Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie 8 sekund zdjęcie Sztywniak zdjęcie
zdjęcie Sztywniak tomsza na to:
piękne zdjęcie
zdjęcie Łuczniczka Archetyp na to:
Autorze Shodan ciekawość to cecha bardzo ważna prowadząca do poznania świat ...
zdjęcie Łuczniczka Shodan na to:
Autorze Archetyp, bardzo jestem ciekaw dlaczego uważasz, że TEN portret jest c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Czy moon umiera ?

Shodan Data wysłania : dnia 30.03.2013
Czytany : 4076 razy
Treść :
Nie było mnie tu jakieś 10 miechów i odnoszę wrażenie że ta strona jest martwa :(
Dlaczego nie widać kto jest zalogowany ? i czemu ma służyć ta zmiana ? dlaczego moderatorzy śpią ? Sam właściciel domeny chyba sam zapomniał że JĄ ma !! KIedyś było tu inaczej, gwarniej, nawet jeśli dyskusje były gorące to po prostu BYŁY a teraz gniot pogania gniota., tak jak tiu ->foto.moon.pl i nii chu..a nikt nie reaguje. (celowo podałem swoje zdjęcie żeby nie było że się czepiam ;) ale kandydatów na czerwoną ramkę jest znacznie więcej !!!
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3
rakto Data wysłania : dnia 24.09.2014
ojtam ojtam odpowiedzią na wszystko :D
radekpatyczek Data wysłania : dnia 17.09.2014
Ojtam ojtam.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 16.09.2014
Moon jest jak mnich buddyjski - im mniej je tym bardziej osiąga stan wyższej świadomości :-D. Na pewno nie umiera. Tak długo jak przywieszka moona będzie na mojej torbie foto. Póki żyją koledzy z krwi i kości z którymi razem focę i już w sobotę z niektórymi się znowu spotkam. Moon to nie aplikacja na jakimś pieprzonym serwerze dająca 200 kilo na zdjęcie!
achaj Data wysłania : dnia 16.09.2014
nie karmić, samo padnie.
slavicflavour Data wysłania : dnia 16.09.2014
Osobiście jestem bardzo ciekaw czy komuś płacą za te "lewe" konta? Za pisanie w wątkach na forach, o których się nic nie można coś zarobić? ciekawi mnie to... też bym tak mógł.. rejestrować się na forach i pisać, co wiem czyli nic mądrego, bo nic nie wiem...

nic nie umiera.. się dzieje gamonie.
muzyk.ant Data wysłania : dnia 16.09.2014
Szkoda, że to forum umiera.
darekopaska Data wysłania : dnia 16.09.2014
Niestety, tak ;<
jarek_gazik Data wysłania : dnia 13.01.2014
Tak a'propos zobaczcie co ja mu kiedys w galerii napisalem. Tak z ciekawosci.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 13.01.2014
Achaj mi znowu nasral pod galeria. Pewno moderek usunie jego zyczenia dla mnie. Czy na tego kolesia nie ma mocnych? Malo zla narobil? Rece opadaja :-( Skad sie tacy biora?
dr3wno Data wysłania : dnia 11.01.2014
Gdy było widać kto jest zalogowany, mozna było podyskutować na bierząco. teraz tego brak
Hućko Data wysłania : dnia 08.01.2014
No w końcu ktoś szczerze napisał , brawo!:-) To my jesteśmy nudni i nie ma co ciągle narzekać na portal , jeśli chcemy coś zmieniać to zacznijmy od siebie.
Pozdrawiam wszystkich :-)
slavicflavour Data wysłania : dnia 08.01.2014
o to mi chodziło ale dziadek ładniej napisał ;-)
jarek_gazik Data wysłania : dnia 08.01.2014
Jesteśmy jak stetryczałe dziadki w zapomnianej przez Boga i ludzi knajpie. Ale nie zamienilibyśmy tej knajpy za nic w świecie. Bywamy i tam i siam. Ale to tutaj jakoś jest najfajniej.
slavicflavour Data wysłania : dnia 08.01.2014
dla mnie osobiście to lepiej, że nie widać zalogowanych... a nudą wieje, bo "my" nudni jesteśmy.
dr3wno Data wysłania : dnia 07.01.2014
I nadal nic nie zostało zmienione... Nie widać zalogowanych...

Wieje nudą na moonie..
2Fast Data wysłania : dnia 23.09.2013
Goran ! jestem zaszczycony! ;)

A i ja za zlotem. Juz o tym wspominalem ale w dobie tanich linii lotniczych wszedzie jest blisko (bilet mozna trafic za jakies marne grosze) u mnie cala gora domu stoi pusta. Jak byscie mieli ochote wpasc to serdecznie zapraszam. Kilka osob juz bylo i jak narazie nikt nie nazekal :) Jest cos focic a i piwa nie braknie.. :)
jarek_gazik Data wysłania : dnia 23.09.2013
Odpowiadając na propozycję Lucjana dotyczącą zlotu - jestem jak najbardziej ZA! Pamiętam zlot u Ciebie - było super!

Adonisie kochany - było co było - ale teraz będzie lepiej. Czekam na Ciebie.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 23.09.2013
Goran - witaj :-). Dawaj fotki i uwagi :-).
Goran Data wysłania : dnia 22.09.2013
Stawiam się na wezwanie 2Fast! ;)
2Fast Data wysłania : dnia 22.09.2013
Dupa nie umiera :) Mamy nowe rozdanie, wracaja starzy userzy i wszystko idzie w dobrym kierunku
Za sianie defetyzmu wbijamy na pal albo piszemy ze gniot :)

Zglaszam watek do moderacji ;)

Yacow, ty zdrajco! Caly czas czekam na sloiczek wolnego czasu co mi go obiecales wyslac! ;)

:)))))
Strony : 1 2 3