Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

:P

pastwisko Data wysłania : dnia 13.09.2006
Czytany : 2652 razy
Treść :
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:51:06
powiedzcie ładnie zdjęciu papa :)
samopas napisał dzisiaj o godzinie 23:50:08
miałem gotowy kom, i mnie wylogowało...
spróbuję odtworzyć to co napisałem, ale teraz jestem w gorszym nastroju z wiadomych powodów...:) zacząłem od koma Lucjana... od jego 1 części wypowiedzi z którą się zgodziłem...
My, Polacy, jesteśmy paskudnym narodem, głupio o tym pisać na forum FOTO... ale, tu też to widać... jeżeli na co dzień widzę dookoła nasze zachowania, jeżeli tyle kłótni, niesnasek na 1 str. gazet, TV, i to pojawia się też na moonie, niby forum FOTO...:) no to ja nic nie kapuję... i chyba też zacznę się zastanawiać....pozdrawiam wszystkich
eco napisał dzisiaj o godzinie 23:49:20
Roksano a co to ma jedno z drugim, ja napisalem swoje on swoje, chce iść to niech idzie, jak odstawia cyrk i czeka na prośby aby został to już miał okazję przeczytać i to wszystko, a ty Kuba wywal to foto bo się tylko cyrk zrobił a i tak słabe jest :)))
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:49:12
czemu dziwnie ?
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:47:50
Łe, już się nie odzywam i przepraszam, jeśli komuś ubliżyłam. Dziwnie sie tu robi.
Adonis napisała dzisiaj o godzinie 23:46:52
śmiesznie?
powoli zaczynam Mariusza rozumieć...
śmiesznie?
:((
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:45:30
To sie śmiej Profan. Czemu jeszcze nie rżysz ze śmiechu?
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:44:33
cicho, bo stamtąd też skasuje
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 23:44:22
foto.moon.pl
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:43:54
Pardon; samowystarczalne, walką żyjące ...
profan napisał dzisiaj o godzinie 23:43:46
Nie ma ludzi niezastąpionych. Poza tym zechcecie, to fotki Mariusza na pewno będą gdzie indziej. Też Was jest tam pełno. Śmiesznie to wygląda. Pzdr>P.
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:42:52
Czy On naprawdę kasuje fotki? Jeśli tak, to nic go nie powstrzyma; musi być zawsze żołnierzem niezłomnym. Myślę, że jedynym lekarstwem byloby zostawić Jego i Eco razem na jakiejś bezludnej wyspie na kilka miesięcy. Chyba by w końhcu pojęli, ze żaden nie chce drugiego zniszczyć doszczętnie. ale, co mi tam, Oni i tak się z nami, kobitkami nie liczą. To samce samowystarczaslne walka żyjące ...
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:42:10
to było stwierdzenie retoryczne.
Adonis napisała dzisiaj o godzinie 23:41:08
no i nic się nie zmienia...
każdy robi swoje...

Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 23:41:05
eco, pastwisko - dajcie spokój. zrobi co zechce. biadolić nie mam zamiaru. pozdr. Jarek
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:39:09
widzisz, tyle osób cię prosi i błaga. a ty masz je w dupie. jesteś wielki, ale przez małe w
eco napisał dzisiaj o godzinie 23:38:36
a moze po prostu trzeba by zgłosić do Szymona aby się chłopak tak sam nie męczył ?
Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 23:37:04
też to widzę, ale nie chce mi się na to patrzeć. Pamiętam jak apelowałem do Soy´a. Nie pomogło. Pewnie i tu nie da się nic zrobić. Mariusz podjął decyzję. Bardzo żałuję, że taką. Ale cóż. To Jego wybór. Musi mieć swoje powody. Szanuję to, choć nie rozumiem. pozdrawiam Mariusz, Jarek
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:34:36
Słyszałam, że obejmował konia i rozmawiał z nim, zanim nie zwariował.
