Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie The border of reality, the border of forest zdjęcie efekt Pinokia zdjęcie
zdjęcie The border of reality, the border of forest Wołodyjowski na to:
to krótka przemiana typowego landszaftu - całościowa
zdjęcie Legal na to:
wk: fota z Bydgoszczy chyba sprzed 4-5 lat ? fajnie to pokaznae, było takie ko ...
zdjęcie amigamedia na to:
Bardzo ładnie!
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Giełda  Sprzedam  

Obiektywy Minolta Maxxum do Sony A

jarek_gazik Data wysłania : dnia 10.10.2013
Czytany : 1613 razy
Treść :
Sprzedam:
Obiektywy:

Minolta maxxum 50 f/1.7 (cudowna portretówka)

Minolta maxxum 70-210 f/4 (tzw flinta dziadka - niezniszczalny obiektyw - nie zmienia rozmiaru przy zoomowaniu = nie zasysa kurzu. Super szkło).

Minolta 28-75 f/2.8 (jestem pierwszym właścicielem). To nowoczesne szkło, jasne, fajny codzienny, szybki zoom.

Wszystkie obiektywy od nowości ze szkłami UV - więc ani jednej ryski.
Minolta 28-75 dodatkowo z filtrem polaryzacyjnym Hoya HMC super 67mm PL-CIR
Z moją alfą AF tych obiektywów jest precyzyjny żadnego back ani front focusa więc z innymi też powinno być ok.

Lampę błyskową:
Sigma EF 500 DG ST (prawie nieużywana)

Dorzucam gratis sprawny aparat sony alfa 100 z kartą 2GB ładowarką, kitowym obiektywem (dobry jako przycisk do papieru) itp.

Za całość chcę 2000 złotych.
Raczej nie chciałbym przesyłać pocztą. Sam jeździłem te obiektywy oglądać do Krakowa czy Warszawy gdy kupowałem i myślę że rozsądny kupiec powinien pofatygować się do Poznania.
Odpowiedzi na wątek:
jarek_gazik Data wysłania : dnia 11.10.2013
Sprzedane.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 10.10.2013
Acha. Sprzęt jest w pełni sprawny. Sprzedaję, bo zmieniam system. Bawiłem się godzinami nowymi lustrzankami sony, ale mi nie leżą. Na razie nie wystawiłem na allegro bo wolę sprzedać komuś kto doceni te szkiełka. Popytajcie proszę znajomych którzy kupili puszki z Sony Alfa bagnetem A. Niech te szkiełka i pozostałe pierdoły sprawią komuś radość.