Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Latająca ryba zdjęcie
zdjęcie Latająca ryba Shodan na to:
podziwiam szybkość migawki :)
zdjęcie Chytrusek Shodan na to:
wolałbym aby było "cieplej". czyli znowu mniej "niebieskiego"... ale to moje s ...
zdjęcie Shodan na to:
za Amigamedia Mz wyczerpał temat ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Giełda  Zamienię  

Zamienię zestaw Sony a350 na pełną klatkę

Tanatos Data wysłania : dnia 25.03.2015
Czytany : 2257 razy
Treść :
Witam!

Chętnie zamienię zestaw:
- Sony a350
- Minolta f1.7 50mm
- Minolta f4 35-70mm
- Sony DT 16-105 mm f/3.5-5.6
- adapter M42
- Lampa Yongnuo Speedlite YN460
- Torba na klamoty
- 2 filtry UV
- filtr fader szary NDx2 do NDx400
- pilot na kabelek

Ładowarka jest jedynie nieoryginalna bo gdzieś podziałem oryginalną. Sprzęt używany hobbystycznie, nie ma rys na obiektywach, wszystko jest w stanie bardzo dobrym- potrzebne jest jedynie czyszczenie matrycy (zabierałem się do tego już od dłuższego czasu). Zdjęcia robione zestawem są w moim folio.

Interesuje mnie pełna klatka. Rozważę wszystkie propozycje.
Odpowiedzi na wątek:
Tanatos Data wysłania : dnia 07.07.2015
Hehe sprzedałem na części i mam Sony a850. Idealna do niekomercyjnego użytku :)
slavicflavour Data wysłania : dnia 05.05.2015
albo rumak do rumianku hahaha...

ja też chcę pełną klatkę i zamienię na kalkulator z funkcjami trygonometrycznymi, bo od ukończenia studiów jakieś 13 lat temu leży i kurzy się w szufladzie hahaha
Shodan Data wysłania : dnia 04.05.2015
lepiej posprzedawaj "osobno" te klocki i uskładaj sobie z tego na ową"pełną klatkę"
Shodan Data wysłania : dnia 04.05.2015
moim zdaniem ogłoszenie z serii "mission impossible", bo nikt kto ma pełną klatkę nie zamieni się na A350 z tym zestawem dodatków... ponieważ BO A350 jest gorsza od A300 (która jest tańsza i mniej "szumi" ) i MZ zapomniałeś dodać do tego ogłoszenia jednej ale jakże bardzo istotnej informacji -> ILE CHCESZ DOPŁACIĆ do proponowanego przez siebie zestawu w celu wymiany na "pełną klatkę", choć to MZ niewiele zmieni w kwestii odzewu na ogłoszenie, bo PEŁNA KLATKA do A350 z tymi "klockami" ma się tak jak koń do koniaku :) albo rumak do rumu ;)