Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Polowanie amigamedia na to:
Mój błąd,patol był przygotowany na zimorodka i pod wodą jeszcze miałem kam ...
zdjęcie Polowanie bandziol20 na to:
ech, chciałoby się węziej i wydłużyć w górę, trochę przyciemno, ostro ...
zdjęcie Ciepły podwieczorek Shodan na to:
gdybym to JA popełnił taki kadr, dałbym zdecydowanie mniej lewej i dałbym t ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Wiecie co... kocham foto.moon :)

dorotam Data wysłania : dnia 22.06.2006
Czytany : 4000 razy
Treść :
Wiecie co... kocham foto.moon :) hihi. A tak na serio. Przeniosłam się tu z plfoto i jest zajebiście. Wreszcie normalni ludzie. Na plfoto za uwarzyłam tendencje do bycia złośliwym. Są grupy wzajemnej adoracji które wystawiają sobie oceny za nic. Są tacy którym nie można zwrócić uwagi dać dobra rade... bo od razu oburzają się i stawiają najgorsze oceny w złości. Są mądrale które zawsze wszystko wiedzą lepiej. Ehhh po prostu plfoto się spańszczyło ze się tak wyrażę. Póki co foto.moon nie jest takie i mam nadzieje ze takim się nie stanie. Tu wszyscy mówią co myślą ale nie narzucają swoich racji. Jak fota jest kiepska to piszą co jest nie tak a nie tylko „gniot... spadaj stąd”. Ludzie nie zmieniajcie się!! :) jeśli można mówić przy komputerze o odczuciach to ja czuje tu przyjazną atmosferę. Mam nadzieje ze tak zostanie. To by było na tyle. Dziękuje za uwagę i do zobaczenia w następnym odcinku... ;)
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
Adonis Data wysłania : dnia 30.05.2013
siedem lat temu...
szuwarek Data wysłania : dnia 13.07.2009
No to to jest ciekawy post :). Pozdrawiam wszystkich kochających foto.moon ;)
Adonis Data wysłania : dnia 12.07.2009
eeeh... nie ona pierwsza, i zapewne - niestety - nie ostatnia...
ostatecznie - a czymże jest miłość? czy wieczną? czy stałą?

(ja nadal kocham ten księżyc przedziwny)
Elessar Telcontar Data wysłania : dnia 12.07.2009
Śmieszne że ten wątek jeszcze istnieje... dorotam raczej krótko moona kochała... jej szalona miłość długo nie trwała :] >>> foto.moon.pl
dr3wno Data wysłania : dnia 12.07.2009
kto nie kocha to wynocha :D
natalis.ddm Data wysłania : dnia 12.07.2009
pomyslmy...

ja tez:)
2Fast Data wysłania : dnia 12.07.2009
fajny watek. Az nie mozna przejsc obok bez wpisania posta :)
kobitka Data wysłania : dnia 11.07.2009
widzę, że dorotam jest już dzieś tam ;) wymiękła w 2007...
darek góralem zwany Data wysłania : dnia 08.07.2009
pożyjemy zobaczymy !!!
Michał Garbala Data wysłania : dnia 05.07.2009
hmmm... ale czy ktoś to jeszcze pamięta?
grzechu Data wysłania : dnia 28.07.2006
wlasnie wyemigrowalem z innego polskiego serwisu, gdzie glownym zalozeniem jest obrzucanie sie blotem - niekoniecznie pokazywanie swoich prac. Niektorzy uzytkownicy nie wystawili ani jednego, co nie przeszkadzalo im obrazac innych.
Mam nadzieje ze tu sie nie "nadzieje" i nie zawiode. Obserwujac Was przez jakis czas odnioslem wrazenie ze jest tu rzeczywiscie fajnie. A wiec witajcie :))
pozdrawiam
manonthemoon Data wysłania : dnia 27.06.2006
TUTAJ jest całkiem inaczej........... ;-)
samopas Data wysłania : dnia 25.06.2006
:))) witam ponownie dorotam...
roksana, a już kombinowałem, że usunę Cię z mojej strony...:) pozdrawiam wszystkich...:)
Ścieżka Data wysłania : dnia 24.06.2006
dorotam: są jeszcze 4 wolne miejsca na zlot w Samotni, możesz się spokojnie dopisać, jeśli miałabyś ochotę, foto.moon.pl
dorotam Data wysłania : dnia 24.06.2006
kocham was :)) hehe no to sie zobaczmy. zorganizujmy zjazd foto moon-owiczów :)
Łukasz Unterschuetz Data wysłania : dnia 24.06.2006
podpisuję się pod witkiem czterema łapami i pyskiem. nie mogę sie doczekać, aż was wszystkich zobaczę...
roksana Data wysłania : dnia 24.06.2006
A ja kocham moona bez żadnych zastrzeżeń. Jestem poje ... na Jego temacie. Zaczynam chyba fiksować :D
witek.el Data wysłania : dnia 24.06.2006
Bo tu jest WOLNOŚĆ i może nazwę to górnolotnie, ale pewnego typu społeczeństwo obywatelskie :) do jakiego podobno dążymy. Moderatorzy i Admin zakłócają to niekiedy :), ale to właśnie Jemu zawdzięczamy, że coś takiego jak Moon istnieje. Sam jestem na kilku forach, wprawdzie nie przywiązuję większej wagi do ocen, szczególnmie pozytywnych, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie zwracam całkiem na to uwagi. szczeglnie tu, na Moonie :). Zawsze tu wracam, kiedy przypadkowo nie było to możliwe, przekonałem się, że jestem od tej strony uzależniony, i myslę że nie tylko ja :D Myslę, że ludzie są wszędzie tacy sami, tylko TU istnieje pewnego rodzaju kultura wypowiedzi i stosunków międzyludzkich kultywowana przez "starych" moonowiczów i co ważniejsze, podtrzymywana przez "nowych". Tak tu jest, że ci którzy nie lubią krytyki, odpadają po kilku zdjęciach, a zostają wariaci, dziwacy, szaleńcy, pasjonaci i w ogóle ludzie, z którymi można pogadać na każdy temat. No, to na razie ...
loki_p Data wysłania : dnia 23.06.2006
Nie Ty pierwsza to zauwazylas :)
Az milo sie tutaj wraca...
profan Data wysłania : dnia 23.06.2006
No proszę... PZDR/PS
Strony : 1 2