Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Białowieża
zdjęcie gbur polski na to:
Muszę Ci przyznać złoty medal za wynajdowanie tych odbić. Taki drugi "Tomsza ...
zdjęcie Leśne niespodzianki gbur polski na to:
Ciekawe kto tak się bawi "nabijaniem" oglądalności? Nie masz ciekawszego zaj ...
zdjęcie gbur polski na to:
"Sklep jeździecki" tyle koni sprzedaje w jednym kawałku?
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

Nie zostawiaj statywu w domu

Tanatos Data wysłania : dnia 13.12.2013
Czytany : 1457 razy
Treść :
Tak sobie przeglądałem portal JoeMonster i znalazłem taki oto artykuł:

joemonster.org

:))
Odpowiedzi na wątek:
arielka Data wysłania : dnia 04.08.2014
Też mam miejsca gdzie z chęcią brałabym statyw ale targanie go po szlaku albo wnoszenie do urbexu nie wydaje mi się warte zachodu (nawet zachodu słońca :D).
zlyczarnoksieznik Data wysłania : dnia 14.07.2014
Oj gdybym miał taki statyw z włókna węglowego to bym go wszędzie nosił. Nie tak jak mój, którego jedna nóżka waży tyle co 2 scyzoryki :P
Igorbutor Data wysłania : dnia 09.07.2014
Ahahah xD
Tomibrzuszek Data wysłania : dnia 07.07.2014
Oj chodzenie ze statywem bywa na tyle uciążliwe, że mój więcej siedzi w domu niż bywa w plenerze. A czasami by się przydał ale lenistwo zwycięża.
paluchbart Data wysłania : dnia 29.05.2014
lol ;p
slavicflavour Data wysłania : dnia 20.12.2013
właśnie kombinuję jak spakować mojego dziada do walizki. weszły spodnie, koszula na wigilię, ciepła bluza, golf. parę koszulek, lektura, laptop (to muszę - kontakt z bazą i praca mimo urlopu), plecak z canonem, a w nim 3 obiketywy (24-70, 10-20, i helios 55), a statyw już nie wejdzie :-/.. mam nadzieje, że sobie poradzi.. ;-)
jarek_gazik Data wysłania : dnia 20.12.2013
No tak, mój statyw to ostatnio miałem w ręki…oj…dawno. Tam gdzie by się przydał, to mi się go nie chce nosić (wszelkie góry itp). Widziałem W Dubaju taki z włókna węglowego - ważył tyle co scyzoryk - a niesamowicie stabilny - duży rozstaw itp. Ale kosztował…oj - tyle co obiektyw w kolorze białym i z czerwoną obwódką….