Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

RZESZOW I OKOLICE... mini zlocik

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 03.01.2007
Czytany : 3867 razy
Treść :
moze by tak sie zebrac / standardowo w Kuzni / i wypic jakies piwko na Nowy Rok hę ??? :))) czekam na propozycje terminow i kto bylby chetny :)
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 19.01.2007
dobra.. zlot trzeba przelozyc.... bo sie posypalo ....................ZLOT 19 stycznia jest NIEAKTUALNY :))) o innym termonie poinformujemy na 100% pozdrawiam :)))
arczi Data wysłania : dnia 19.01.2007
A tak swoją drogą... to ciekawe czy ktoś będzie... heh... bo faceta z zakładu fot. to chyba w "bambuko" zrobiłem nieświadomie... no cóż. Pozdr.
arczi Data wysłania : dnia 19.01.2007
BAE - coś się powykruszali wszyscy... mimo wszystko przyjdę - ale chyba troszkę później - może ok 20-21... więc na mnie nie czekajcie pod studnią :-) Trafię do was :-)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 19.01.2007
niech Ci co beda potwierdza to tu... :)) bo w razie czego niechce sama stac pod studnia i czekac ..... i marznac... nadaremnie :P
Adonis Data wysłania : dnia 19.01.2007
kochani...
wybaczcie mi moją nieobecność...

i bawcie się!
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 17.01.2007
BAE Prawie to wielka różnica ;P Grrr.. a ja nie moge być;( Zawsze jak jest impreza to ja nie dam rady:/ Wy it is always rain on me.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 17.01.2007
ARCZI jak milo :))) a ja przypominam o zlocie ... :))) obecnosc prawie obowiaskowa ;)))) to juz pojutrze :)))
arczi Data wysłania : dnia 14.01.2007
Możliwe, że na zlociku pojawi sie jeden Pan z zakładu fotograficznego w Rzeszowie z propozycją promocji dla moonowiczów.... (rezultat mojego dzisiejszego mini-plenerku i rozmowy z przypadkowo spotkanym małżeństwem). Mam nadzieję że będzie to dodatkową zachętą do piątkowego spotkania (nie obiecuję jednak że Pan pojawi się). POZDRAWIAM!
arczi Data wysłania : dnia 12.01.2007
peterborough - nie przejmuj się... ja ostatnio WYJĄTKOWO mało aktywny na moonie (ledwo znajduję czas by czasami zajrzeć tu) a jednak nie mam dylematów związanych ze spotkaniem... :-) Pozdr.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 12.01.2007
peterborough zapraszamy a szczegoly masz tu wszytskie miejsce data godzina :))))
peterborough Data wysłania : dnia 12.01.2007
Hej a ja moge sie zjawic ja taki troszke mało aktywny jestem.Ale własnie zobaczyłem watek Rzeszow a ja mam niedaleko z Debicy bo akurat jestem na urlopie od Anglii.Pozdrawiam i porosze o jakies szczegolki :)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 11.01.2007
19 stycznia a.d. 2007 o godzinie 19:00 pod studnia na rynku :)) czekam i pozdrawiam ;) ..
organizator BAE ;)
arczi Data wysłania : dnia 11.01.2007
hie hie hie... no oczywiście że "a.d. 2007" :-) a czy również "19 stycznia a.d. 2007" - to musi wyrazić zdanie organizator, ghmm, się znaczy szanowna Pani Black.... :-)
SteqOnLine Data wysłania : dnia 11.01.2007
tylko żeby nie było niedomówień.. spotkanie 19 stycznia a.d. 2007
Adonis Data wysłania : dnia 10.01.2007
się do was przysiądę po cichutku i na momencik...
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 10.01.2007
borey.. no co ty... chociaz na chwilke przyjdz....plose :) wszyscy wpadnijcie :))))
arczi Data wysłania : dnia 10.01.2007
borey - dasz dasz radę... ja Ci to mówię... :-)
borey Data wysłania : dnia 10.01.2007
Ja raczej nie dam rady - ale pewnie i tak nikt nie będzie rozpaczał z tego powodu :P.
manonthemoon Data wysłania : dnia 10.01.2007
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to powinienem się pojawić. Pewnie razem z Pedrosem. Pozdrawiam.
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 09.01.2007
No ja mam jeszcze 30 km za Kraków przez Skawine. Ale no nie wyrobie sie nie w piątek:/ Pociągiem nei jedzie sie tam źle. Miałem okazje sprawdzić.
Strony : 1 2 3 4