Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Tomasz Balon
zdjęcie Tomasz Balon amigamedia na to:
Świetne!
zdjęcie Shodan na to:
Dałbym tytuł : Fabryka chmur. poza tym nie mam uwag
zdjęcie Shodan na to:
... ale jakość super !
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Sprzęt  Cyfrówki  

który wybrać ?

morela Data wysłania : dnia 12.07.2011
Czytany : 1856 razy
Treść :
Witam
Chce kupić aparat ale nie wiem który wybrać waham się po miedzy fuji hs-20 exr a s4000 , będzie to mój pierwszy aparat , zależy mi na dobrej jakości zdjęć , proszę pomóżcie mi :) Może jakieś inne typy w tych cenach ??
Odpowiedzi na wątek:
4mat Data wysłania : dnia 16.07.2011
również Pentax K100D polecam, jakość zdjęć przebija wszystkie lustrzanki w podobnej cenie, o kompakcie nie wspomne..
ederbi Data wysłania : dnia 16.07.2011
używaną lustrzankę kupuj, pentax k100d polecam, okrutnie tanio na allegro
pawelek196 Data wysłania : dnia 14.07.2011
Szansa marna, że ktoś używał akurat tego konkretnego modelu, mało popularne są oba moim zdaniem. Przy obecnych cenach lustrzanek, szczególnie sony, większość klientów właśnie na nie kieruje swój wybór. Ale jak już musisz brać koniecznie któryś z tych dwóch(nie rozumiem porównania, ani cenowo, ani funkcjonalnie nie są zbytnio podobne do siebie) to bierz tego hs-20, ma sanki na lampę, a zewnętrzna lampa nawet ta bardzo prosta w budowie, daje większe możliwości, niż ta wbudowana. No i dość spory zakres ogniskowych, nie wiem jakiej jakości to szkło jest, ale jak się postrasz to trochę z niego wyciśniesz.
morela Data wysłania : dnia 14.07.2011
dzięki za rady :) a może ktoś coś napisze o tych aparat jeśli je testował prosiłabym o pomoc w wyborze :)
profan Data wysłania : dnia 14.07.2011
Kompakcik na dzień dobry, pouczyć się. Stary, doświadczony Achaj napisał najmądrzej.Pozdro:P)
achaj Data wysłania : dnia 14.07.2011
wszystko zależy od tego jaki rodzaj fotografii chcesz uprawiać..

jesli chcesz sie rozijać.. poszukiwać.. polecam kupić ....kilka książek na początek. a potem wybrać system i rozwijać go.

jesli będziesz fotografować okazjonalnie.. na imprezach czy wycieczkach, weź jeden z tych który wymieniłaś wyżej.. lub im podobny.

będziesz miała mniej do dźwigania, odpadnie ci udręka ;)z wymianą obiektywów a jesli bedziesz miała problemy z jakością.. zawsze mozesz poprawić ją na suwaczkach ;)
2Fast Data wysłania : dnia 14.07.2011
nikon d70 albo canon 350d
4mat Data wysłania : dnia 13.07.2011
Żaden z powyższych nie da Ci dobrej jakości zdjęć. Kupuj używaną lustrzankę.