Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie gbur polski na to:
Polska jesień jest piękna
zdjęcie Chcę uciec zza kratek. podpisał: Kwiatek gbur polski na to:
Zupełnie niepotrzebnie zrugałem Cię za głupią zabawę filtrami. Jak przypus ...
zdjęcie gbur polski na to:
Następny cwaniaczek się tu reklamuje. Epidemia jakaś czy co?
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

Proszę o bana!!!

jarek_gazik Data wysłania : dnia 11.03.2017
Czytany : 1067 razy
Treść :
Po mojej ostatniej wipowiedzi pod moim foto:
foto.moon.pl
proszę o bezterminowego bana. Takiego po którym tutaj już nawet jakbym chciał nie wrócę. Bo zawsze znajdzie się jakiś pajac w rodzaju Pressione, który zepsuje mi dobry dzień. PROSZĘ, proszę. Zbanujcie mnie, zlikwidujcie konto, login, cokolwiek. Bo kiedyś znowu spotkam bajszę abo kogoś innego i dam się namówić na wstawienie jakiegoś gniota. NIE CHCĘ już tego kiedykolwiek przechodzić.
Odpowiedzi na wątek:
LeoHagedorn Data wysłania : dnia 30.03.2017
Byłem tu od 2006 przez kilka lat, potem kilka lat przerwy, powróciłem z sentymentu i ciekawości.trochę się tu nauczyłem i za to dziękuję, ale nie zostanę na długo a raczej to ostatni mój komentarz- post tutaj. Kto nie maszeruje ten się cofa a tu wyraźnie tak jest.
Moja rada dla moderatora tej strony jest prosta i od tego trzeba by zacząć.Zablokować możliwość komentowania prac osobom które nie wystawiają tu zdjęć.(a raczej nie mają tyle odwagi by robić to pod swoim prawdziwym nickiem)(patrz bandziol20-zarejestrowany jakoś tak podobnie jak ja poraz pierwszy w 2006 roku-zero zdjęć 3,5 tysiąca komentarzy)to tylko jeden przykład a jest tu ich z cała pewnością wiecej.Zrobić to należało by nie dlatego że on i jemu podobni mogą wylewać pomyje na innych bez żadnych konsekwencji, ale dlatego że komentarze czy ocena pracy przez takie osoby jest całkowicie bezurzyteczna.Skąd niby mam wiedzieć że zna sie ona fotografii jeśli nie mam podstawowego narzedzia które pozwoli mi to zweryfikować.dlaczego mam brać pod uwagę zdanie kogoś kogo nie znam nie wiem co sobą reprezentuje poza przypuszczeniem że jest to ktoś raczej kogo postawa moralna pozostawia wiele do życzenia.mówiąc dla tych którzy nie podążają już za moją myślą -mówie tu o tchórzach.
Ciężko podawać mi tu kolejne pomysły bo chyba nie wiem już co ten portal ma na celu.czym jest.
Czy to tylko pole do popisu dla frustratów ,czy miejsce wirtualnych spotkań pasjonatów fotografii czy ma być tym czym stało się dla mnie kiedyś a z pewnościa już nie jest i nie może być dla młodszych adeptów fotografii a mianowicie miejscem gdzie można się od kogoś czegoś nauczyć.
Pozostawiam to moderatorom ,niech sobie odpowiedzą na to pytanie bo zadaje je nie żeby uzyskać odpowiedz ale żeby pomóc tak jak kiedyś wy pomogliście mnie.
Trochę sie rozpisałem ,ale chociaż tyle mogłem zrobić.
pozdrawiam.
P.S Jarek_gazik pozdrawiam ciebie indywidualnie. Widać że kochasz się w to bawić i wielu ci może tego zazdrościć.rób swoje.
Bez odbioru.....
gbur polski Data wysłania : dnia 23.03.2017
Jarku W Y L U Z U J nieco!!! Niektórzy zapomnieli, że są jeszcze tacy którzy muszą wylewać wiadra potu zarabiając na bułeczkę dla rodziny i kieliszek chlebka dla siebie. Nie tylko sztuką człek żyje!!!. Grunt, że focenie TOBIE sprawia przyjemność - olej takich przebrzydłych teoretyków jak Pressione czy Gbur. Rób swoje i miej w pogotowiu zawsze pełen pęcherz by różnych dupków olać ciepłym moczem. pozdrowienia
Adam Panasewicz Data wysłania : dnia 20.03.2017
Nie przesadzajmy, jak dla mnie musisz po prostu zignorować tego typu posty. Nie przejmuj się, pamiętaj aby nigdy trolli nie karmić bo ma on teraz pewnie uciechę że cię sprowokował.
Pedros Data wysłania : dnia 19.03.2017
Jarku, Moon zawsze będzie miejscem do którego będziemy wracali, nie da się robić zdjęć bez tego miejsca. Chociaż wystawia się sporadycznie, czasem to jednak to miejsce odwiedza się zawsze od czasu do czasu. Dużo się pozmieniało ale póki Szymon będzie utrzymywał ten portal to mimo wszystko będzie to jakieś miejsce gdzie każdy się tutaj odnajdzie. Wiadomo że zdarzają się "czarne owce" ale to w każdym środowisku tak jest. Jak napisałeś mamy już wielu przyjaciół w realu ale to dzięki tej stronie :)
Nie ma co się "spinać" pieprzyć to i trzeba żyć dalej.

