Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Burzowa Pani w okularach Marcinnos na to:
Fajne zdjęcie !
zdjęcie + dr3wno na to:
Mnie przepraszać nie masz za co ;)
zdjęcie ...spotkanie... Shodan na to:
kadrowo OK a jeśli miałbym się czegoś czepić to zbyt płytka GO
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Smacznego!!!!

profan Data wysłania : dnia 10.03.2012
Czytany : 2255 razy
Treść :
UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!! ania
Odpowiedzi na wątek:
fototapetydokuchni Data wysłania : dnia 08.02.2015
A to skandal!! Teraz wszyscy wyniosą się na wieś i zaczną sami uprawiać ziemię i hodować zwierzęta. Wtedy każdy będzie jadł to to sam zrobi:)
TheElephant'sChild Data wysłania : dnia 05.04.2012
starałem się czegoś na [URL=www.google.pl]gugle[/URL] poszukać na ten temat, ale milczy ale wszystko wiedzący bart Gugel milczy ;/
rsp75 Data wysłania : dnia 16.03.2012
profan jedyne miejsce gdzie jestem to DFV i wlasna galeria, a trudny mozliwe, ;).
Pozdrawiam :)
yanmar Data wysłania : dnia 16.03.2012
profan - co cię nie zabije, to cię wzmocni! :))
zamiast się zajmować pierdołami lepiej wrzuć jakieś foto
a przy okazji - szkoda, że skasowałeś większość Swojego portfolio...
profan Data wysłania : dnia 15.03.2012
To kopia postu, nic z polityką nie ma wspolnego, co do składu nie wiem,ale wiem, że firma z Wołomina i to mnie przekonuje, Mafii nikt nie ruszy , nawet polityka. Ciąg dalszy smaczego. RSP jakis faktycznie trudny jesteś. Miłej zabawy w Otofoto.:)P
achaj Data wysłania : dnia 13.03.2012
szczerze mówiąc nie kumam o co chodzi ?

może miało być coś o recepturze Grunwaldzkiej 1410

1 kg cukru
4 litry wody
10 dkg drożdży

;)
rsp75 Data wysłania : dnia 13.03.2012
Wszedlem tu na chwile z ciekawosci i co widze ?
Znowu polityka.
Myslalem Profanie zes powazny gosc, coz, pozory myla :(
2Fast Data wysłania : dnia 13.03.2012
dlaczego ten post jest podpisany `ania` a analize `zrobilem`?
To co mi jeszcze nie pasuje to to krzyk drukowanymi literami `skandal i szok` w polaczeniu z nickiem `profan`.. - czyzby zhackowali jego konto albo pisal po imprezie :))
yanmar Data wysłania : dnia 12.03.2012
Sroka - wszyscy to jedli, poza Tuskiem - bo Tusk chciał otruć Kaczora.. jesteś przykładem, jak łatwo robić plebsowi wodę z mózgu...
Sroka Data wysłania : dnia 12.03.2012
No Profanie, gratuluje akcji i odwagi, z pewnoscia podam dalej!
Dzieki
Yanmar - nie kpij, nie kpij, ty tez to jadles...
pzdr
yanmar Data wysłania : dnia 12.03.2012
jasne, wszystkiemu winien Tusk i dziadek Tuska, a w ogóle to za komuny było lepiej...