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 23:34:23
Też patrzę jak kasuje jedną po drugiej :( Może Roksana by jakoś przekonała Mariusza?
Adonis napisała dzisiaj o godzinie 23:33:51
eeeh...
:((
profan napisał dzisiaj o godzinie 23:33:28
Sprawy załatwia się w cztery oczy. Po męsku. Albo Panowie mają jaja, albo nie.Przestańcie biadolić tutaj i pisać prozę nikomu niepotrzebną. Pzdr>P.
martini napisał dzisiaj o godzinie 23:32:55
Pierwszy radz widze jak ktos odchodzi z Moona, giną jego fotki... nota bene bardzo dobre fotki, szkoda. Komentarze, komentarzami ale FOTOGRAFII SZKODA... Przykre zjawisko :((( ...358 ...322 ...317
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:32:21
Pastwisko pimpaj się! :))) Nareszcie tego użyłam :)
Adonis napisała dzisiaj o godzinie 23:30:09
Nietzsche to popaprany pajac... nic mądrego/ważnego/potrzebnego/pomocnego/prawdziwego nie powiedział...
a jeśli powiedział - to ktoś musiał mu podpowiedzieć...
kretyn i idiota!

pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:29:40
moralność - kolejne płynne pojęcie :)
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:27:49
Ale pojęcia poza dobrem i złem? Nietsche? Nie podoba mi się to, jest amoralne jak i cała Jego filozofia.
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:15:32
Nie jestem tak wymowna, ale myślę że masz rację Adonis. Obiektywizm jest ... nieobiektywny :)
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 23:11:33
Bardzo ładnie powiedziane :)
Adonis napisała dzisiaj o godzinie 23:09:48
cały dzień zastanawiam się co tu napisać...
i może uderzę w coś na czym lepiej znam się niż na fotografii:
obiektywizm jest pojęciem pustym a służącym tylko do pewnego (złudnego zapewne) uporządkowania rzeczywistości, nazwania jej, porozumienia się z drugim człowiekiem...
obiektywizm to coś, co jest niezależne (sic!) od podmiotu - czyli od kogoś subiektywnego...
zatem obiektywne komentarze, czy sądy wypowiadane przez subiektywny podmiot wcale obiektywnymi nie są...
a i same pojęcia (czy wszystko to co za nimi się kryje) leżą poza złem, poza dobrem...

zagalopowałam się - to przecież portal fotograficzny - nie filozoficzny...
fotograficzny, panowie!
ergo?

Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 23:08:30
nei ma takiej opcji :). Kuba, a kto na Ciebie jedzie? ja nie zauważyłem. pozdr. Jarek
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:06:42
to jakiś fatal error wyskoczył :)
YaCoW napisał(a) dzisiaj o godzinie 23:05:36
determinacja Kuby mnie zachwyca:) 2 x ten sam kom:) Przemysl to Jaroslaw:)
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:05:05
to nie będzie z języczkiem - ja swojego ju mieć nie będę :)

a tak przepraszam, wszystko na mnie? moze poczytajcie uważnie raz jeszcze.. jak to się teraz modnie mówi - ze zrozumieniem (dołączam to sformułowanie do innych ogłupiaczy typu inteligentny, ekstremalny itp)
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:02:27
jarku, jak mi obetniesz język to ja ci twój odgryzę
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 23:02:26
Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 23:01:01
ooo, co to to nie. nie całuję się z facetami. zwłaszcza z języczkiem. brrr.
