Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Sprzęt  Cyfrówki  

Canon 400D czy Nikon D80 czy Samsung GX-1S ???

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 04.12.2006
Czytany : 4933 razy
Treść :
narazie wybralabym Canona.... ale jeszcze nie jestem pewna ..... hmmm
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5
Wooojtas Data wysłania : dnia 03.01.2007
No i stałem się posiadaczem 400d polecam... ;)
Kamil8702 Data wysłania : dnia 23.12.2006
www.digitalreview.ca Warto zobaczyć. ;)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 14.12.2006
:)))))
jarek_gazik Data wysłania : dnia 14.12.2006
BAE dziękuję za uznanie Sony Alfa za godną pomacania :-) Dla niektórych samo logo Sony uniemożliwia potraktowanie sprzętu jako APARATU FOTOGRAFICZNEGO. Bo te jak wiadomo mogą mieć tylko logo Nikon lub Canon.
profan Data wysłania : dnia 14.12.2006
Ciekawe jak przy oku leży. Dokup sobie gripa będzie jeszcze lepiej leżał. Pozdrawiam.P.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 13.12.2006
wymacalam oba aparaty + nowa lustrzanke Soniaka... hmmm ale pewnie zostane przy Canonie... fajnie lezal mi w rece... :)... pozdrawiam wszystkich !!
Wooojtas Data wysłania : dnia 13.12.2006
Chyba masz racje pastwisko. Bawilem sie teraz Nikonem D 70 i jestem zachwycony uchwytem... Ale serce podąża wciąż w strone Canona, szczególnie że am sprawdzonego Tamrona 70-300 do niego.. I w ogóle wstyd mi, że się zaprzedaję, ja zatwardziały analogowiec do cyfry... echh.. Ale zawsze mi pozostaje średnioformatowa Yaschica i ciemnia. Decyzja moja o przejściu na cyfrę wynika z tego, że stwierdziłem, że robiąc w kolorze na negatywach małoformatowych mam bardzo mały wkład w jakość tegoż koloru na odbitkach ( zaznaczając brak pieniędzy )... I później skan i w ogóle nie mogę dzielić się z wami bezproblemowo tym co stworzyłem, ale jeszcze wam pokaże hehe ;) Pozdrowienia dla wszystkich moonowiczów z zagrzybiałego choć studenckiego Lublina!
Łukasz Unterschuetz Data wysłania : dnia 08.12.2006
jak mówie, kwestia nawyku. dlatego najlepiej iść i pomacać...
pastwisko Data wysłania : dnia 08.12.2006
wooojtas, a ile najdłużej miałeś w swoich rękach nikona ?
bo jeśli bawiłeś się nim nawet kilka godzin czy wikend to moim zdaniem takie stwierdzenia nie mają sensu - jak ja bym dostał teraz w swoje ręce canona czy co inszego, gdzie wszystko jest (zapewne) inaczej niz w nikonie to bym był w szoku, a stwierdzanie na tej podstawie ze nikon jest lepszy było by trochę na wyrost :))
Wooojtas Data wysłania : dnia 08.12.2006
Mam ten sam dylemat, ale zostane wierny Canonowi, jak dla mnie bardziej intuicyjny w obsłudze, ale to pewnie kwestia rzyzwyczajenia.
eco Data wysłania : dnia 07.12.2006
no i zgodze się z Kubą wszystko zależy do czego te foty dajemy .... to podstawa :)
eco Data wysłania : dnia 07.12.2006
Łukasz ma tez gdzie te szumy sa małe lub minimalne... jednak z reguły przy iso 1600 są one już na tyle duże że przeszakadzaj ... tu także robiłem przy iso 1600 a czasem nawet 3200 światło dosłownie na dnie... www.kleyff.pl i tez wiekszosc z nich nie jest odszumiana
pastwisko Data wysłania : dnia 07.12.2006
bae ma pewnie małe łapięta, więc jej to nie przeszkadza
loki_p Data wysłania : dnia 07.12.2006
canon malutki to zabawa pewnie nie bedzie taka jak w przypadku nikona :)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 07.12.2006
:)))) kurde mozliwe ze juz w ta sobote sie wybiore do sklepu co by pobawic sie jednym .. i drugim :) .... pozdrawiam
tfuu - 1600 iso (a coś mi nie pasowało..)
własnie zrobiłem z ciekawości fotki d50ką w domu na 1600 dpi i po zmniejszeniu ich do rozmiarów 500 piksli stwierdzam ze z powodzeniem mozna je puszczac w świat, tyle ze ja jestem skrzywiony zawodowo i zdjęcia oglądam pod innym kątem,
reasumując - jeśli komuś nie wadzi szum z canona to i nikonowski łyknie (ja tak czy siak zadnego nie łykam :D
loki_p Data wysłania : dnia 07.12.2006
Mnie sie wydaje ze te szumy w nikonie to juz urosly wrecz do legendy. Jak to jest z legendami to chyba kazdy wie :)
no i o tym pisałem w poprzednim poscie
Łukasz Unterschuetz Data wysłania : dnia 07.12.2006
zapraszam na
rozrywka.trojmiasto.pl
iso 1600 nieodszumiane
Strony : 1 2 3 4 5