Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Ona zdjęcie zdjęcie
zdjęcie wk na to:
super
zdjęcie WTF amigamedia na to:
Ale dupni pisior.
zdjęcie amigamedia na to:
Lux
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

Spotkanie "foto.moon.pl" - Kraków

slavicflavour Data wysłania : dnia 28.10.2014
Czytany : 1129 razy
Treść :
Witam.

W związku z tym, że bardzo często ostatnio pojawiają się sygnały o chęci wspólnego spotkania się użytkowników naszego zacnego forum jakim jest foto.moon.pl proponuję, żeby w końcu coś zdziałać w tym kierunku. Padło na Kraków jako miejsce, do którego można dojechać z każdego miejsca w Polsce bez jakiś większych problemów ale również dlatego, że jest to miejsce wyjątkowo fotogeniczne. JurekLobaza zaoferuje wkrótce pewien plan. Można znaleźć w Krakowie jakiś hostel (byłem na takim spotkaniu 3lata temu i w hostelu można całkiem nieźle, a za razem tanio się urządzić). Wszystko jest do zorganizowania. Na początek proponuję zbudować listę chętnych. Na podstawie listy ustalimy wspólnie termin, który będzie odpowiadał większości, a potem przejdziemy do dalszego etapu (koszta i takie tam pierdy mało ważne ;-)).

1. slavicflavour
2. JurekLobaza
3. bogdan
4...

proszę wpisywać się na listę.. ogólnie to zależy nam na jak największej liczbie osób. Jurek obiecał, że napisze swoje propozycje takiego spotkania, ponieważ jest z Krakowa. Poczekamy. Zobaczymy. Ja się piszę tak czy siak...
Odpowiedzi na wątek:
dorcia16 Data wysłania : dnia 14.11.2016
Można by robić cykliczne, raz w miesiącu, lub raz na dwa miesiące.
eco Data wysłania : dnia 08.11.2016
aż się zdziwiłem, ale można by pomyśleć o jakimś zlocie z okazji 10 rocznicy PIERWSZEGO ZlOTU :)
jagoda15 Data wysłania : dnia 08.11.2016
Może po świętach kolejne spotkanie?
Maneta Data wysłania : dnia 19.09.2016
pomysł super, fajnie by było się zobaczyć
Wacek Pajonk Data wysłania : dnia 26.11.2014
Świetny pomysł:)
slavicflavour Data wysłania : dnia 17.11.2014
Dobra.. kombinujemy pod maj. opcja zaproponowana przez Jurka mi pasuje. może z kobietą przyjadę, choć nie jest mi to na rękę, bo ona jest "celebrytką", a ja lubię pogniecione jeansy i brudne buty od łażenia po zielsku ;-)
JurekLobaza Data wysłania : dnia 15.11.2014
Maj- czerwiec. Dokładny termin cóż, myślę, że jestem w stanie dostosować się do Waszych ustaleń. Wstępny program przedstawiłem. Chętnie dostosuję się do wszelkich zmian ( Łącznie z wizytą na Rakowicach slavi) Pozdrawiam,
To raptem kilka miesięcy, nie sto lat achaju:), a i światła (myślę) będzie więcej:)
slavicflavour Data wysłania : dnia 12.11.2014
Halo Pany.. Jurku. Masz jakieś ustalenia, propozycję? Pytam, bo mi się zlocik szykuje już jeden i nie wiem jak z terminem.
slavicflavour Data wysłania : dnia 30.10.2014
no.. też myślałem, ze szybciej. w sytuacji w jakiej jest nasz kraj to ciężko określić, co będzie w maju ;-)

A Ty Jarku kiedy wracasz z arabowa?
achaj Data wysłania : dnia 29.10.2014
maj, czerwiec.. to za sto lat ;) nie chcę się teraz wypowiadać o czymś tak odległym. jest idea, podoba mi się. ale co będzie za pół roku, zobaczymy, za pół roku:)
JurekLobaza Data wysłania : dnia 29.10.2014
Witajcie,
Co do terminu spotkania proponuję maj, albo czerwiec przyszłego roku. Powodów jest kilka. Nie koliduje raczej z sezonem urlopowym ( rodziny nie ucierpią ). Powinno być w miarę ciepło ( po co nam szczękać zębami z zimna? ).
Myślę o spotkaniu dwu, lub trzydniowym.
W wersji trzydniowej moja propozycja jest taka:
Dzień I - Realizujemy na terenie miasta cele ustalone jako wcześniejsza średnia oczekiwań każdego z uczestników.
Dzień II - Zwiedzamy sobie ciekawe muzea za "darmoszkę" ( Tutaj słowo "darmoszka" znaczy max. 9 osób na jedno muzeum) :)
Dzień III - Sumujemy wrażenia i doświadczenia w miłej atmosferze. Przy dobrej pogodzie możemy to zrobić na pikniku np. w podkrakowskiej dolince Kobylańskiej. Grill, opcjonalnie przygoda ze wspinaczką na skałkach
( darmoszka ), poza wspinaczką i jej zabezpieczeniem koszty biesiadowania uzgadniamy i ponosimy gromadnie.
To tyle, co na razie mogę zaproponować .

Pozdrawiam,
slavicflavour Data wysłania : dnia 29.10.2014
1. slavicflavour
2. JurekLobaza
3. bogdan
4. jarek_gazik
5. achaj
6....

:-D
achaj Data wysłania : dnia 29.10.2014
kraków? zawsze:)
ja dokładnie na tej samej zasadzie. poza tym z uwagi na odległość będę potrzebował pobrać urlop na dojazdy, a to też potrzebuję zrobić z wyprzedzeniem.
bogdan Data wysłania : dnia 29.10.2014
witam
mi pasuje właściwie każdy termin,byle conajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem,coby w jakomś delegacje mnie nie wkręcili

pozdr
no to o tym właśnie pisałem, że termin dobierzemy na podstawie ochotników. na Ciebie Jarku właśnie liczę miedzy innymi. wpisuję Cie na listę. termin przedyskutujemy na dalszym etapie.

1. slavicflavour
2. JurekLobaza
3. bogdan
4. jarek_gazik
5....
jarek_gazik Data wysłania : dnia 29.10.2014
Niestety siedzę w arabowie. Ale jeśli akurat będę w Polsce (latam na tydzień co miesiąc) to się wybiorę.
slavicflavour Data wysłania : dnia 28.10.2014
nie spieszy się.. niechaj ujawnią się chętni. pozdrawiam.
JurekLobaza Data wysłania : dnia 28.10.2014
Jurek napisze, ale musi mieć trochę czasu. Dajcie mi się zorganizować do końca tego miesiąca. Bo w domu jestem teraz "przelotem") Pozdrawiam:)