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 22:59:17
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 22:58:56
Żartowałem Jaro.... znaczy Jarku :)
Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 22:57:12
za Lucjanem. Dromek - tylko nie Jarosławie - bo się wyniosę :D pozdr. Jarek
Lucjan Rutkowski napisał dzisiaj o godzinie 22:54:41
--------------------------------------------------------------
odcinam się od dyskusji, bo jest poniżająca dla moona i wielu userów
---------------------------------------------------------------
zdjęcie ciekawe, może trochę szkoda zakrytego horyzontu (loki_p już o tym wspomniał)
drzewo z lewej... hmmm jakoś jakby nie z tej bajki
chwilę zatrzymało mnia na czarnym tle, czyli ciekawe :)
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 22:54:25
Nie przesadzaj Jarosławie B. Mariusz, zostań (przyłączam się do Jarka) Lubię twoje fotografie i z zalem patrzyłem dzisiaj jak je kasowałeś Cenię sobie Twoje komentarze, chociaż mijamy się nieco w poglądach. Zostań, nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji
Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 22:43:18
no :) a myślą, że husarze. ale Dromek pięknie napisał. jeszcze chyba sobie raz to przeczytam :) pozdr. Jarek
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 22:41:55
Husarze?! Dzieciaki okładajace się w piaskownicy łopatkami po głowach :(
Elessar Telcontar napisał dzisiaj o godzinie 22:39:15
gniot-nie , dobre-heh nie dla mnie TWA też nie czy jest czy też go nie ma :] ...:pzdr:...
Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 22:38:12
faceci tak lubią Roksanko. Wieczni husarze :D pozr. Jarek
roksana napisał(a) dzisiaj o godzinie 22:33:47
Jezu, nie za dużo tego? Czy Wy faceci nie umiecie wyrażać się zwiężlej i ciągle musicie się puszyć, nadymać i udowadniać swoją wyższość? Chociaż zawsze jestem za Mariuszem, a Pastwiska nie lubię (chwilowo), to umysłem jestem za Dromkiem. Gdzie ten moon sprzed dwóch lat, gdzie były straszliwe kłótnie, ale nikt nikomu nie zarzucał TWA, ani bycia Bolkiem, czy innym agentem. Po co tyle tego, nie mozna o zdjęciu? Zresztą; ja to samo robię. Brrrr ...
Jarek Bukowski napisał dzisiaj o godzinie 22:19:14
ojej. znowu powracamy do TWA? (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji). Szkoda Soya, szkoda wszystkich, którzy odchodzą z takich powodów. Dromek napisał samą prawdę. I to jak ładnie. Mariusz, proszę, żebyś nie podejmował pochopnych decyzji. Jak odejdziesz będzie strata dla moona, dla mnie. A pastwisko ma cięty jęzor. wiedzą o tym wszyscy. utniemy mu go i zdjęcie zrobimy :) w IR oczywiście. pozdrawiam wszystkich, Jarek
janusz71 napisał dzisiaj o godzinie 21:41:22
Bardzo fajna fotka. O co chodzi z tym TWA, bo nie bardzo zrozumiałem z poprzednich komentarzy? Może koś by mnie oświecił?
studiozz napisał dzisiaj o godzinie 16:00:10
.......już oceniłem ale również cenne opinie Dromka i Eco.Zdecydowanie mi odpowiadają zwłaszcza Dromkowa.
