne reguly, no i najważniejsze ludzie, ludzie a nie loginy czy numery mimo ze jeszcze nikogo nie spotkałem to zawsze milo jest odpalić stronę i "pogadać z innymi" którzy lubia fotografie i nie sa nabzdyczonymi "artystami" lub lub bezmyślnym tłumem któremu sie wszystko podoba, nie wspomnę tu o osobowościach które bez pychy pokazują nam jak może wygladac fotografia, ktoś napisał ze moon to szkólka niedzielna -a czemu nie - gdyby nie rady i krytyki innych;]]]] az sam nie mogę uwierzyc co ja sobie myslalem.
marut Data wysłania : dnia 10.07.2007
Lucjan ma rację, Tom, jako założyciel wątku mógłbyś "rozliczyć" zdeklarowanych ;)
Lucjan Rutkowski Data wysłania : dnia 10.07.2007
myślę że warto ten wątek przypomnieć, szczególnie w konteksie ostatnich zawirowań z serwerem.
Moon się rozrasta i stawia przed Szymonem nowe wyzwania, także związane z koniecznością coraz większego i sprawniejszego serwera, a to są koszty. Było wiele deklaracji jak nie było takiej możliwości wsparcia moona jak jest teraz, więc dziękując tym co już odpowiedzieli na apel zachęcam innych. Wiem, że sam Szymon tego nie napisze, wiec postanowiłem skrobnąć te kilka słów.
Widzę, że jeszcze nie chodzi post o znaczkach i koszulkach, ale jestem do dyspuzycji i ślijcie e-maile do mnie w sprawach związanych z powyższym.
Pozdrawiam wszystkich !
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 28.05.2007
zapraszam do zapisów szkoda zmarnować ta możliwość;]
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 26.05.2007
lubię poszumieć;]]]]
Radek S Data wysłania : dnia 26.05.2007
zanim wywaliłes ten post do mnie myslałeś o czymś innym poza "ZNACZKIEM" hehehe, siedzę i nie moge dojść do siebie, dawno nie czytałem takiej fantastyki;):)
mamy około 20 zgłoszeń w tym tempie to nas zima złapie;] ale lepiej powoli niż wcale;]
moze nic?;]
że co:):):)?
dodam jeszcze ze jest to jak na razie badanie zapotrzebowania;]
durzy juz jestem a świat mnie ciągle zadziwia - jak możesz to wyjaśnij Radku mailem w czym masz problem bo to trochę traci brakiem dojrzałości a może ktoś wie czym to podpadłem koledze ze da sie odczuć jego nastawienie - a może nie niech sie dalej złości i wygłupia;] Jeszcze raz dodam ze proszę o wypowiedzi osób które są za - to jest założeniem tego wątku,
Co po co Tomku:), chyba się nie obruszyłeś;) tej;). A na serio to wolę koszulki takie co to Lucjan miał, bo nie mam pomysłu gdzie miałbym sobie wsadzić;) ten znaczek;)
Norbi Data wysłania : dnia 26.05.2007
Witam!! To ja Norbi jestem na TAK x 3!!!!! Popieram... tylko kto to zrobi...? Pozdrawiam wykonawce i projektanta>)))
natalis.ddm Data wysłania : dnia 26.05.2007
bezsens nie wyslal sie dalsz ciag
na tak
natalis.ddm Data wysłania : dnia 26.05.2007
znaczek?czemu nie...
tomeda Data wysłania : dnia 26.05.2007
nie czytałam wcześniej, a musze powiedziec że świetny pomysł! czyli jestem za!!! bardzo chętnie nabędę taki znaczek :))
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 25.05.2007
Radku i po co to?
Strony : 1 2 3