Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Taki?...czy taki !!! zdjęcie
zdjęcie Taki?...czy taki !!! Legal na to:
myślę nad wskazaniem jakichś mocnych stron tego obrazu, hmm - może ciekawy k ...
zdjęcie Legal na to:
ok
zdjęcie Taki?...czy taki !!! Shodan na to:
nie wiem drogi(a) ,mlesta co ma właścicielstwo witryny do mojego komentarza, ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Co tam mówić o ACTA

bajsza Data wysłania : dnia 02.02.2012
Czytany : 2091 razy
Treść :
MOJE PRAWA ZOSTAŁY ZŁAMANE w tym serwisie i wszyscy uważają , że jest to ok. Pozdrawiam Kosydora i resztę adminów i pytam jeszcze raz - za co zostałam zablokowana na wieki w Moonie. Teraz o odpowiedź proszę na piśmie.
Odpowiedzi na wątek:
TheElephant'sChild Data wysłania : dnia 06.03.2012
ACTA tu jest trochę szczegółów na ten temat, myślicie że ta ustawa naprawdę coś zmieni dla przeciętnego obywatela?
Sroka Data wysłania : dnia 23.02.2012
gdybys chodzila do szkoly a nie na wagary wiedzialabys ze jest photography a nie fotography... porazka...
bajsza Data wysłania : dnia 23.02.2012
Yanmar a to czytałeś?
"Wszelkie podobieństwa do osób, zdarzeń i miejsc, które mogą zaistnieć są zupełnie przypadkowe!!! Hi, hi." - To jest napisane przed każdym wpisem do bloga. Pewnie nie wiesz co to fikcja literacka, czytałeś wszystko mimo, że Cię jak piszesz frustrowało. Oj ludziska - durni jesteście, że aż mnie zęby bolą jak o Was myślę, ale to oznaka dzisiejszych czasów tylko głupek może przetrwać , bo nie jest świadomy zagrożeń.
Swoją drogą. DRODZY MODERATORZY - Ja tu na tym forum jestem obrażana przez Srokę i oczywiście Yanmara, bo on nie rozumie czym jest fikcja literacka/może był na wagarach jak o tym mówiono w podstawówce/ ALE IM BANÓW nie dajecie BO IM WOLNO NO NIE?.
No cóż bawcie się dobrze mnie to co piszecie tak naprawdę ani ziębi ani parzy.
yanmar Data wysłania : dnia 16.02.2012
ojciec bajszy popełnił samobójstwo po jej narodzinach, matka porzuciła ją w dzieciństwie, mąż ją porzucił, kochanek wrócił do żony, córka się do niej nie odzywa...
lektura bloga bajszy jest frustrująca już sama w sobie...
można współczuć, ale izolować trzeba... przynajmniej od fotomoona...
ederbi Data wysłania : dnia 16.02.2012
pozwij moona do sądu...
storm Data wysłania : dnia 07.02.2012
Bajsza, srajsza... kogo to obchodzi?
Sroka Data wysłania : dnia 06.02.2012
"tata w gestapo"
radekk Data wysłania : dnia 06.02.2012
Ty na poważne piszesz, że trzymasz archiwum ze zrzutami ekranu z foto.moona??? O ku..a :):):)
Yeti Data wysłania : dnia 02.02.2012
myślę że nie tylko ja jestem w posiadaniu screenów... więc może nie błaźnij bardziej...