Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Indianapolis 500
zdjęcie amigamedia na to:
Fajna lampa.
zdjęcie Latająca ryba Shodan na to:
podziwiam szybkość migawki :)
zdjęcie Chytrusek Shodan na to:
wolałbym aby było "cieplej". czyli znowu mniej "niebieskiego"... ale to moje s ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

kradzież zdjęć

bogdan Data wysłania : dnia 08.12.2011
Czytany : 1696 razy
Treść :
jestem ciekaw waszego zdania na temat kradzieży zdjęc przez innych użydkowników i wykożystania jako swoje.
oto przykład
aneladgam1.flog.pl
zdjęcie mojego autorstwa,oczywiśćie bez zgody na publikacje
ps
sprawdzcie czy u tej Pani nie ma i waszych prac
Odpowiedzi na wątek:
Maneta Data wysłania : dnia 19.09.2016
Niestety bardzo często to się zdarza
profan Data wysłania : dnia 12.12.2011
Żeby nas tylko ze zdjęć okradali, to byłoby dobrze. Cieszyć się, że Wam kradną, znaczy ,że się podobają. :)P
Wooojtas Data wysłania : dnia 10.12.2011
o Jebsza!!! witaj jebszo i spojrz na date kiedy to bylo wykonane co tam u starego wyjadacza hehe :)
Jebsza Data wysłania : dnia 10.12.2011
Wooojtas i bardzo dobrze ze się nie odzywałeś bo do takiego gniota to raczej nie warto się przyznawać. Z drugiej strony jeśli ktoś zwinął Tobie takie badziewie to albo był debilem abo nie miał smaku/zmysłu/poczucia estetyki i czegokolwiek dzięki czemu określamy piękno...
Wooojtas Data wysłania : dnia 10.12.2011
Przypomniałem sobie kiedyś, kiedy na początku mojej przygody z foceniem, a jednocześnie w połowie swoich studiów ujrzałem na wykładzie z farmakologii moją fotkę foto.moon.pl na slajdzie z podpisem Tussilago farfare, ale wolałem się nie odzywać hehe...
bogdan Data wysłania : dnia 08.12.2011
tak ja już dostałem a foty usunęła
pozdr
Kat Data wysłania : dnia 08.12.2011
Mialem to samo ...
Jakaś paniusia "pożyczyła" sobie moje zdjęcie i umieścila na swoim blogu. Ktoś mnie o tym poinfomował i wysłał linka.
Sprawdziłem, tak to moje napisalem do Niej ... za dwa dni dostałem maila z przeprosinami