Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Pomarańcze będą tańsze niż ziemniaki?

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 20.02.2007
Czytany : 2045 razy
Treść :
finanse.wp.pl
Odpowiedzi na wątek:
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 20.02.2007
OMG!! mam nadzieje ze ktoś zrozumie co ja napisałem.
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 20.02.2007
Ostatni gasi światło. Albo niech zostanie (nie)rząd niech zapłaci.
pastwisko Data wysłania : dnia 20.02.2007
mhm
pastwisko znow sobie pozwlasz mnie obrazac...... wiesz co Ci powiem.... a zreszta szkoda slow... na takich jak ty
pogadamy jak wskoczysz na inny level
sorry pastwisko ale ja wiem co to obozy.. zreszta nie mam zamiaru z Toba rozmawiac ... tu juz dales popis pod innym watkiem :)
ty chyba nie bardzo rozumiesz czym to były OBOZY MASOWEJ ZAGŁADY, gdzie MORDOWANO TYSIĄCE LUDZI z powodu ich przynależności rasowej, jeżeli twoje skojażenie z tymi obozami to ludzie jak patyki i bezrobotni, to ja dziękuję, bo widzę ze dyskusja nie ma sensu.
profan Data wysłania : dnia 20.02.2007
Co ty BAE. Komunistką jesteś? Tak jest wszędzie na wet w USA.Pozdrawiam.P:)
sorry pastwisko ale wiem co pisze.. gdy widze jak czlowiek cienki jak patych wyciaga splesnialy chlep ze smietnika zey miec co dac rodzinie zjesc na obiad a obok niego jedzie mercedes najwyzszej klasy jedyne moje skojarzenie to Oswiecim.. jesli Cie to uraza..trudno
BAE, twoje porównanie do Oświęcimia uważam za cokolwiek nie na miejscu, zastanów się czasem nad tym co piszesz.
gdamian Data wysłania : dnia 20.02.2007
"podnieść ludziom zarobki" to zwykły populizm :) Brakuje jeszcze "wszyscy mamy równe żołądki" i będzie pełna komuna.
a glupia* mialo byc :P
no a ja bym proponowala przestac podnoscic ceny a podniesc ludzia zarobki... jak tak dalej pojdzie to bedziemy miec kolejny Oswiecim bo ludzi beda tyrac na "wladze" i padac z glodu a kupia piers z kurczaka bedzie luksusem raz w miesiacu :/ po prostu super perspektywa
no a ja bym proponowala przestac podnoscic ceny a podniesc ludzia zarobki... jak tak dalej pojdzie to bedziemy miec kolejny Oswiecim bo ludzi beda tyrac na "wladze" i padac z glodu a kupia piers z kurczaka bedzie luksusem raz w miesiacu :/ po prostu super perspektywa
profan Data wysłania : dnia 20.02.2007
Przewiduję koniec hossy. Na początku marca wyprzedawać. Pozdrawiam.P:)