Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawa - Powiśle zdjęcie
zdjęcie wk na to:
db
zdjęcie Photo shooting wk na to:
db
zdjęcie eve-klon na to:
juz mi kiedys jeden z profesorow zarzucal chromofobie, ale ja nie zawsze mam pod ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Mini-mini zlot w obserwatorium astronomicznym w Poznaniu

jarek_gazik Data wysłania : dnia 16.10.2006
Czytany : 2187 razy
Treść :
Ponieważ mam gazika, a gazik to auto terenowe więc znam właściciela willysa, który jest z kolei astronomem :-) W poznaniu jest zabytkowe obserwatorium astronomiczne (piękne stare urządzenia) które ma tą zaletę, że nadal działa. Do lunety (wielkości duuużej armaty, jakieś 4, 5 metrów) można dokręcić aparat. Mają przejściówkę do Zenita i Canona. Pod koniec października z informacji jegomościi astronoma księżyc wygląda wyjątkowo zachęcająco. Jeśli zbiorę grupkę chętnych to może być fajnie...Chętnych proszę o kontakt na maila: jarek.kownacki@bpi.com.pl
Odpowiedzi na wątek:
jarek_gazik Data wysłania : dnia 25.10.2006
Tak na wszelki słuczaj to tel do mnie: 602 373 968
SoulRebel Data wysłania : dnia 24.10.2006
ale jaja :) bede akurat wtedy w pozku a mieszkam 50m dalej przy belwederskiej wiec moja obecnosc 100% :>
jarek_gazik Data wysłania : dnia 23.10.2006
Chętnych z poznania i okolic zapraszam zatem: w sobotę (28 października) o godzinie 18:30 do obserwatorium astronomicznego przy ulicy Słonecznej w Poznaniu.
Idzi Est Data wysłania : dnia 17.10.2006
witam, jestem jak najbardziej za polaczeniem obserwatorium z minizlotem. w akademcu moge jedna osobe przekimac. karimata jest :) jak co, to niech ktos da znac
jarek_gazik Data wysłania : dnia 17.10.2006
Piwo ok, ale z noclegami mam mniejsze możliwości niż Lucjan...mieszkanie w bloku. Wojtek (astronom) mówił, że koniec października księżyc jest najwyraźniejszy, ale jesli chodzi po prostu o spotkanie to termin jest dowolny. Teraz jestem we Wrocławiu, ale zadzwonię do Ciebie (przypomnij mi pls telefon) to się spotkamy i pogadamy jak to mogłoby wyglądać. Zaprosimy astronoma, obalimy piwko, ustalimy jakiś termin.
Radek S Data wysłania : dnia 16.10.2006
Jarku, a moze połaczymy to z mini zlocikiem:) + piwka+ noclegi. Kilku prominentnym moonowiczom;) połowa listopada by odpowiadała:). Co Ty na to?
pastwisko Data wysłania : dnia 16.10.2006
jakby było blizej to bym sie zastanowił :P
Radek S Data wysłania : dnia 16.10.2006
Jestem chętny:)
PoZDRAWIAM