Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Foto-dół

manonthemoon Data wysłania : dnia 17.07.2006
Czytany : 2737 razy
Treść :
Ludzie, co zrobić ? W głowie latają mi setki zdjęć, które chciałbym zrobić ale jak przyjdzie co do czego to mi się d... nie che ruszyć. Czy to foto-dół czy zwykłe lenistwo ? Czekam na nazwanie mojego przypadku, żebym mógł zasięgnąć rady specjalisty (ew. porady moon'o specjalistów mile widziane). Dobranoc.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
studiozz Data wysłania : dnia 21.07.2006
manonthemoon - za to wesoło mi i sympatycznie.Zyskałem przy okazji coś dla siebie.Mój rower też stoi /sprawny/ bo upał.Pozdrawiam.
pastwisko Data wysłania : dnia 21.07.2006
no wlasnie o to chodzi !!! masz cierpieć przez dwa tygodnie ! potem sam zobaczysz :))
manonthemoon Data wysłania : dnia 21.07.2006
A tak wogóle to przedwczoraj się zmobilizowałem, wsiadłem na rower, wziąłem aprat do plecaka i pojechałem zrobić kilka zdjęć :-D !!! Oczywiście nie takie jak chciałem (to przez zmrok i komary) ale zawsze to coś. Niestety zepsułem rower więc znowu przerwa ;-) Dzięki wszystkim za sugestie, oczywiście temat nie jest zakmknięty, proszę kontynuować poruszone wątki do woli. Pozdarwiam.
manonthemoon Data wysłania : dnia 21.07.2006
Ohohohoho, ale się to rozrosło !! Autor nie reagował z braku czasu, teraz nadarza się chwila to pisze tak : Dzięki wszystkim za propozycje ale obawiam się, że niewiele z nich bo... : 1) pastwisko - aparatu nie pożyczę, bo wszyscy mają swoje a ja swojego nie dam bo wiem, że za 10 minut zdawałby mi się niezbędny ;-) 2) adonis - do szafy nie mam po co chować bo od mi 3 tygodni tam leży i wcale mi się nie chce go wyciągać, 3) jovi - moonowizyte stosuje od dluzszego czasu kilka razy dziennie (nie zawsze aktywnie) najczesciej staje sie to inspiracja do kolejnych niewykonanych zdjec, ktore potem lataja mi po glowie, 4) studiozz - liczi ? eee, liczi się tylko piwo (może być nawet ze Żwirkirem i Muchomorkiem), 5) golę się raz lub 2 razy w tygodniu, nie natrafiając przy tym ani na liście ani na żadne stworzenia owadopodobne, byc może dlatego, że pracuję w biurze, 6) juz zjadlem arbuza, co byl w lodówce, 7) bób bardziej na ciepło ale może też być na zimno - pożeramy razem z żoną nie patrząc co będzie się działo dalej ;-) 8) tak, spanie i jedzienie.... bardzo lubię, z tym, że to drugie tylko jak mi ktoś przygotuje ;-) 9) BAE - tak : lenistwo... i brak czasu - pozostanę przy tej wersji.
pastwisko Data wysłania : dnia 20.07.2006
arcyciekawa deklinacja...
studiozz Data wysłania : dnia 20.07.2006
Lubię bób na ciepło i na zimno.Mam jedno foto które kiedyś zrobilem bóbowi.Reakcje wywołane przez bób są podobne do rosnącej ilości postów w tym wątku, którego Autor ciągle nie reaguje na dobrą wolę Wszystkich piszących.
gdamian Data wysłania : dnia 20.07.2006
Mój wieczorny posiłek: bób i guiness. Kasia przyrzekła, że to zniesie :P
chyba wolę się objeść sam, w sumie zależy jeszcze czym (! mam arbuza w lodówce!!!)... jedzenie przebija tylko spanie (samemu!)
Roksana i Pastwisko.Owoców jest 14 - 16 szt.Martini max 75 gram / z lodem /.Sprawdzałem kobiety lubią być tak "karmione".Jeżeli będziesz Roksana na zlocie to przywiozę i podam z wielką ochotą.Facet w tym czasie nie powinien jeść wcale bo to rozleniwia a szczególnie kaszanki pieczonej / choć lubi / no i powinien powstrzymac się o zjedzenia resztek bigosu z obiadu.Znam jednego który tak robi i na takie smakołyki jak liczi mówi świństwo a objada się jak na filmie " Wielkie żarcie" .Przepada jak mu po tym jedzeniu się "odbija".Są więc różne szkoły jedzenia i trawienia ja polecam swoją.Podejrzewam, że manonthemoon i pastwisko choć w części się zgodzą z propozycją.Pozdrawiam mocno.
roksana Data wysłania : dnia 20.07.2006
Albo też z przyrodzenia taka jestem :D
No proszę, ciekawe rzeczy piszesz Studiozz. Coś mi się widzi, że musi mi ktoś to liczi po cichu podawać :D
ale co jest w tej puszce ? cale drzewo ? :))
PRZEPRASZAM KASI.
Gdamian LICZI jest dłogowiecznym żyjącym do 1300 lat drzewem rośnie dziko , uprawiane jest w Chinach od 2000 lat, południowej Afryce, Azji, Oceanii i na Florydzie. To nie jest świństwo.Puszka w samie kosztuje 4,60 zł.Ty tego nie jedz podawaj tylko Twojej Krysi 3 lub 4 szt w sobotę o godz.23. Sobie zrób co chcesz.Polecam liczi.
chyba ze, albo na lolka
trudny orzech do zgryzienia....
Dromek Data wysłania : dnia 20.07.2006
Ze Żwirkiem i Muchomorkiem to na piwo :)
Albo jakby zza drzewa wyleżli Żwirek i Muchomorek?
Dromek Data wysłania : dnia 20.07.2006
Wydusiłbym i to w rekawiczkach, zeby sie nie zaraziac tym i owym
a jakby kaczki uwiły sobie gniadzo ? :))
Strony : 1 2