Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Powrót Cenzora

Kat Data wysłania : dnia 23.08.2006
Czytany : 1790 razy
Treść :
dziś rano wysłałem foto do konkurencyjnego portalu. Na zdjęciu były grzyby bliźniaki, a tytuł brzmiał: O dwóch takich ...
po kilku sekundach dostałem info o usunięciu w/w z ogólnego podglądu i zostawieniu go tylko w moiej galerii. Jeśli ktoś chce zobaczyc to zdjęcie: digart.img.digart.pl
Pzdr
Odpowiedzi na wątek:
loki_p Data wysłania : dnia 24.08.2006
Ja tez mysle ze zamiast zwalac na polityke i jakis cenzorski spisek nalezalo poszukac bardziej przyziemnych powodow....
Kat Data wysłania : dnia 24.08.2006
A to ciekawe pastwisko co piszesz, nie wziąłem tego pod uwagę.
pastwisko Data wysłania : dnia 23.08.2006
moim zdaniem to foto słabe jest i chyba dlatego poleciało :))
roksana Data wysłania : dnia 23.08.2006
Jako dziewczę czytałam "O dwóch takich ..." Występuje tam niejaki hrabia Mortadella (czy tak jakoś). Był garbaty i wszyscy jego poddani nosili sztuczne garby, żeby się dobrze czuł. Zdaje mi się, ze ostatnio garbaciejemy wszyscy. Deja vu?
Za niedlugo pewnie zniknie z półek film i książka K. Makuszyńskiego.
jovi Data wysłania : dnia 23.08.2006
ja myślę, że tytuł: "O dwóch takich.." jest tematem drażliwym z podtekstem polit. konsumowanej i nie dla każdego takie grzybki są do przełknięcia albo inaczej jadalne, no chyba, że tylko raz a porządnie.... w życiu;))
Łukasz Unterschuetz Data wysłania : dnia 23.08.2006
nie dziwie się, że foto poleciało z digartu... nie oszukujmy się, ale digart ani moon to nie galerie dla grzybiarzy...
Przed chwilą sprawdziłem to samo zdjęcie na PLfoto, dziś brakuje tam komentarza jaki ktos wstawił, że kojarzy mu się z kaczorami.
Nie wiem co o tym sadzic, może już powinienem się spakowac.
Pzdr