Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Latająca ryba zdjęcie
zdjęcie Latająca ryba Shodan na to:
podziwiam szybkość migawki :)
zdjęcie Chytrusek Shodan na to:
wolałbym aby było "cieplej". czyli znowu mniej "niebieskiego"... ale to moje s ...
zdjęcie Shodan na to:
za Amigamedia Mz wyczerpał temat ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

Skarga na "ograniczonego" i ograniczjącego Moderatora

dik_o_0_fF Data wysłania : dnia 01.06.2011
Czytany : 1798 razy
Treść :
Zdjęcie wymoderowano - przyczyna:

"przykro mi - tematyka i stylizacja odpowiednia bardziej dla kroniki kryminalnej.Technicznie bez uwag"

link do fotki:

foto.moon.pl

Napisałem co myślę pod zdjęciem...

Administratorze, jako kolega admin dużego forum uprzedzam, że przez taką moderację pada serwis...Ekipę trzeba dobrać mądrą...

Proszę o sprostowanie i nie popełnianie takich błędów...

Czuję się pokrzywdzony.

Pozdrawiam
Odpowiedzi na wątek:
Shodan Data wysłania : dnia 09.06.2011
mówta co chceta :) ale co do wybitnych gniotów modek daje radę :) i wolę taką moderację niż jej całkowity brak choć czasami też padam jej ofiarą ;)
4mat Data wysłania : dnia 08.06.2011
Do d#p# z taką moderacją..
achaj Data wysłania : dnia 08.06.2011
ban.. czerpiąc z mojego bogatego doświadczenia w tej materii.. jak najbardziej zasłużony.. dziwię się również Szymonowi za "zmiękczenie rury.." inna sprawa to kosz dla rzeczonego zdjęcia.. moderator popełnił (kolejne zresztą) fotograficzne sepuku.. a jeśli to zrobił....." wiedz że coś się dzieje.." ;)
eco Data wysłania : dnia 08.06.2011
Patrz kolejny temat

"Ksiądz też człowiek"

a Moderator to niby nie :)

"Moderator też człowiek"
2Fast Data wysłania : dnia 08.06.2011
nie dokonca rozumiem czemu Szymon publicznie zmienia decyzje swojego moderatora. Sluszna decyzje, mz.
storm Data wysłania : dnia 03.06.2011
Im słabsze zdjęcia, tym więcej bitej piany... Kiedyś też to przechodziłem. W pełni zgadzam się z decyzją moderatora.
yanmar Data wysłania : dnia 01.06.2011
nie zostało zauważone, mimo wciskania koszyka? ciekawe...
czyli fota faceta z rozpiętym rozporkiem (czyżby ekshibicjonista albo inny zboczeniec?) może wisieć, a fota z bosymi stopami i torbą foliową na głowie - nie?
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 01.06.2011
Zdjęcie zostało usunięte - zgadzam się z decyzją moderatora - mi się też nie podoba taka tematyka - podobnie jak by to były prawdziwy martwy człowiek z wnętrznościami na zewnątrz - przekracza to dla mnie granice dobrego smaku i nie chcę takich zdjęć tolerować.

Ban został skrócony do 5 dni - Panie dik_o_0_fF proszę powściągnąć swój język wobec użytkowników na przyszłość i potraktować to jako ostrzeżenie.

yanmar - najwidoczniej nie zostało zauważone, a po miesiącu nie będzie już usunięte, bo to nie ma większego sensu.
mikry Data wysłania : dnia 01.06.2011
a odpowiedz ,która otrzymałes to juz wogóle dziadostwo
mikry Data wysłania : dnia 01.06.2011
szkoda słów,po prostu szkoda słów,atakie słabe zdjecia wiszą i nic .
yanmar Data wysłania : dnia 01.06.2011
takiej głupiej argumentacji "Moderatora", jak pod tym usuniętym zdjęciem, to jeszcze nie widziałem...
a takie fotki wiszą: foto.moon.pl
gratuluję gustu, "Moderatorze"...
Sroka Data wysłania : dnia 01.06.2011
ja dałbym ci dwa...
dik_o_0_fF Data wysłania : dnia 01.06.2011
Dodatkowo "Moderator" po moich uwagach pod zdjęciem (słusznych) pisze coś takiego:

"miesiąc na ochłonięcie...Panie administratorze:)"

??

Czyżby typowy....o Boże! Proszę o jakąś reakcję...