Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie ... zdjęcie
zdjęcie Sligo na to:
czyli skowronek..
zdjęcie Sligo na to:
prawdopodobnie jes to Eurasian SkylarkAlauda arvensis
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
elemelek? :)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

nagrywarka

eco Data wysłania : dnia 20.06.2006
Czytany : 1943 razy
Treść :
przepraszam ja z prostym pytaniem kto z was ma nagrywarkę w domu lub pracy . dziękuję serdecznie za odpowiedź. potrzebuję do do pracy
Odpowiedzi na wątek:
eco Data wysłania : dnia 22.06.2006
ja Kuba a myśląlem, że zapiszą się chętni, proponuję zdecydowanie dysk zewnętrzny jako miejsce na archiwum, płytki niestety nie są zbyt trwałe o czym miałem okazję przekonać się już wiele razy, gdy okazało sie, że materiał uległ po prostu zniszczeniu. obecnie mam na stanie dysk zewnętrzny WD 320 bardzo fajna zabawka, sprawdza się
aga potrykus Data wysłania : dnia 22.06.2006
ale policjantem nie jestes co? :P ja mam :)
marut Data wysłania : dnia 21.06.2006
O w końcu ktoś się wziął za złodziejstwo! Po nich przyjdzie kolej na gwałcicieli - kto ma sprzęt, to do pierdla!
a odpowiadając na pytanie autora: nie mam i nigdy nawet nie myślałem, żeby mieć ;)
pastwisko Data wysłania : dnia 21.06.2006
to by sie dykty bali :)
Dromek Data wysłania : dnia 21.06.2006
A ja wiem już dlaczego tak się boją nagrywarek: BO MICHNIK NAGRAŁ RYWINA :):):)
dobra, mam kasprzaka i tam jest opcja nagrywania ale na kasety, ale mam też dojście do nagrywarki płyt, ale winylowych :))))
Dromek Data wysłania : dnia 21.06.2006
Ja nie mam, nigdy nie mialem, nie wiem gdzie to się kupuje. A co to właściwie jest ta nagrywarka? Coś do dręczenia drobiu?
Łukasz Unterschuetz Data wysłania : dnia 21.06.2006
pastwisko/nie kłam, dobrze wiesz, ze ja wiem, że ty wiesz, że ja wiem że ty masz nagrywarkę. wszyscy to wiedzą. a jutro powiem wujowi Jarkowi i Leszkowi... :P
ja mam, albo nie, nie mam.
Michał K. Data wysłania : dnia 20.06.2006
to nie może dojść do skutku,a jak bedziemy archiwizować zdjęcia?dysków twardych zabraknie
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 20.06.2006
przepraszam ale .. POJEBALO ICH ????!!!????
witek.el Data wysłania : dnia 20.06.2006
O qrde Pastwisko, dobrze żeś zapodał ten link. Ja mam 4 nagrywarki, już się czuję jak bym był pod celą. Trzeba się będzie ukrywac, czy jak? A może zapuszczę brodę do pasa i będę się przebierał do nagrywania, najlepiej za kaczkę. Dom wariatów się pomału tu robi, nigdy bym za komuny nie przypuścił, że ludzie dobrowolnie wybiorą coś jeszcze głupszego :(
BarteKK Data wysłania : dnia 20.06.2006
pastwisko :D
pastwisko Data wysłania : dnia 20.06.2006
wiadomosci.wp.pl :)))