Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Chamstwa tolerowac nie bede

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 30.09.2006
Czytany : 3562 razy
Treść :
albo ktoś będzie kontrolował chamstwo jebszy albo ja się wyniosę... wystawiam zdjęcia na modnie bo tylko tu było spokojnie i normalnie ... chamstwa tolerować nie będę ......................... albo jesteśmy poważnymi ludźmi uczącymi się od siebie na wzajem fotografii albo dziećmi którzy nie umieją rozmawiać i komentować zdjęć
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3
loki_p Data wysłania : dnia 03.10.2006
Slowo gniot jest czasmi bardzo rzeczowe :)
SteqOnLine Data wysłania : dnia 02.10.2006
zgadzam sie loki.. ale stwierdzenie "rzeczowo" + komy jebszy.. troche mi nie pasuje.. owszem cyniczne, nie raz zabawne.. ale nie rzeczowe..
loki_p Data wysłania : dnia 02.10.2006
SteqOnLine powiedzmi ilu krytykow muzycznych nagralo i wydalo swoje plyty. Ktory krytyk muzyki powaznej napisal jakas arie. Ile filmow nakrecil pan Kaluzynski.
Twoj argument jest lekko bezsensowny dla mnie. Mozna nie umiec robic zdjec ale mozna je umiec rzeczowo ocenic i zkytykowac. Pomijam juz fakt ze mozna fotografowac a swoich prac nie pokazywac lub pokazac cos slabszego.
SteqOnLine Data wysłania : dnia 02.10.2006
wtącę jeszcze że tak prawde mówiąc to "niekonstruktywna" krytyka jebszy jest(a w zasadzie była bo teraz zlewam to ciepłym moczem) o tyle irytująca że w jego/jej pf nie ma zdjęć które dałyby dowód że zna się na rzeczy.... dopóki nie zobacze kiedyś jego/jej poważnych prac to będzie to dla mnie krytyka w stylu "zemsty umysłu jałowego nad twórczymi" .. może grubo powiedziane ale BAE.. odpuść .. bo nie warto
manonthemoon Data wysłania : dnia 02.10.2006
BlackAcidEvil, spokojnie. Jakby każdy komu Jebsza dopiekł miał sie zaraz wynosić to chyba mielibyśmy w tej chwili raptem kilku użytkowników na moonie. Nie widziałem zdjęcia i nie wiem co Ci napisał i na ile to było złośliwe ale domyślam się, że raczej żartował z tego co zdjęcie przedstawia niż ganił za "gniotowate" wykonanie.
eco Data wysłania : dnia 01.10.2006
wiesz Jebsza to wali wprost, ale są tu tacy co wiesz jak gówniarze stoją na balkonie i plują z góry na przechodniów i mają się za świetnych :)))))))))
pastwisko Data wysłania : dnia 01.10.2006
nie, ale niech ci bedzie.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 01.10.2006
pastwisko jak chcesz toleruj to co on robi.. niech Ci nawet nawali syfu pod kazda fotka.. ja go tolerowac nie bede i nie musze ....... koniec tematu a kazdy komentarz jego nie zwiazany z krytyka do zdjecia bede zglaszac moderacji ..... bo ja syfu pod zdjeciami niechce miec... dotarlo ?
pozatym nie pisze pod wszystkimi zdjęciami jak leci, i dobrze o tym wiesz.
sorry, ale dużo osób pisze ze foto się nie podoba, że jest na nie, ze sratatata nie argueentując i jakoś zadko ktoś zamarudzi..
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 01.10.2006
loki jak ty piszesz krytyke to przynajmniej wiem co jest konkretnie wg Ciebie nie tak...a jebsza tylko glupoty pisze /w 99%/ ... to jest ta roznica !
Adonis Data wysłania : dnia 01.10.2006
różnica polega na tym, że większość z tych, których zdjęcie
ty, loki_p (lub pastwisko lub eco lub ktokolwiek inny - prócz Jebszy) skrytykujesz
dojdzie do wnoisku, że masz/nie masz racji...
może się pokłócicie, może spotkacie na piwie, aby sprawę ostatecznie przedyskutować...
natomiast jeśli to samo zdjęcie skrytykuje (czytaj: zbeszta z błotem) Jebsza,
z tej większości znakomita mniejszość natychmiast uderzy w dzwon niesprawiedliwości, podłości, okrucieństwa, chamstwa, wrodzonego defektu umysłowego czy czego-tam-jeszcze-chcesz (byleby to coś złe było)...

wnioski?
loki_p Data wysłania : dnia 01.10.2006
A jaka jest roznica pomiedzy tym jak fotke zjedzie Jebsza a dajmy na to ja lub pastwisko?
jarek_gazik Data wysłania : dnia 30.09.2006
BAE Masz rację. Wielu z moonowiczów traktuje portal jak własny dom. A takie osoby jak Jebszę się z domu wywala z kopniakiem w dupie. Niestety moon nie jest domem ani Twoim ani moim. Jest jak pub gdzie patrzysz kto jest w środku i albo wchodzisz albo nie. Można też poczekać aż nieciekawe towarzystwo pub opuści - wszak czasem trzeba się napić. Sam stoję okrakiem. Boję się wrzucać fotki dla mnie ważne - bo jeszcze Jebsza coś napisze. Dlaczego jeśli ktokolwiek inny "zjedzie" fotkę to myśli się jak zrobić inną lepszą, gdy zrobi to jebsza, to reakcja jest "wychodzę"...wiem coś o tym.
pastwisko Data wysłania : dnia 30.09.2006
ojej..
roksana Data wysłania : dnia 30.09.2006
Teraz, to już jesteś niegrzeczny. Idę stąd :(
ha ha ha smieszne pastwisko smieszne.... tak bardzo ze az mi cukier w krwi opad :/
pastwisko Data wysłania : dnia 30.09.2006
nie wiadomo czy jest kobitką, moze to wyjątkowo inteligentna surykatka ?
roksana Data wysłania : dnia 30.09.2006
Pastwisko, Ty Draniu, odczep się od BAE! Robisz to tylko dlatego, że jest kobitką!
a wlasnie ze bede ...... bo widac za mila bylam :{
Strony : 1 2 3