Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie * Rafał Zmuda na to:
ciekawy pomysł, niezle wykonanie
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
mosty to trudny temat do fotografii..
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
hmmm jakos mi przypasowalo..moze by zrównoważyc to przepalenie od słonca z pr ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Ludzie, róbcie kopie zapasowe danych!!!!

mandinka Data wysłania : dnia 19.07.2006
Czytany : 1978 razy
Treść :
Kochani moi, piszę na wszelki wypadek dla przypomnienia RÓBCIE KOPIE ZAPASOWE czyli tzw BACKUPY swoich danych komputerowych. W czasie upałów padł mi twardy dysk w domowym komputerze. Był dość pojemny więc myślałam hulaj dusza..... ale coś się podobno stało z głowicą i niestety padł na amen. W każdym razie straciłam wiele, w tym większość zdjęć. Odzyskanie danych kosztuje troszkę....więc mam mały problem. Uczcie się na błędach cudzych w niestety moich. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedzi na wątek:
brus72 Data wysłania : dnia 17.10.2006
komputera używam od niedawna,tak jak od niedawna robie zdjęcia cyfrówką,może dlatego jakoś nie ufam i wszystkie zdjęcia mam na płytach.... jednak chyba przyjemniej jakoś sie robiło analogowo.. był ten dreszczyk emocjii..oczekiwania...nieraz z braku kasy dość długiego... pozdrawiam..
Dromek Data wysłania : dnia 19.07.2006
Komputerowcy dzielą się na dwie kategorie:
1 ci którzy właśnie stracili wszystkie swoje dane
2 co którzy je niebawem stracą
Uwaga! Przynaleznosc do jednej kategorii, nie wyklucza automatycznie z drugiej
jovi Data wysłania : dnia 19.07.2006
trzeba się zabezpieczać zawsze, niezależnie od pogody....dwa razy z mężem tego doświadczyliśmy, utratę plików i odzyskiwanie ich...chociaż część....teraz już się nie dajemy, wszystko zgrywamy;)
Witaj Mandinko:) Miło Cię znowu usłyszeć:)....mogę Cię jedynie pocieszyć, że zawsze jak masz czym, możesz zrobić nowe zdjęcia.Kiedyś utraciłam przez swoją głupotę zdj, które robiłam w lesie prawie cały dzień..wracając do domu wypadł mi aparat, otworzył się i prześwietlił mi film..do dzisiaj to pamiętam..Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia już niedługo na zlocie;))
studiozz Data wysłania : dnia 19.07.2006
........szkoda.Myślę ,że większość tak robi.Na pociechę mam przekonanie dla Ciebie: nowe , jeszcze większe inspiracje przed Tobą.Pozdrawiam.