Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Masz cos do mnie ...?

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 22.10.2006
Czytany : 2556 razy
Treść :
powiedz to tu i teraz .. bie nienawidze jak ktos obrabia komus dupe po katach.... i do PROFANA ja krytyke przyjmuje i nieraz sie o tym mogliscie przekonac .. ale jase najlepiej powiedziec ze samemu jest sie cacy a o BAE lepiej powiedziec ze jest do dupy .... skoro wam tak zle i tak wam przeszkadzam to po co ze mna rozmawiacie???
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
studiozz Data wysłania : dnia 23.10.2006
Nie pasuje do Ciebie używanie tutaj słowa dupa.Lżej wypada pupa lub tyłek ............nie powiem..........napiszę.......że o Tobię dobrze słyszę / na moonie / i widzę.Lubię Twoje foty z wielu widać , że jesteś pracowita i masz wiele inwencji.Masz fajną urodę.Najgorsze, że Rzeszów jest daleko od Torunia i nie "zleciałem" na zlot.Chyba pojadę w przyszłym roku w Bieszczady to spotkam Ciebie i Innych z Rzeszowa.Liczę , że mi się uda..Pozdrawiam.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 23.10.2006
Yasiek juz ja wiem o co mi chodzi ;) ale puszczam to w niepamiec.. szkoda pamietac takie rzeczy :) pozdrawiam
ysiek Data wysłania : dnia 23.10.2006
a powracając do tematu "Masz cos do mnie ...?" to wszystko jest ok jeszcze raz pozdr.
ysiek Data wysłania : dnia 23.10.2006
hmm w sumie nie kumam czym sie przejmujesz kobitko nabawisz sie jeszcze nerwicy jakiejś jak bedziesz miała takie dziwne problemy bierz to na luzaku i bedzie ok pozd,
Adonis Data wysłania : dnia 23.10.2006
eeeeh... kobietko urocza moja...
uśmiechnij się i nabierz dystansu...
i słowo w słowo za Dromkiem tylko zamiast "całkiem sporo" - "bezgranicę"...
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 23.10.2006
dromku ... dziekuje :))))
Dromek Data wysłania : dnia 23.10.2006
Jak to, co do Ciebie mam? Całkiem sporo sympatii, dobre słowo i od czasu do czasu jakiś komentarz :)
pastwisko Data wysłania : dnia 22.10.2006
lepsza farsa od tragifarsy :))
*1. [..]od wszystkich twoich[...]
1. "no sorry ale to nie ja pisze ludza pod fotkami glupie, niezrozumiale komentarze ktore nic do fotografi nie wnosza" powiem ci tak, nawet jak odejmiemy 3/4 z moich komentarzy jako tego co nic nie wnosi to i tak bedzie więcej od wszystkich, i nie bedą to komentaze typu "fajne", "bdb" czy "ciekawe", ale juz takich nie bede pisał bo nie chce mi się z kilkoma osobami na krzyz walczyc z wiatrakami podczas gdy inni jakoś nie mogą wnieść czegoś więcej
2. "jakos nikt inny poza Toba, i profanem nie ma do mnie zadnego ale" a ja mam do ciebie jakieś ale - jakie ale, bo hasło ale mi nic nie mówi..
3. moze i obrosłem w piórka, ale nie robiłem tego kosztem innych, w zamian dałem (ale juz nie daję - patrz 1) coś od siebie, więc nie widze w tym nic złego.
eco Data wysłania : dnia 22.10.2006
powoli się ta cała sytuacja zamiania w farse
no a jak sie niby zachowuje co???? no sorry ale to nie ja pisze ludza pod fotkami glupie, niezrozumiale komentarze ktore nic do fotografi nie wnosza .. to jakos nikt inny poza Toba, i profanem nie ma do mnie zadnego ale /no chyba ze sie myle/........ wiec moze to nie we mnie jest cala wina i moze Yy popatrzylbys w lustro bo odnosze wrazenie ze dlugo tam nie zagladales..... niechce z toba rozmawiacjuz, ani sie klucic.. od dzis moje jakiekolwiek dyskuse z Toba beda na temat zdjec i to tez postaram sie ograniczyc do minimum.............. dobranoc
co nie było miłe ? ze ci pokazałem ze masz wyjść z siebie i stanąć z boku zeby popatrzec na to jak sama sie zachowujesz ? to takie trudne i bolesne ?
dzieki... to nie bylo mile :(
ale z boku, koniecznie z boku...
haha, może i, ale przy okazji spójż w lustro :)))
pastwisko zimny prysznic nie jest mi potrzebny.. nie wiem co Ci się stało ale zmieniłeś się... na początku jak zaczynałam wystawiać tu fotki lubiłam Cię.... ceniłam Twoje komentarze.. a teraz, jesteś dla mnie kimś kto za bardzo urósł w jakieś dziwne piórka i czuje się na tyle mocny aby pouczać innych..... a szkoda...
jawa Data wysłania : dnia 22.10.2006
BAE nic nie mam do Twojej dupy.Albo ze jest do dupy:)Wszystko jedno.I absolutnie mi nie pszeszkadzasz(przeciwnie).Tytul "masz cos do mnie" z hip hopem sie mi kojarzy-mloda jestes i to wszystko.Nie ma w tym nic zlego,wyluzuj sie. . .
Radek S Data wysłania : dnia 22.10.2006
ja mam tą przykrą cechę, ze nie obrabiam dupy po kątach tylko otwarcie;). I zawsze twierdziłem, ze nie jestem cacy:)
dziewczyno weź zimny prysznic, i zdystansuj się do tego i owego :))
Strony : 1 2