Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Tam gdzie nie byłeś zdjęcie
zdjęcie amigamedia na to:
Możliwe.
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
prof. Weiss to dla mnie człowiek przez duże C. Nie tylko uwielbiam go słucha ...
zdjęcie na granicy Jarek Bukowski na to:
dobrze wybrałeś, jeśli taki miałeś zamiar. na pewno to zdjęcie to pokazuje ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Ludzie, róbcie kopie zapasowe danych!!!!

mandinka Data wysłania : dnia 19.07.2006
Czytany : 1987 razy
Treść :
Kochani moi, piszę na wszelki wypadek dla przypomnienia RÓBCIE KOPIE ZAPASOWE czyli tzw BACKUPY swoich danych komputerowych. W czasie upałów padł mi twardy dysk w domowym komputerze. Był dość pojemny więc myślałam hulaj dusza..... ale coś się podobno stało z głowicą i niestety padł na amen. W każdym razie straciłam wiele, w tym większość zdjęć. Odzyskanie danych kosztuje troszkę....więc mam mały problem. Uczcie się na błędach cudzych w niestety moich. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedzi na wątek:
brus72 Data wysłania : dnia 17.10.2006
komputera używam od niedawna,tak jak od niedawna robie zdjęcia cyfrówką,może dlatego jakoś nie ufam i wszystkie zdjęcia mam na płytach.... jednak chyba przyjemniej jakoś sie robiło analogowo.. był ten dreszczyk emocjii..oczekiwania...nieraz z braku kasy dość długiego... pozdrawiam..
Dromek Data wysłania : dnia 19.07.2006
Komputerowcy dzielą się na dwie kategorie:
1 ci którzy właśnie stracili wszystkie swoje dane
2 co którzy je niebawem stracą
Uwaga! Przynaleznosc do jednej kategorii, nie wyklucza automatycznie z drugiej
jovi Data wysłania : dnia 19.07.2006
trzeba się zabezpieczać zawsze, niezależnie od pogody....dwa razy z mężem tego doświadczyliśmy, utratę plików i odzyskiwanie ich...chociaż część....teraz już się nie dajemy, wszystko zgrywamy;)
Witaj Mandinko:) Miło Cię znowu usłyszeć:)....mogę Cię jedynie pocieszyć, że zawsze jak masz czym, możesz zrobić nowe zdjęcia.Kiedyś utraciłam przez swoją głupotę zdj, które robiłam w lesie prawie cały dzień..wracając do domu wypadł mi aparat, otworzył się i prześwietlił mi film..do dzisiaj to pamiętam..Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia już niedługo na zlocie;))
studiozz Data wysłania : dnia 19.07.2006
........szkoda.Myślę ,że większość tak robi.Na pociechę mam przekonanie dla Ciebie: nowe , jeszcze większe inspiracje przed Tobą.Pozdrawiam.