Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Shodan na to:
jak zawsze I liga :) a i mam coś podobnego w swoim katalogu nazwanym na Twoją ...
zdjęcie bras na to:
Piekne swiatlo. Bardzo sie podoba. U mnie podobne foto.moon.pl ...
zdjęcie Kraul wk na to:
bdb
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

ape with AK-47

medyńu Data wysłania : dnia 14.10.2011
Czytany : 1890 razy
Treść :
Filmik o intelekcie afrykańskiego męszczyzny ...

Ape With AK-47
Ape With AK-47
twitter.com - For the latest 'Rise of the Planet of the Apes' news & updates ------ itun.es - Are you smarter than an ape? ...
Odpowiedzi na wątek:
Miecznik Data wysłania : dnia 22.10.2011
Podejrzewam, że 2Fast ma rację. Filmik straszny, mnie jakoś nie swmieszy.
2Fast Data wysłania : dnia 16.10.2011
pomimo ze moja wiedza na temat broni nie wiele wykracza poza to z counter strikea i call of duty no i opowiescie taty z wojska :) uwazam ze to lipa. smieszna ale ciagle lipa. kalach ma duzy odrzut i nie sadze zeby mala malpka potrafila utrzymac ten sprzet walac z biodra :) plus ten dzwiek..
Nawet jakby wcisnela raz spust to pewnie rzucila by go w cholere i spieprzyla na bambus :)
achaj Data wysłania : dnia 14.10.2011
aa zapomniałbym tłumik gazowy dokręca się aby strzelać ogniem ciągłym ze... ślepaków ;)
achaj Data wysłania : dnia 14.10.2011
fajna inscenizacja. okazuje się że Afrykanie są bardziej inteligentni niż przeciętny imigrant w anglii, bo kałach z którego sieje szympans ma dokręcony tłumik gazowy na końcu lufy. to takie małe cylindryczne ustrojstwo które zawęża wylot lufy by wytworzyć ciśnienie potrzebne do ruchu zwrotnego tłoka w celu automatycznego przeładowania. widać żołnierze tacy mało inteligentni nie byli :D:D

po za tym małpa strzela niemal pod nogi z tej odległości upadające pociski kalibru 7,62mm powodowały by małe eksplozje gruntu.. a na filmie tego nie ma

po za tym mogę zrozumieć literówkę zamiast ó- u lub zamiast rz - ż

ale żeby napisać meszczyzna.. :D:D:D:D normalnie ręce opadają

wątek o intelekcie??