Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie w ciemnościach składu węgla zdjęcie zdjęcie
zdjęcie w ciemnościach składu węgla amigamedia na to:
Z początku,myślałem,że w tej kategorii,mnie zatrzyma.Ale jak widzę takie uj ...
zdjęcie Burzowa Pani w okularach Marcinnos na to:
Fajne zdjęcie !
zdjęcie a to ja osobiście w latach 70 XX wieku marinesco na to:
No widzisz!. Poszedłeś spać rozbawiony a nie na każdego to działa rozwesela ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Sprzęt  Cyfrówki  

Canon 50D - akumulatorek

slavicflavour Data wysłania : dnia 26.11.2013
Czytany : 2572 razy
Treść :
Witam.

Chyba najwyższa pora wymienić akumulatorek w moim canoniku. Czy macie jakieś doświadczenie? Czy tylko oryginał za kupe kasy czy są jakieś sprawnie działające zamienniki? Jakieś opinie, linki, doświadczenia mile widziane. Z góry dziekuję za pomoc....
Odpowiedzi na wątek:
slavicflavour Data wysłania : dnia 29.11.2013
uciapucia.. a za co ty przepraszasz? budujemy bazę informacji w ten sposób na naszym skromnym forum ;-)
bogdan Data wysłania : dnia 28.11.2013
co do koloru troszkę żle się wyraziłem,jest szary jak ogyginał i ma czarne etykiety oznaczenie 7,4v 1500mAmh 11,1 Wh ,,HL 511,,
uciapucia@
zerkne jutro czy mamy i za ile:(

slavi@
musisz brać pod uwagę również marże u mnie na półce kosztował 150zł,a na zakup personalny już 99 zł:),ale to było 2 latka temu,rynek był troszkę inny:)
uciapucia Data wysłania : dnia 28.11.2013
Bogdan a nie mógł byś mi poszukać jakiegoś zamiennika do 5D Mk III. Jesteś obcykany w temacie to będzie Ci łatwiej. I sorki że się podpinam w temat :)
slavicflavour Data wysłania : dnia 28.11.2013
no właśnie ta sama pojemność, a ceny rożne i to wahają się o 60pln.. daj znać jak znajdziesz coś u siebie.. jak nie to zamówię z fotozakupy.
a zobacz na pojemność ja mam 1500 m.a.h.
no jest,ja mam czarny,są i szare????...mojego mam dwa lata gdzieś i dałem koło 100zł,jutro jestem w pracy to poszperam:)
slavicflavour Data wysłania : dnia 28.11.2013
dzięki Bogdan.. słuchaj. zauważyłem, że jest straszna rozbieżność w cenach tego akumulatorka na ceneo. w jakich cenach to powinno "chodzić" (albo jaką cenę macie w waszym sklepie). ja zamówię i chyba nawet dwa, bo zbliża się urlop i będę kosił migawą jak z kałasznikowa ;-)

PS> pierścienie dotarły. dzięki ;-)
bogdan Data wysłania : dnia 26.11.2013
www.ceneo.pl

TAMTEN NIE DZIAŁA
www.redcoon.plhnel-HL-511_Do-kompaktów?refId=ceneo
LINK TU:)
ja mam HAHNELA 1500 I działa tak samo jak oryginał,szkoda że nie zgadaliśmy się wcześniej,pracuje w sklepie z art. foto,może coś zalega na regale do 50 tki...sprawdze...ja mam gripa i jak załaduje dwa spokojnie cały ślub robie,a na szkłach manualnych to nawet dwa miechy ciągne:)....TEGO SPOKOJNIE MOGE POLEĆIĆ