Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Tam gdzie nie byłeś zdjęcie
zdjęcie amigamedia na to:
Możliwe.
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
prof. Weiss to dla mnie człowiek przez duże C. Nie tylko uwielbiam go słucha ...
zdjęcie na granicy Jarek Bukowski na to:
dobrze wybrałeś, jeśli taki miałeś zamiar. na pewno to zdjęcie to pokazuje ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Konkurs onetu

SteqOnLine Data wysłania : dnia 12.07.2006
Czytany : 1902 razy
Treść :
Moi mili Państwo .. sami to po prostu zobaczcie.. żenada .. to najlżejsze określenie tego co oni zrobili.. --> gratulacje dla jury :))
Odpowiedzi na wątek:
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 13.07.2006
mi sie podobala fotka numer 49, 53 i 69..... ale reszta juz nie
myśle że tutaj --> wiadomosci.onet.pl znajduje sie dosadna i najbardziej prawdziwa opinia..
jovi Data wysłania : dnia 12.07.2006
no nie.."Jury w werdykcie podkreśliło, że "mimo iż zdjęcie nie jest doskonałe technicznie, zestawienie tej fotografii jest bardzo interesujące i intrygujące".
".....
Budaya Data wysłania : dnia 12.07.2006
Tak, rzeczywiście, też z rana śledziłam wiadomości na w/w portalu. "Żenada" to dobre określenie... Dla mnie Twoje zdjęcie SteqOnLine było najlepsze... zresztą nie tylko ja to zauważyłam.. :-) pozdr.
miałem takie same możliwości jak inni walczący o "zaszczytne I miejsce" .. --> foto.moon.pl :)
poziom niektórych wypowiedzi i odbiór zdjęć przez niektórych komentujących (ja wysłałem komentarz - nie przeszedł preselekcji :) ) świadczy też o poziomie portalu.. w zasadzie o braku poziomu jakiegokolwiek... no tak.. każde dziecko wie że jest internet a w nim onet.pl :)))))))))
pastwisko Data wysłania : dnia 12.07.2006
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ?..... :)))
pastwisko Data wysłania : dnia 12.07.2006
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
marut Data wysłania : dnia 12.07.2006
pewnie nikt zdrowo myślący nie wybrałby takiego zdjęcia (jeśli by już popełnił) i jak widać to błąd :(((
sorki :) wiadomosci.onet.pl