Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

PLfoto

profan Data wysłania : dnia 01.09.2006
Czytany : 2318 razy
Treść :
Dzisiaj wstawiłem fotkę i zobaczyłem zmiany. Można wstawiać 850x850 do 200kb. To nie jest reklama, tylko zachęta, abyśmy dbali o nasze forum bardziej i wspomagali Szymona. Pozdrawiam.Piotr
Odpowiedzi na wątek:
arczi Data wysłania : dnia 17.10.2006
A ja troszkę herezji tutaj rzucę i powiem, że OnePhoto.pl jest od technicznej strony genialnym serwisem... i radził bym moonowi aby przejął pomysł sponsoringu z tej strony... dodatkowo na moonie brakuje mi również zakładki "ulubione zdjęcia"... no i foty na OnePhoto są większe - przez co ogląda się je naprawdę lepiej... Moon to głównie atmosfera i ludzie. Tyle ode mnie.... dalej będę siedział na moonie :-)
SteqOnLine Data wysłania : dnia 14.09.2006
pomysł zacny ale zgadzam sie jednocześnie z pastwisko .. próbowałem różnych serwisów : plfoto (nadal coś zamieszczam ale rzadko) , onephoto, digart i kupe innych "masówek" ... i powiem że zawsze wracam na moon ze względu na tę kameralną i bardzo przyjazną atmosfere.. nie chce słodzić bo wiadomo gnioty bedą traktowane jak gnioty a nad pięknymi zdjęciami wszyscy będą sie zachwycać ale podsumowując to właśnie taka forma serwisu i takie ograniczenia będą powodować że nie zrobimy/zrobicie z moona zwykłej popyliny. Zdaję sobie sprawę, że jest tu wiele osób które są niemalże "od początku", istnieją przyjaźnie, które innych trzymają na dystans (np. niektórzy mają swoje grono i komentują fotki wyłącznie swoich ziomów) ale to też powoduje że sporo osób sie zraża i idzie w ową masówe... Wytrwali zyskają sympatię pozostałych wcześniej czy później (czy to nie było zbyt zuchwałe?:) ) pozdrawiam
profan Data wysłania : dnia 04.09.2006
Myślę,że dokonamy aktu zamknięcia i w razie jakiegokolwiek sygnału od strony organizatora tej miłej imprezy wszelki zapał niesienia pomocy nie zgaśnie.Pozdrawiam uczestników dyskusji. Dziękuję.Piotr.
pastwisko Data wysłania : dnia 04.09.2006
"[...] Lubię moona dla klimatu, ale na tym długo się niepociągnie [...]" mam wrażenie jakbym był na zebraniu zarządu jakiejś firmy..
profan, jak się komuś nie będzie podobało to znajdzie drzwi, a jak bedzie chciał zostać to krzesełko, moon działa (tylko i wyłącznie?) dzięki szymonowi któremu się chce i który co jakiś czas spełnia nasze zachcianki.. moon nie jest firmą działającą na wolnym rynku, która za wszelką cenę musi utrzymać się w czołówce. ja wciąż nie rozumiem o co ci biega...
a jeśli chodzi o finansowanie - to są smyczki i koszulki - jeśli ktoś czuje potrzebę dofinansowania moona, który bądź co bądź tyle daje w zamian nic nie biorąc (poza czasem:) - to niech się zgłosi do lucjana który się tym zajmuje
witek.el Data wysłania : dnia 04.09.2006
Kilka miesięcy temu (może Cię jeszcze nie bylo, Profan) była tu juz dyskusja o ewentualnym wsparciu finansowym Moona ze strony userów w postaci dobrowolnych wpłat i o możliwych sposobach realizacji tego pomysłu. Mnie najbardziej podobał się pomysł z wpłatami za pomoca sms - ów. Najwyższe wladze stwierdziły wtedy, że możliwe jest rozważenie takich pomysłów, ale nie jest to prosta sprawa. I na tym na razie się skończyło. Gdybyśmy coś usłyszeli o kłopotach z finansowaniem forum, na pewno nie pozostaniemy obojętni, ale wałkować tego co miesiąc nie ma chyba potrzeby. Jeśli chodzi o PLFoto, to wcale nie życzę sobie, żeby Moon wyglądał podobnie. Według mnie, już nas jest za dużo, zdjęć jest tyle, że aby obejrzeć i ocenić wszystkie nowe, trzeba by spędzać na Moonie po kilka godzin dziennie. Oczywiście nie myślę o jakimś blokowaniu rejestracji nowych moonowiczów. Ale dla mnie jedną z największych zalet Moona jest wlaśnie jego kameralność.
Łukasz Unterschuetz Data wysłania : dnia 04.09.2006
Co Ci da te 40 pikseli więcej w te i we wte?
To co mamy do saoferowania, to ludzie, którzy wnikliwie (a przynajmniej wnikliwiej) objerzą fotkę i skomentują. Bo na moonie pojawia się dziennie tyle fotek, co na PLfoto w kilka godzin. i nikt nie jest w stanie tego wszystkiego oblookać
Działam na rynku wolnym od 15 lat i trochę patrzę perspektywicznie. Po pewnym czasie kokurancja pokaże lepsze rozwiazania techniczne, "lwi pazur" i pomału ludzie się przeniosą. Dlatego PLfoto mnie zadziwił,że się sprężył, pooglądał dookoła i polepszył ofertę techniczną. Nie należy sadzić ,że jak teraz jest dobrze ,to będzie tylko lepiej. Ludzi przybywa i trzeba zapewnić coraz lepszą obsługę ,a to kosztuje. W tym sensie należy rozumieć moje niepokoje. Lubię moona dla klimatu, ale na tym długo się niepociągnie. Klimat trzeba zabezpieczyć rozwiązaniami technicznymi. Sama ilość nowych userów stawia wymagania.Pozdrawiam.Piotr.
no bo napisałeś: [...] W perspektywie czasowej foto.moon może nie wytrzymać konkurencji jeżeli chodzi o ofertę [...]
Hm, dziwna opinia. Niechodzi o rynek, ale o przetrwanie. Samo się nie robi i nie działa. Pzdr.P.
profan, to nie rynek, jaka konkurencja ? myślę ze na tym polega urok moona, ze pcha się on do czołówki i nie stara sie zgarnąć dla siebie jak największej liczby userów i nie pretenduje do miana pierwszego portalu :) i niech tak myslę pozostanie bo jak już wspomniałem, w tym cały urok :)
Może za ciemno mówię. O wsparciu finansowym chciałem delikatnie napomknąć. W perspektywie czasowej foto.moon może nie wytrzymać konkurencji jeżeli chodzi o ofertę, a one też są ważne Pozdrawiam.P.
loki_p Data wysłania : dnia 04.09.2006
Mysle ze masowe forum jakim jest plfoto w zaden sposob nie moze byc konkurencja dla moon'a :)
pastwisko Data wysłania : dnia 03.09.2006
tylko nie kumam tematu tego wątku...