Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie + dr3wno na to:
Mnie przepraszać nie masz za co ;)
zdjęcie ...spotkanie... Shodan na to:
kadrowo OK a jeśli miałbym się czegoś czepić to zbyt płytka GO
zdjęcie Shodan na to:
jest OK, choć osobiście wolałbym nieco cieplej w kolorach i nieco więcej kon ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

Pogaduchy

tymek Data wysłania : dnia 14.05.2007
Czytany : 1891 razy
Treść :
Uczestniczyłem dziś w pogaduchach i było bardzo miło, niestety poza tym że czat jest dość ubogi w opcje takie jak "priv" czy "op" to strasznie się muli nie tylko chyba mnie. Mam propozycję aby załorzyć pokuj na www.polchat.pl jest dość proste, ale chętnie pomogę osobie zakładającej w pewnych zawiłościach związanych z administrowaniem. Mam pewne doświadczenie w tej kwesti.
Odpowiedzi na wątek:
Tanatos Data wysłania : dnia 16.05.2007
ja mam patent na tego laga: wylaczasz i wlaczasz pogaduchy nie wylaczajac moona ani komputera. Ja bym te pogaduchy nazwal shoutboxem i umiescil je inaczej. Szymonie- woz albo przewoz. Czat albo shoutbox bo teraz to sie nikomu nie chce wchodzic.
Idzi Est Data wysłania : dnia 16.05.2007
u mnie lagi wynosily nawet ponad 30 sekund. gadac sie nie dalo
tymek Data wysłania : dnia 16.05.2007
Sytuacja wygląda tak że zaraz po wejściu na pogaduchy działa dość sprawnie ale po niedługim czasie pisania lag znacznie się przedłuża niż 10sek, po restarcie kompa sytuacja wraca do normy,ale też na krótko, może wystarczy się wylogować i zalogować zpowrotem, ale tego nie próbowałem.
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 16.05.2007
czy ten lag jest dłuższy od 10 sekund ?
czy po wysłaniu swojej wiadomości też się długo czeka ?
BarteKK Data wysłania : dnia 15.05.2007
Był kiedyś pokój foto moon na polchacie ale teraz nie wiem co się z nim stało :(
natalis.ddm Data wysłania : dnia 15.05.2007
hehe nich zgadne kiedy na ten pomysl wpadles hehe
ale ze muli to fakt;/