p.s.
stąd nie da się odejść -a Ty nawet nie próbuj :)
było tu tyle rewolucji a portal jak był tak jest, jeszcze za niedługo nadejdzie ten czas że wrócimy aktywnie wszyscy (no chyba że poumieramy...)
jarek_gazik Data wysłania : dnia 17.03.2017
Widzicie, Moderator zdjal to co napisal mi pod fotka pressione, milosiernie zdjal tez to co ja mu odpisalem (a grzeczne to nie bylo). Kocham moona, tyle lat to przeciez, tylu przyjaciol juz "w realu". Ale zdarzaja sie tacy ktorzy nie wystawili ani jednej fotki ale straszne madrosci wypisuja z wyraznym znecaniem sie nad foto i fotografem. Jesli ktos nie wystawia fotek to nie powinien pisac. Mam wrazenie ze takie konta jak "pressione" zakladaja userzy ktorzy wstydza sie pod swoim nickiem cos napisac, wiec tchórzliwie chowaja sie za maska. Nie jestem mlodziencem, po prostu nie chce mi sie juz z nikim szarpac czy dyskutować. Niestety takie osoby jak pressione byly, sa i beda na portalach. Superagresywni Superspecjalisci z pusta galeria. Jeden z zarzutow pod moja fotka byl taki ze foto jest "nieprofesjonalne" a moon to nie miejsce na amatorszczyzne. No fakt...zawodowo zajmuje sie BPM, a foto robie amatorsko. Skoro to nie miejsce dla amatorow, to i nie dla mnie.

Sa osoby majace na mnie "uczulenie". Wiem, ze jakakolwiek fotke wrzuce - zostanie zjechana. Kiedys tu na moonie zrobilismy z kolega o wiekszym stażu test - on wrzucił moje foto, ja wrzuciłem jego. I oczywiście te same osoby co zawsze jebią moje foty - zjebały, i ci sami pochwalili moja fote w jego galerii. Wtedy to mnie smieszyło, dziś już mi się nie chce.
Shodan Data wysłania : dnia 14.03.2017
PISowiec i mirmiłowanie ... ciekawe podejście :) a POwcy to co robią ? może kopaczują czy może lemmingują ?? A tak poważnie, to czy Ty Rafale nie potrafisz napisać czegoś tak od siebie bez wtrącania w to wątków politycznych ? Ty Czerepach jakiś jesteś wygłodniały władzy czy co ?!
Rafał Zmuda Data wysłania : dnia 12.03.2017
Jarek- po co te nerwy....fajne zdjęcia robisz i co wazne tutaj, ciekawe komentarze...nie bądz pisowiec i nie mirmiłuj:)
slavicflavour Data wysłania : dnia 12.03.2017
Ludzie tu czasami jeszcze zaglądają.. Ten post nie robi dobrego wrażenia. Normalnie mozna sobie pomyśleć, ze tu jakaś sekta jest.. Psycholog potrzebny od zaraz..

Dodajcie tez ostrzeżenie przy rejestracji, ze dłuższy pobyt na fotomoon grozi utratą zdrowia psychicznego i screen tego postu jako przykład.

Dziwić się, ze takie słabe umysły ulegają papce informacyjnej? nie.. nie dziwić się.. ja się nie dziwię..
Moderator Data wysłania : dnia 12.03.2017
Ja się nie zgadzam, może inny moderator.