martini napisał dzisiaj o godzinie 15:35:21
Ale ostro ;))) Ponoc w bólach rodzi się tworczosc... Radze troche wyluzowac,bo szkoda życia na kłótnie. NIECH WAS WZMOCNIĄ TE EMOCJE DO ROBIENIA JESZCZE LEPSZYCH FOTOGRAFII ;))) Pozdrawiam obie strony... martini
SoulRebel napisał(a) dzisiaj o godzinie 15:33:12
niestety inaczej tego nazwac nie mozna. jestem dzieciakiem porownujac wiek, staz na moonie i doswiadczenie a czytajac takie dyskusje czuje ze jest wrecz odwrotnie. twa jest i co z tego? nie podoba mi sie, pisalem o tym i co z tego? i tak nic nie zmienie wiec to olewam. pamietam dobrze po co sie tu zarejestrowalem i to jest dla mnie najwazniejsze. a przez takie bezproduktywne dyskuje rodza sie tylko kolejne podzialy, klotnie i slowa ktorych juz odwolac nie mozna. a opuszczanie moona dla zasad i pochopnych fochow to conajmniej dziecinada. nie zapominajmy po co sie tu pojawilismy, pamietajmy o tym co nas laczy a nie dzieli.. mam nadzieje ze w koncu sie ten temat zamknie bo to nic milego czytac te same stwierdzenia w co ktoryms poscie.. pozdrawiam serdecznie
SoulRebel napisał(a) dzisiaj o godzinie 15:22:10
moonowe przedszkole, nie ma co :|
eco napisał dzisiaj o godzinie 15:20:52
będę ci niezmiernie wdzięczny
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 15:12:00
ciesze sie eco, że mogłem sprawić ci radość :) na pewno nikt wam już nie przerwie wzajemnej adoracji :)
eco napisał dzisiaj o godzinie 14:59:01
a na marginesie, myślę, ze nie tylko nam ale i tobie, nie ważne czy tu czy gdzieś indziej, przydałoby się więcej obiektywizmu,
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 14:40:56
Wydawało mi się, że rozmawiasz ze mną, a ja wstępuję w swoim własnym, Dromkowym imieniu. Skoro niechęć do Eco przenosi się i na mnie.... i skoro żegnasz NAS, to nie pozostaje powiedzieć mi "ŻEGNAMY (z akcentem na MY) Cię"
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 14:40:34
to moze on teraz wróci ?..
eco napisał dzisiaj o godzinie 14:37:42
pamiętam dzień kiedy odchodził SOY było mi przykro, teraz chyba czuję radość
profan napisał dzisiaj o godzinie 14:37:35
Trzas.P.
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 14:35:12
po tym co napisał eco-adwokat nie chce mi sie juz nic pisać, takiego zakłamania i braku minimum obiektywizmu jeszcze nie widziałem, żegnam was
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 14:28:56
Dziwnie kończysz dyskusję. Ani Cie nie obrażałem, ani nie odsądzałem od "czci i wiary". Starałem sie przedstawić rzeczowe argumenty. Napisałem co myślę o zdjęciu - nie jest najlepsze, ale daleko lepsze od tego, które wybrałes do porównania. Nie zamierzam go nominować (bo nie zasługuje na to) ani nie zamierzam wystawiać oceny (bo tego raczej unikam pod zdjęciami osób które znam osobiście). Myślę, że obrażaniem się i zachowaniem..... niewiele wskórasz Pozdrawiam Sorry Kuba, że akurat na Twoje foto "padło" z tą dyskusją
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 14:28:10
co, też nie pasuje? no może z nominacją przesadziłem, przepraszam
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 14:24:34
nie ośmieszaj się
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 14:20:59
tak, przepraszam cie Kuba, to jedno z najlepszych zdjęć w twoim folio, pieknie rozwiane trzciny na tle groźnego kontrastowego nieba, uzycie filtra IR spotęgowało tylko jeszcze i tak niespokojny klimat fotografii, zdecydowanie nominacja, pozdrawiam wszystkich
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 14:11:41
Obejrzałem oba dokładnie, nie czytając komentarzy pod tamtym (pod tym niestety już zdążyłem przeczytac). Dla mnie róznica jest kolosalna i to na korzyść zdjęcia Kuby. Robi wrażenie bardziej poukładanego, ostrzejszego itp. Samo to, że odbarwione robi dużą różnicę w odbiorze. Nie posądzaj mnie o schlebianie Kubie, bo nie mam powodu. Rzadko komentuje moje fotografie, a jeśli już, to raczej czyni to w sposób nieco uszczypliwy (czego nie mam mu za złe - pozdrawiam Kuba).
manonthemoon napisał dzisiaj o godzinie 14:06:59
ale czytanka niezła.... ;-)
manonthemoon napisał dzisiaj o godzinie 14:06:41
Słabe, nie podoba mi się.
