Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Gdzie ten śnieg? zdjęcie Playmobil Underground zdjęcie Posypało
zdjęcie Posypało Wołodyjowski na to:
śnieżyca autentyczna, zdjęcie traci przy pomniejszaniu, zaś ratowanie podost ...
zdjęcie Posypało gbur polski na to:
Nic w tym dziwnego, że z balkonu – na taką pogodę to psa z budy nie wypędz ...
zdjęcie Tomasz Balon amigamedia na to:
Świetne!
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Jebsza na moderatora

jarek_gazik Data wysłania : dnia 06.05.2007
Czytany : 3385 razy
Treść :
Ponieważ moderatorzy śpią proponuję aby Jebsza został moderatorem. Z zakazem pisania komentarzy!! Kto jest za?
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
storm Data wysłania : dnia 26.01.2011
Hehe...
gdamian Data wysłania : dnia 08.05.2007
Dromek podsumował to (w swojej pierwszej wypowiedzi) w sposób kompletny.
jovi Data wysłania : dnia 08.05.2007
jestem na nie
jarek_gazik Data wysłania : dnia 07.05.2007
Moderatorzy kochani, nie gniewajcie się za to "spanie". Przepraszam. Myślę, że Szymon doda przy zdjęciu guziczek "zgłoś do moderacji" i to ułatwi moderatorom życie. Mam pełną świadomość, że moderatorzy nie siedzą od rana do nocy na moonie, że mają swoje życie, i swoje drugie, prywatne "ja".
SoulRebel Data wysłania : dnia 07.05.2007
pachnie mi to apetytem na wladze. tak jak napisal moderator, jezeli komus przeszkadza jakas fota co za problem o tym napisac komu trzeba? chyba ze jedyna czynnoscia na jaka stac ten przejaw obywatelskiej troski o poziom moona to klik palcem na "usun" przy danym zdjeciu...
Dromek Data wysłania : dnia 07.05.2007
Zawsze można ogłosić nowy nabór, rozpisać konkurs, ogłosić przetarg... etc na nowych/dodatkowych Moderków :) Pozdrawiam
Moderator Data wysłania : dnia 07.05.2007
pozwolę sobie na wypowiedź, ale nie dotyczącą usera, któremy wątek ten jest poświęcony, ale pierwszej części wypowiedzi" "Ponieważ moderatorzy śpią..."
czy skoro czas nam nie pozwala na pełne i stałe śledzenie moona, czy komuś z userów przyszło do głowy skorzystać z poczty i wysłać swoje uwagi na temat pojawiającego się gniota
... to tak trochę na marginesie, ale chyba nie całkiem nie na temat
BarteKK Data wysłania : dnia 07.05.2007
Jebsza na prezydenta! :)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 07.05.2007
Dromku :)))
arczi Data wysłania : dnia 07.05.2007
A tak przy okazji... to temat ten chyba wyrósł na bazie komentarzy pod zdjęciem: foto.moon.pl ;) Pozdr.
Dromek Data wysłania : dnia 07.05.2007
Odpowiedź BAE nominuję na odpowiedź tygodnia/miesiąca/kwartału/roku.... (tak za jednym zamachem) Pozdrawiam

PS
Dajmy już spokój Jebszy. Czy to jest tak fascynująca osobowość, albo ma taki dorobek, by 1/4 moona kręciła się dookoła niego?
W czasach gdy dobre wychowanie jeszcze coś znaczyło, uważano, że są osoby o których mówienie czy też pisanie publiczne nie przynosi mówiącym zaszczytu.
roksana Data wysłania : dnia 07.05.2007
Właśnie, skąd ta pewność, że Jebsza nie jest moderatorem? Różne rzeczy wskazują na to, że jest od początku :)
SoulRebel Data wysłania : dnia 07.05.2007
pomysl chybiony moim zdaniem. jezeli jebsza bedzie niemym moderatorem to zamiast celnie aczkolwiek zlosliwie komentowac foty, bedzie je tylko kasowac. nie bedzie dyskusji, pokazywania bledow itp. wole by zostalo po staremu. nie wiem jak ktos moze sie przejmowac takimi komentarzami. poza tym mysle ze jebsza jest juz moderatorem :>
Jarek Bukowski Data wysłania : dnia 07.05.2007
BAE - brawa za udane porównanie :)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 06.05.2007
taa.. jak jebsza zostanie modem to bedziemy miec takiego moonowego Kononowicza - nic nie bedzie .... nic.....
natalis.ddm Data wysłania : dnia 06.05.2007
hihihihi Jebsza chyba ty na prawde masz pecha w zyciu hihihi ja tez za;p a jakze hahaha
AdamG Data wysłania : dnia 06.05.2007
Jaja se robicie z poważnej sprawy! Jeszcze go wezmą na moderatora! i tylko bedą jego komentarze pod zdjęciami. mało wnoszące i jadowite!
robal Data wysłania : dnia 06.05.2007
oby bez caps locka
arczi Data wysłania : dnia 06.05.2007
Tak jak jest - jest dobrze... sam napisał kiedyś że by wszystko pousuwał jak był by moderatorem... niech bawi się w komentarze... oby nie za często i nie za intensywnie... :-))))
rsp75 Data wysłania : dnia 06.05.2007
Podlaczam sie do YaCoW.
Strony : 1 2