Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Polowanie amigamedia na to:
Mój błąd,patol był przygotowany na zimorodka i pod wodą jeszcze miałem kam ...
zdjęcie Polowanie bandziol20 na to:
ech, chciałoby się węziej i wydłużyć w górę, trochę przyciemno, ostro ...
zdjęcie Ciepły podwieczorek Shodan na to:
gdybym to JA popełnił taki kadr, dałbym zdecydowanie mniej lewej i dałbym t ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  

Konkurs NAWIEDZENIE

profan Data wysłania : dnia 19.10.2013
Czytany : 2918 razy
Treść :
Oficjalnie Jurek Oblaza i Profan zapraszamy do otwartego konkursu fotograficzego w temacie NAWIEDZENIE. Uczestniczą wszyscy bez ograniczeń i w dowolnej technice. czas nieograniczony. Zgadamy się na forum kiedy będzie już trochę prac gotowych. Jakieś uwagi, propozycje , pisać do wątku. Zapraszamy!!!!
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4
JurekLobaza Data wysłania : dnia 17.12.2013
Założyć nowy wątek i do dzieła:) pozdr:)
slavicflavour Data wysłania : dnia 17.12.2013
jest tylko 5 prac to można uskutecznić zabawę pod konkursem... czyja to jest praca? ;-)

takie obstawianko małe
No to zaczynamy. Niech się dzieje:)
eco Data wysłania : dnia 17.12.2013
podesłałem znajomemu wstawił
Witam,

Najwyraźniej brakuje 5-tej foty, aby nasz konkursik mógł się rozpocząć.
Tylko nasz Moderek eco wie kto ją miał wysłać na moona i jaka to fotka. W razie komplikacji możę brakujące foto mógłby wysłać sam moderek? To taka moja propozycja.

Pozdrawiam,
eco Data wysłania : dnia 16.12.2013
prace zostały rozesłane :) a więc do wstawiania przystąp :)
bogdan Data wysłania : dnia 16.12.2013
to chyba się załapałem:)
u mnie święta to bieganina na wysokich obrotach:)
Wrócę do domu około 18 i wylosuję - więc do tego czasu spóźnialscy mają jeszcze czas :) Doszła już jedna dodatkowa - to tak na skraju kartki zapisane :)
profan Data wysłania : dnia 16.12.2013
To uruchamiamy. Rafał do dzieła.:)P
JurekLobaza Data wysłania : dnia 16.12.2013
Witam,
Wydaje mi się, że każdy zainteresowany miał możliwość śledzić ustalanie zasad (w tym również terminu przesyłania prac). Nikt nie proponował przesunięcia terminu. Rozumiem więc, że był ów termin ogólnie akceptowany.
Sugeruję uruchomić maszynę losującą. Oczywiście to tylko sugestia.

Pozdrawiam,
Jurek
Tego nikt, nie wie. Trochę miłosiedzia proponuję, do dzisiaj i w wtorek powysyłaj:)P
Witajcie,

coś słabo idzie przesyłanie :) mam na razie 5 zgłoszeń (tak się zdaje), czekamy jeszcze czy odpalamy maszynę losującą?

Osobiście dałbym szansę tym co jeszcze mają zamiar coś podrzucić. Pytanie tylko czy jest na co czekać! :)

Pozdrawiam serdecznie

rafal/eco
Kiedy przydzielone foty wrócą do uczestników,każdy wystawia wylosowaną z opisem w tytule Nawiedzenie konkurs. Głosować będziemy jak Rafał da znać, że wszystkie już wystawione, bo on tylko wie ile przyszło,albo wcześniej napisze i sami będziemy wiedzieli. Głosowanie na nowym wątku na forum poprzez podanie swojego nicku i nr zdjęcia. Nr zdjęcia jest przypisany systemowo i go widać Dodajemy link do wybranego foto. Proponuję zakończeni glosowania 29 grudnia. Wyniki policzy 30 i na Nowy Rok Zwycięzca pódzie w glorii chwały. Pozdrawiam:)P
JurekLobaza Data wysłania : dnia 14.12.2013
Głupol ze mnie:) Myślałem, że moona zlikwidowali. Nie otwiera się z z listy google galerie foto. Odpuściłem więc. Rzutem na taśmę wysłałem teraz do eco swoją imaginację :) Pozdrawiam wszystkich.
profan Data wysłania : dnia 13.12.2013
Uwaga!!! Pierwsze zdjęcia napływają. Śmiało wysyłać na maila eco@wp.pl
profan Data wysłania : dnia 06.12.2013
Jak tam konkursowicze. Wysyłać . termin się zbliża nieubłaganie. Będzie co na Święta komentować. Pzdr.P
slavicflavour Data wysłania : dnia 07.11.2013
chyba nie dam rady... może w ten weekend coś się da wymyślić jak się coś znowu nie urodzi... miałem inny plan ale na miejscówce, którą obrałem sobie za scenerię do zdjęcia trwa jakiś remont.. unowocześniają mi mój klimatyczny deptak.. :-/
profan Data wysłania : dnia 06.11.2013
Hej!
Jak ktoś będzie gotowy z foto, to wysyłajcie na adres eco@wp.pl z podaniem swojego nicka. Do 15 grudnia. Potem Rafał zamiesza i roześle.:)P
slavicflavour Data wysłania : dnia 03.11.2013
ogólnie to zrezygnowałem z konkursu z tych samych powodów, z których mam zdjęcia jedynie z plaży ;-) ale nie będę się tu użalał nad sobą, bo nie od tego jest to forum.. chciałbym sobie zostawić furtkę awaryjną na ewentualność "jakby jednak"... w związku z tym proponuję jak niżej:

- głosowanie pod zdjęciem będzie kłopotliwe w liczeniu. proponuję, żeby każde zdjęcie w konkursie miało swoją nazwę np. konkurs 1, konkurs 2 i głosowanie przeprowadzić pod wątkiem gdzie będziemy tylko głosować.. będzie łatwo wśród prac znaleźć zdjęcia konkursowe oraz łatwiej policzyć głosy jak i zagłosować ;-) pod pracą można zostawić swój niezależny komentarz typu "kiepskie zdjęcie.. zobacz jak robią to mistrzowie i link ;-))", a po wątkiem głosowanie.. jasno czysto i przejrzyście..
profan Data wysłania : dnia 30.10.2013
Jak pisałem wcześniej. Proponuję start od 1 listopada i aby większość była zadowolona proponuję jako termin ostateczny 10 grudnia 2013r. Do tego dnia proszę o przesłanie prac na adres eco. Pewno parę dni potrwa mieszanie i rozesłanie. Tak aby byliśmy gotowi na 15 grudnia i startujemy na forum. Głosujemy pod zdjęciem i damy sobie trochę czasu na głosowanie tak, aby na święta się pocieszy wynikami. Pozdrawiam:)P
Strony : 1 2 3 4