eco napisał dzisiaj o godzinie 13:58:55
:))))))))))) smiech na sali, od rana czekam aż w końcu Mariusz wywali coś na temat grup wsparcia i w końcu jest... szkoda, że nie wkleiłeś swojego zdjecia jako spisku grup wsparacia a posiłkowałeś się kimś innym, chłopak próbuje i mimo ze zdjecie nie jest dobre, ba jest takie tam, to i tak jak dla mnie nie oznacza, że komuś się nie może podobać, bo jakbyś nie zauważył gniotem mimo wszystko nie jest. dobrze że próbuje a nie zatrzymał sie w miejscu ale idzie do przodu. szkoda, że jak pisałem do ciebie, że poza irem to taki banał to broniłeś się własną piersią. twa jest i niestety w 100% nie da się go uniknąć, chociażby ze względu na sparwy o których pisze Dromek. a tego typu wypociny, ze nie ma prawa sie podobac bo to od razu twa to tylko pieprzenie.
Szymon Kosydor napisał dzisiaj o godzinie 13:58:50
Mariusz, chyba trochę przesadzasz z porównywaniem tych dwóch zdjęć, tamto ma jeszcze: - aberacje, - prześwietlenie, - kadr pół na pół ...
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 13:48:36
Dromku, nie czytam komentarzy zanim nie wyslę swojego więc się nie nastawiam tendencyjnie, a nie wspominasz o tak ważnej sprawie, że duzo ludzi poczatkujących czytając komentarze wyrabia sobie pojęcie o tym jak powinna wyglądać dobra fotografia, dają później takie podobne do chwalonego "dzieła" kumpla i dostają po uszach :) porównaj sobie komentarze pod tym zdjęciem i tym foto.moon.pl , sa to zdjęcia bardzo podobne, u Kuby jest lepszy kontrast, i to wszystko co je różni (oprócz efektu ir)
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 13:25:22
Mariuszu, problem jest w tym, że to nie dotyczy tego, czy tamtego forum. To jest efekt rozrostu forum i czasu jego działania Gdziekolwiek się nie obejrzysz, każde stado z czasem tworzy różne formalne i nieformalne związki opierajace się na mniej lub bardziej uczciwych zasadach Nie da się z tym walczyć (z równym skutkiem można zwalczać np prostytucję - każdy głośno powie Ci ze jest to zjawisko negatywne, ale wykorzenić tego nie sposób) Nie uogólniajmy i nie dramatyzujmy. Wiele czynników wpływa na to czy zdjęcie zostanie zauważone czy nie, ile i jakich komentarzy zbierze NAwet pora dnia, ilość userów w chwili wrzucania zdjęcia i różne "takie tam" decydują o tym. Dużo jest zdjęć dobrych i ciekawych, które gdzieś tam przemknęły niezauważone, czasem ludzie pastwią się nad jakimś gniotem chociaż aż takim gniotem wcale nie jest - bardzo dużo zależy od pierwszego komentarza (zauważyłeś to?), jeśli jest radykalny w jedną lub drugą stronę, ma duże szanse że będzie powielany w następnych ocenach. Ja też mam takie swoje zdjęcia które uważam z zostały niedocenione (i wsciekałem sie w duchu na moonowiczów o to) ale daleki jestem od wysnuwania jakiejs spiskowej teorii n.t TWA, uważam ze nie trafiłem ze zdjęciem w "jego czas" Są też zdjęcia o których opinie są dla mnie zaskoczeniem, sam oceniam je o wiele ostrzej niż zostały ocenione i skomentowane (mówie o swoich zdjęciach, ale nie powiem które mam na myśli) Normalne jest ze ktoś mnie lubi a ktoś inny nie i ich komy mogą się różnic miedzy soba. Od tego dobry Bóg obdarzył mnie jako takim rozumem, bym mógł sobie na podstawie bardzo różnych opinii wyrobić własne zdanie Pozdrawiam PS: Ktoś ma informację kto przyjmuje zapisy do zaszczytnego grona TWA? Chciałbym się też zapisać. Tylu już o tym mówi a ogłoszenia jakś nigdzie nie widziałem :)
