Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

coś na temat bezsenności....

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 20.02.2007
Czytany : 2177 razy
Treść :
....
- Istnieje pewna kategoria rzeczy, które ludzie - mężczyźni i kobiety - starają się posiąść. Nie chodzi o to, co opisuje się w podręcznikach historii i książkach socjologicznych, mówię o rzeczach zupełnie podstawowych. Dach nad głową, żeby chronił przed deszczem. Trzy kołdry i łóżko. Przyzwoite życie seksualne. Zdrowy żołądek. Z nich wszystkich najważniejsza jest jednak ta, której ci brakuje. Bo na świecie nie ma nic lepszego niż przespana noc, prawda?
- Jezu, święte słowa.
Wyzer skinął głową
- Sen to zapomniany bohater, to lekarz ubogiego. Szekspir napisał, że to nić którą przyszywa się odpruty rękaw niepokoju, Napoleon nazywał go błogosławionym kresem nocy, a Churchill, jeden z wielkich wśród cierpiących na bezsenność bohaterów dwudziestego wieku powiedział, że sen był jedynym lekarstwem na jego częste depresje. Wszystkie te cytaty zamieściłem w moich pracach, a prowadzą one do tego, co już ci powiedziałem: nic na świecie nie dorówna dobrze przespanej nocy.
...

S. King -"Bezsenność"

Święte słowa... chciałabym przespać normalnie noc.... eh
Odpowiedzi na wątek:
Olaf Data wysłania : dnia 24.05.2007
Troche mało aktualny temat;) ost. post "22.02.2007" ale na nic w zyciu nigdy nie jest za puzno...
Nie pomysleliscie o kolysankach dzieciaki! Zawsze działaja na bezsenna noc 8-)
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 22.02.2007
nie tak tylko sobie mysle;]]
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 21.02.2007
hehehe bawisz sie w psychologa ????
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 21.02.2007
no to jak juz masz poukladane, to przestan myslec czy aby napewno, z reguly problemy ze snem biora sie z tego, ze mamy jakies leki, trudne sprawy niespelnione marzenia, bezsilnosci w dzilaniu itp. a wszystko to swiadczy o berdzo emocjonalnej osobowosci i niestety jedyna metoda na to to stawienie temu czola. jesli myslisz ze w glowie masz wszystko ok. to znaczy ze nie znasz siebi jeszcze lub boisz sie tego kim tak naprawde jestes. pozdro. tomasz;]
heh ... no w glowie poukladane mam... ;)
small town witch Data wysłania : dnia 21.02.2007
miewam ataki bezsennosci ,ale nie znalazlam na to leku
:)
u mnie to przychodzi samo tzn zaczyna mi sie chciec sypiac.moze musisz sobie w glowie poukladac
profan Data wysłania : dnia 21.02.2007
Dzieci tak mają. P:)
hehe Bartku... tez bym tak chciala....eh
BarteKK Data wysłania : dnia 21.02.2007
A ja zamykam oczy i po kilku minutach zasypiam :)
Michał K. Data wysłania : dnia 21.02.2007
ja zakładam słuchawki na uszy,puszczam muzykę i rano się budze z słuchawkami gdzieś na łóżku :D...skutkuje gdy niemoge zasnąć :P
SOL hehe ale ja bym wolala sie przespac...hehe naprawde :D ale dzeki... przynajmniej wiem co po ksiazkach Kinga przeczytac :)
SteqOnLine Data wysłania : dnia 20.02.2007
...po raz milionowy czytam Rzeźnia numer 5 Vonneguta... nawiasem mówiąc .. świetna książka i nigdy sie nie nudzi.. i jak spać nie możesz to czas spędzisz mile przynajmniej ... LOL
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 20.02.2007
a moze spróbuj cos lzejszego, "ptasiek"
czytam juz 4 ksiazke KINGA jedna za druga... i nic :/
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 20.02.2007
mi udawalo sie walczyc z tym, czytajac enty raz ulubiona ksiazke ;] bardzo trudno znelezc jakis punkt zaczepienia dla mysli, wiec najepiej pozwolic sie wciagnac w swiat wymyslony przez kogos innego i gwarantuje, ze to pomaga;]
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 20.02.2007
Znam to, dobrze weim co to bezsenność, ale naprawde ciężkie zmęczenie poprostu ścina.
ale bezsennosc nie polega na tym ze spissz gorzej jak nie przepracujesz 13h bezsennosc polega na tym ze nawet jak nie spisz 48h to i tak spisz bo 2 h :/ i to jest najgorsze kladziesz sie o 10 zasypiasz o 4 i o 6 juz nie spisz.... masakra :/
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 20.02.2007
Hmm..
Ja najlepiej sypiałem oracując po 13 i więcej godzin. Choć kładłem sie o poranku a wstawałem po południu, był to jedyny okres kiedy nie miałem problemów z zaśnięciem.