Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

coś na temat bezsenności....

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 20.02.2007
Czytany : 1889 razy
Treść :
....
- Istnieje pewna kategoria rzeczy, które ludzie - mężczyźni i kobiety - starają się posiąść. Nie chodzi o to, co opisuje się w podręcznikach historii i książkach socjologicznych, mówię o rzeczach zupełnie podstawowych. Dach nad głową, żeby chronił przed deszczem. Trzy kołdry i łóżko. Przyzwoite życie seksualne. Zdrowy żołądek. Z nich wszystkich najważniejsza jest jednak ta, której ci brakuje. Bo na świecie nie ma nic lepszego niż przespana noc, prawda?
- Jezu, święte słowa.
Wyzer skinął głową
- Sen to zapomniany bohater, to lekarz ubogiego. Szekspir napisał, że to nić którą przyszywa się odpruty rękaw niepokoju, Napoleon nazywał go błogosławionym kresem nocy, a Churchill, jeden z wielkich wśród cierpiących na bezsenność bohaterów dwudziestego wieku powiedział, że sen był jedynym lekarstwem na jego częste depresje. Wszystkie te cytaty zamieściłem w moich pracach, a prowadzą one do tego, co już ci powiedziałem: nic na świecie nie dorówna dobrze przespanej nocy.
...

S. King -"Bezsenność"

Święte słowa... chciałabym przespać normalnie noc.... eh