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 12:58:35
Dromku nie fatalizuj :) nie ma ocen obiektywnych, nie istnieją ale istnieją pewne zasady dla których takie fora jak nasze powstają, napisałem poprostu co myślę i mam do tego prawo, a jeśli ktoś czuje sie urażony to znaczy, że czuje się winny :) lepsze zdjęcia od tego były tu kopane ale były innego autorstwa :) i tu jest problem moim zdaniem, dla innych pewnie tego problemu nie ma, więc dam sobie na luz, popatrz tylko jak przez takie "klepanie sie po tyłkach" leci poziom tego forum, na razie, pozdrawiam
e_Marcin napisał dzisiaj o godzinie 12:42:35
........"Kolejny raz pada nia moonie zarzut TWA i "klepania się po tyłkach" .... bo twa jest .. co dokladnie tu widac
Dromek napisał dzisiaj o godzinie 12:18:24
hm... Tak jakoś się dziwnie poczułem z Twoim "byście" Mariuszu 1962. Rozumiem, że na moonie jesteś Ty i cała ta niewiele warta reszta? Akurat co do zdjęcia... nie jest szczytem Pastwiskowych możliwości, widziałem znacznie lepsze zdjęcia Kuby, ale do gniota mu bardzo daleko. Kolejny raz pada nia moonie zarzut TWA i "klepania się po tyłkach" itp. Pokaż mi zbiorowość ludzką lub pojedyńczego człowieika wyzutego z sympatii, antypatii i uczuć pokrewnych. Pokaż takiego, który zawsze i wszędzie jest krystalicznie czysty i obiektywny. Nie próbuję tutaj niczego usprawiedliwiac, od braku obiektywizmu, czy ocen kierowanych mniej lub bardziej uczuciami do zwykłego lizusostwa lub nagonki droga bardzo daleka. Nie bądź tak radykalny w swoich osądach, będzie Ci się zdrowiej żyło :) Oddziel i rozgranicz komentarze właściwe od niewałściwych (bo tych drugich nigdy i nigdzie nie unikniesz) i nabierz nieco dystansu. Moon składa się ze zwykłych ludzi Uczciwych i nieuczciwych, obiektywnych i nieobiektywnych, fachowców i dyletantów.... Ja również wystawiam swoje zdjęcia na róznych forach i w każdym miejscu przyjmowane są inaczej. Sam zobacz - to co na recenzji mija niezauważone z 1 lub 2 komami, na moonie ląduje na pudle. To co tutaj jest zganione, tam zachwyca niemal wszystkich. Taka jest kolej rzeczy i juz. Nie ma się co zrzymać na sprawiedliwość lub jej brak bo - jak mawiał mój szef - "Jak zobaczycie gdzieś sprawiedliwość, proszę ją przyprowadzić, chętnie zobaczę jak wygląda" Myślę, że to samo może odnosić się do obiektywizmu i oceniania. Nikt z nas nie jest całkowicie wolny i nikt nie patrzy na zdjęcie jak robot zaprogramowany do wystawiania ocen, każdy ma lepszy lub gorszy dzien, a czasem boli go ząb i wówczas świat wygląda zgoła inaczej. I analogicznie - nikt z nas nie robi tylko dobrych zdjęć, tak jak nikt nie robi tylko złych (chociaż o to drugie znacznie łatwiej byłoby) Każdy autor ma swoje wzloty i upadki. Pozdrawim
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 12:02:28
parę osób odeszło tez z powodu twoich komentarzy drogi mariuszu. acha i jeszcze napisz ze to ostatni kom pod moim zdjęciem.
