Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie ... zdjęcie
zdjęcie Sligo na to:
czyli skowronek..
zdjęcie Sligo na to:
prawdopodobnie jes to Eurasian SkylarkAlauda arvensis
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
elemelek? :)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

Ksiądz też człowiek..

achaj Data wysłania : dnia 02.06.2011
Czytany : 2138 razy
Treść :
rzeszow.gazeta.pl
Odpowiedzi na wątek:
profan Data wysłania : dnia 15.06.2011
Ksiądz, nie ksiądz,a może to chory człowiek. Nie ma czym się podniecać. Pozdro:)P
storm Data wysłania : dnia 10.06.2011
Proponuję zawitać do parafii na wsi, najlepiej na Wschodzie... Tam dopiero dzieją się cuda wianki! Na klechę mocnego nie znajdziesz!
rsp75 Data wysłania : dnia 10.06.2011
pawelek196 - oczywiscie, ze masz racje, to jednak nie zmienia mojego nastawienia do kosciola jako instytucji i kosciol pewnie by mnie na stosie spalil :P
Ale koncze temat tej religijnej potyczki bo to i tak nie ma zadnego sensu.
pawelek196 Data wysłania : dnia 09.06.2011
Kościół to taki chłopiec do bicia w naszym dziwnym kraju. Nie powiem, że każdy ksiądz się świętym i dobrze czyni, ale śmieszy mnie trochę ta mentalność ludzi, gdy ksiądz zrobi coś dziwnego lub niemoralnego, cała Polska dudni w gazetach i w internecie jakich to mamy złych księży, ale jak np. hydraulik lub piekarz coś przeskrobie, to jedna krótka notka gdzieś na tyłach gazety i po tygodniu po sprawie. Ksiądz zawód jak każdy, jeden ma powołanie i wierzy inny nie koniecznie spełnia warunki do tej służby. Pewnie zaraz mnie obrzucą błotem i zwyzywają od mohera lub tym podobnych, ale prawda jest taka, że ten sam kościół, który dziś obrzuca się błotkiem i medialnymi śmieciami, parę lat temu pomógł nam odzyskać suwerenność spod czerwonych łapek. A jeszcze ładnych parę lat wstecz nie mało pomógł obywatelom przez fryców zgnębionym.
Ksiądz to człowiek, nie kosmita, zrobił źle, jego wina, odpowie za to co zrobił.
Takie moje przemyślenia na temat tego co dzieje się w naszym kraju od dłuższego czasu.
rsp75 Data wysłania : dnia 08.06.2011
Kościół to największa i najstarsza organizacja (sekta) spieniężająca marzenia człowieka o wiecznym życiu :P
rsp75 Data wysłania : dnia 08.06.2011
Kosciol to najwieksza i najstarsza organizacja (sekta) spieniezajaca marzenia czlowieka o wiecznym zyciu :P
storm Data wysłania : dnia 03.06.2011
Jaki naród, tacy księża... Nikt nam ich z księżyca nie zrzuca. Ludzie jak my.
yanmar Data wysłania : dnia 03.06.2011
uwzięli się na tych księży, czy co?
policyjni.gazeta.pl
policyjni.gazeta.pl
policyjni.gazeta.pl