Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Wydarzenia  

Plener fotograficzny w Transylwani

fforma Data wysłania : dnia 21.11.2013
Czytany : 1814 razy
Treść :
Podobno wampira zabije blask słońca. A błysk flesza...?
Fundacja FFORMA zaprasza żądnych niecodziennych przeżyć fotografów, fotoamatorów, studentów szkół artystycznych i wszystkich, którzy chcą się rozwijać w tym kierunku na "Plener fotograficzny w Transylwanii".

Przeżyj przygodę i spędź 5 niezapomnianych dni w mieście Kluż-Napoka - inspirującej i pełnej tajemnic nieformalnej stolicy Transylwanii, otoczonej średniowiecznymi murami i basztami, gdzie z każdego zaułka sączy się tajemnica, którego ulicami nocą podobno przechadzają się wampiry...
Z mrocznym, nocnym obliczem miasta kontrastuje tętniący życiem folklor rumuńskiej wsi, który nadaje temu miejscu niepowtarzalny koloryt. Podczas pleneru będziesz mieć okazję sfotografować serce Transylwanii - miasto, jego mieszkańców i okoliczne atrakcje.

Plener to również szansa, by podszlifować swój warsztat i wymienić doświadczenia z innymi artystami, zarówno uczestnikami imprezy, jak i "rdzennymi" Transylwańczykami, którzy jak nikt inny rozumieją specyfikę tego miejsca. Zwieńczeniem imprezy będzie wydany album, w którym organizator zamieści zdjęcia wykonane przez wszystkich uczestników.

Więcej szczegółów i szczegóły rezerwacji na podstronie fundacji:
fforma.pl