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 11:46:35
gdyby ktos inny dał tu to zdjęcie to byście go skopali i wyśmiali, albo olali, bo tu od dawna nie ocenia sie zdjęć po tym co zwierają ale kto wystawia, mi to osobiście "dynda" bo za długo tu jestem i przywykłem, ale sporo ludzi stąd odeszło tylko dlatego, znajomość fotografii to nie tylko umiejętność zrobienia ciekawego lub chociaż poprawnego zdjęcia szanowny kolego ale też umiejętność "oglądania i interpretacji" tego co autor chciał pokazać o ile jest to warte oceny, a jeśli coś jest gniotem to poprostu jest gniotem bez względu na to kto je zrobił, pozdrawiam i kończę tą rozmowę bo pewnie to i tak niczego nie zmieni
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 11:22:58
tak, pewne rzeczy dajesz wyraźnie do zrozumienia
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 11:20:38
nie, troche wyraźniejszy
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 11:17:29
taki jesteś widzę jak te trzcinki
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 11:16:25
zmieniłem zdanie bo coraz lepsze foty robisz :)
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 11:14:26
Mariusz1962 napisał(a) dnia 10 czerwca 2006 ( foto.moon.pl ) "[...] to jest ostatnie zdjęcie Kuby gdzie zamieściłem swój komentarz [...]" - pamięc już nie ta, oj nie ta...
Mariusz1962 napisał dzisiaj o godzinie 11:09:11
ale jaja :) myslałem, że fotosiu poszedł w bw :)
jovi napisała dzisiaj o godzinie 10:23:25
świetne, bez zastrzeżeń. Na czarnym tle efekt większy.Pozdr:)
loki_p napisał dzisiaj o godzinie 09:56:41
Wyzsza perspektywa nie oznacza braku trzcin w kadrze. Za to lepiej widoczny horyzont :)
pastwisko napisał dzisiaj o godzinie 09:35:59
loki, foto robione z poziomu 1.85m taborecika nie miałem.. zresztą o ten efekt mi chodziło - trzcin w kadrze
diti napisała dzisiaj o godzinie 09:23:00
fajne niebo, mz za bardzo trzciny (?) się zlewają z chmurami /te wyższe/, pozdr :)
loki_p napisał dzisiaj o godzinie 06:40:45
Przydalby sie wyzszy statyw. Tego dolu mi za duzo. Wyzsza perspektywa by zalatwila sprawe.
YaCoW napisał(a) dzisiaj o godzinie 00:44:23
Gdzie te tabliczki mozna zamowic ?:) Niebo rewelka , klimaty grzybowo-trzcinowo zaczynaja dominowac:), pozdr
samopas napisał dzisiaj o godzinie 00:21:22
dobry materiał (foto) do omawiania zdjęć... brakuje mi różnicy między planami...
Konopia napisał dzisiaj o godzinie 00:19:58
Ladne:)
Jarek Bukowski napisał wczoraj o godzinie 23:57:00
bardzo fajne. szkoda, że te krzaki z lewej. pozdr. Jarek
maak napisał(a) wczoraj o godzinie 23:56:23
nie jestem przekonany co do tego zdjęcia ... szczególnie pierwszy plan ... Pzdr
Wedrujacy Don Quixote napisał wczoraj o godzinie 22:40:18
dol i gora niezle kontrastuja... ladne niebo... pozdr.
studiozz napisał wczoraj o godzinie 22:02:34
nie dadzą Ci.Napewno.
BarteKK napisał wczoraj o godzinie 22:01:05
ładny kontrast
pastwisko napisał wczoraj o godzinie 22:00:55
nie, nie, ja chce tą tabliczkę :D
studiozz napisał wczoraj o godzinie 22:00:20
Pozdrawiam Kuba.Bdb.
studiozz napisał wczoraj o godzinie 21:58:48
albo nie.
eco napisał wczoraj o godzinie 21:56:39
mozesz jeszcze wymienic ;)
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
pastwisko Data wysłania : dnia 15.09.2006
juz napisałem po co przekleiłem tu te komy - zdjęcie było tylko moje - komy nie. pozatym za pamięc ludzka jest zawodna, a zapis zero jedynkowy mniej.

i nawet nie jesteś zły? o boże.. a co by się stało jak byś był zły? skasowałbyś reszte zdjęc i było by na mnie tak? o raju ale fajnie ze się jednak nie zezłościłeś...
