Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Intruz w puszczy
zdjęcie gbur polski na to:
Polska jesień jest piękna
zdjęcie Chcę uciec zza kratek. podpisał: Kwiatek gbur polski na to:
Zupełnie niepotrzebnie zrugałem Cię za głupią zabawę filtrami. Jak przypus ...
zdjęcie gbur polski na to:
Następny cwaniaczek się tu reklamuje. Epidemia jakaś czy co?
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Linki  

Ludzie i zwierzęta schwytani w kadr w decydującym momencie. Zwycięskie zdjęcia 9. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic

chaber Data wysłania : dnia 26.09.2013
Czytany : 1581 razy
Treść :
"Ludzie i zwierzęta schwytani w kadr w decydującym momencie. Zwycięskie zdjęcia 9. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic"

Obejrzyjcie.
Ja nie mogę wyjść ze zdziwienia....
Odpowiedzi na wątek:
Maneta Data wysłania : dnia 18.09.2016
Mi się osobiście podoba
joannamelasa Data wysłania : dnia 07.01.2015
Masakra, Pani Redaktor mnie nie powaliła
2Fast Data wysłania : dnia 03.10.2013
Mnie rozbawil swego czasu opis zdobywania przez wyzej wymieniona pania Mont Blanc. Mozna sobie zgooglowac jak ktos chce. Dawno temu jak jeszcze mi sie chcialo chodzic po gorach mialem okazje byc w tych okolicach wiec mam info niejako z pierwszej reki. Wyparawa obwieszona superzawodowym sprzetem,z armia przewodnikow i pomagierow poruszala sie slimaczym tempem i spedzila zaplanowana noc pod samym szczytem w kontenerze smieci zwanym vallot gdzie z ostatniego schroniska (Gutter) na szczyt jest ok 5-6 godzin mocnym krokiem.
Jak ta pani byla wstanie zdobyc korone swiata mocno mnie zastanawia.. Znaczy pisze ze zdobyla. Choc drobnym druczkiem mozna znalezc info ze na Mont Everest uczestniczyla w wyprawie jako lekarz (!!!) i nie brala udziala w ataku szczytowym. Chcialbym zobaczyc ja tez w Andach..
Lepiej juz niech sedziuje konkursy foto :)))
slavicflavour Data wysłania : dnia 03.10.2013
miałem okazję przeczytać książkę napisana przez Panią redaktor. lubie czytać opowieści z wypraw ale Pani redaktor pisze jezykiem fejsbukowym.. żenująca akcja czytanie takiej ksiażki. jeśli zatem tacy ludzie są odpowiedzialni za takie konkursy to nie ma, co sie dziwić jakości prac, choć niektóre zdjecia są na prawde dobre.
2Fast Data wysłania : dnia 02.10.2013
Konkurs sponsorowany pewnie przez Sony a ta seria rodem z naszej klasy robiona moze nowa xperia wiec musiala wygrac :)
Pamietam czasy kiedy national geographic jeszcze cos znaczylo.. Teraz to znak towarowy na sprzedaz z celebrytka w roli redaktora naczelnego. Kysz kysz!
Shodan Data wysłania : dnia 02.10.2013
Sorry .... ale wytrzymałem do 19 z 30 ... toż czasami ludzie na naszej klasie mają lepsze zdjęcia (choćby samoj....ki z rąsi :D)
2Fast Data wysłania : dnia 27.09.2013
Tak teraz spojrzalem - Martyna Wojciechowska w jury..
Hućko Data wysłania : dnia 27.09.2013
Jak patrze na te co niektóre zdjęcia , to się zastanawiam czy szanowne Jury było po lsd czy jakiś innych narkotykach :-)
Ja wam mowie, te wszystkie konkursy to jeden wielki pic na wode. Dobrych fotek w sieci jest miliony. Wybrac mozna kazda. A ze zawsze wygrywa sasiad organizatora eventu - ot zbieg okolicznosci.
Troche moze przesadzam ale nie duzo
To jest niezłe wiadomosci.gazeta.pl
Zaraz przypomniały mi się wodzille JurkaLobazy :-)
Obejrzałem wszystkie , kilka jest naprawdę świetnych , o pozostałych się nie wypowiadam bo jeszcze mnie jacyś artyści zlinczują :-)
loki_p Data wysłania : dnia 27.09.2013
Mnie się stewardesy podobają. Jako seria w kategorii reportaż jest bardzo fajna. Liczy się przekaz i treść.
W kategorii reportaż , to chyba nie jest źle :-)
Racja , stwerdesy to jakaś porażka , ale co tam artyści rządzą się swoimi prawami :-)
slavicflavour Data wysłania : dnia 27.09.2013
to zdjęcie:
wiadomosci.gazeta.pl

widzę duże podobieństwo:

foto.moon.pl

;-)
a juz najwiekszy zart to chyba te zrobione przez peryskop lodzi podwodnej. W pierwszej chwili pomyslalem ze to screenshot z `Jak rozpetalem 2 wojne swiatowa` :))))
Wiekszosc zdjec jest wspaniala ale ta sesja ze szkolki dla stewardes to.. no ja bym sie tam sztuki nie dopatrywal.. Nie znam sie
Hućko Data wysłania : dnia 26.09.2013
No to jest super :-)
wiadomosci.gazeta.pl