Mariusz1962 Data wysłania : dnia 15.09.2006
nie ja zamieściłem te posty i prowokuję dyskusję ciągnąc temat, ale rozumiem, trzeba zaistnieć w jaki kolwiek sposób skoro zdjęciami nie za bardzo, żal mi ciebie pastwisko , nawet już nie jestem zły, poprostu ci współczuję
pastwisko Data wysłania : dnia 14.09.2006
pewnie ze nic nie jest ważne. ale fotki wrzucam zeby ktoś je obejzał, ktoś coś o nich napisał, a nie po to zeby prowadzić pod nimi dyskusje o innych sprawach, po to jest forum i dlatego to tu wkleiłem - także dlatego o czym pisałem ponizej
jawa Data wysłania : dnia 14.09.2006
Tak na prawde nic nie jest wazne:) zalezy od punktu siedzenia,a dni plyna. . nie jestesmy na Ty ale Kuba RELAX:))
jawa Data wysłania : dnia 14.09.2006
Uff to bylo dlugie!wnioskuje za bardzo Ci lezy jak ktos ocenia twoje zdjecia.Nie rozchorooj sie:))Proponuje relax
po co ? już odpowiadam:bo wiele osób które tu coś napisały - chodzi mi o dłuższe odpowiedzi i wywody, zastanowiło sie zapewne zanim to napisały, to nie były komy typu "bdb, pzdr", uważam ze nie było by fair wobec nich poprostu wziać i skasować ich przemyśleń. włożyły w te komentaże zapewne trochę siebie, i nie czuję się władny zeby takie rzeczy kasować. mogę jedynie skasować swoje foto.
jovi Data wysłania : dnia 14.09.2006
zgadzam się z Mano...poco?
manonthemoon Data wysłania : dnia 14.09.2006
Hmmm, przykre...., i po co to było jeszcze na forum pakować ? Dla satysfakcji ?
Kat Data wysłania : dnia 14.09.2006
Cholera, zawsze gdy się coś dzieje to mnie nie ma. Pzdr
ale pusty czy z rybkami ?
eco Data wysłania : dnia 14.09.2006
a dostałem słoik
eco Data wysłania : dnia 14.09.2006
ja np zawsze chiałem mieć rybki w akwarium
profan Data wysłania : dnia 14.09.2006
Poważniej, nie o fotki tu chodzi. Jeżeli człowiek (ogólnie) ma problemy sam ze sobą przelewa się to na jego działanie. Poza tym jest jeszcze etap dojrzewania , wychodzenia z okresu młodzieńczego, niespełnione nadzieje, ect. ect.
Najlepsze co można napisać to znane " Przerost wartości nad treścią".
Poza tym to jest zabawa. Więc bawmy się.Pzdr.P.
profan Data wysłania : dnia 14.09.2006
"Psy szczekają, a karawana jedzie dalej". Tutaj następuje śmiech , który został wczoraj wyzwolony. Hahaahahaaaaaaaaaa, hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, heheheeeeeeeeeeeeeeee. O rany! Nie mogę. Dawać jeszcze bo zdjęcia liche na tapecie. P.
marut Data wysłania : dnia 14.09.2006
a Dromek to wspomniał: foto.moon.pl
acha tu jest link do fotki o której wspomniał mariusz foto.moon.pl
BacH Data wysłania : dnia 14.09.2006
Jaka znowu trąbka u strażaka ? !!
roksana Data wysłania : dnia 14.09.2006
Heh, ale tu mądrości wiele, aż mi się nie chce tego czytać. Zresztą bez fotki wygląda to jak strazak bez trąbki. Dobranoc wszystkim moonowiczom - kłótnikom. Pa, samce tokujące :D
marut Data wysłania : dnia 14.09.2006
13 był wczoraj ;) po prostu do 3 razy sztuka
i jak tu nie wierzyć w 13ego ?
Strony : 1 2