Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Taki?...czy taki !!! zdjęcie
zdjęcie Taki?...czy taki !!! Legal na to:
myślę nad wskazaniem jakichś mocnych stron tego obrazu, hmm - może ciekawy k ...
zdjęcie Legal na to:
ok
zdjęcie Taki?...czy taki !!! Shodan na to:
nie wiem drogi(a) ,mlesta co ma właścicielstwo witryny do mojego komentarza, ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Miłość do ojczyzny... ;-)

slavicflavour Data wysłania : dnia 15.05.2011
Czytany : 1992 razy
Treść :
demotywatory.pl

pozdrawiam "Orłów Europy" ;-)
Odpowiedzi na wątek:
Maneta Data wysłania : dnia 19.09.2016
oddaje prawdę i szarą rzeczywistość
storm Data wysłania : dnia 18.05.2011
Dobry demot...
slavicflavour Data wysłania : dnia 18.05.2011
taki prosty link bez przeslanek filozoficznych, a tyle filozofii w okolo niego...
jak to achaj powiada...
"esencja"
;-)
2Fast Data wysłania : dnia 18.05.2011
spekulacje cenowe w takich przypadkach sa wszedzie chyba ze system jest na tyle silny ze do tego nie dopusci..

przychodzi mi na mysl taki cytat:
`Miedzy ludzmi dziala taka zasada: w przypadkach skrajnej biedy zamiast laczyc sie w grupy i wzajemnie sobie pomagac, to wzorem wilkow - zjada sie najslabszych. O ile w przyrodzie pozwala to przetrwac osobnikom najsilniejszym o tyle miedzy ludzmi zostaje zawsze najwiekszy skurwysyn. Wnioski wyciagnijcie sami` A.S

Faktem jest ze polacy faktycznie maja inklinacje do takich teatralnych gestow: po smierci papieza kibice wisly i cracovi zostaja bracmi na cale 48 godzin, po smolensku nastepuje `obrona `krzyza.. dlugo by wymieniac.
Ja pytam o podloze takich zachowan. Czy to jakies fiksacje ktore lykamy zaraz po narodzeniu z mlekiem matki, czy to kwestia klimatu :)

P.S moge ci potwierdzic ze wtc naprawde zostalo zniszczone - ja sugestiom nie ulegam. Jestes za stary zeby sie w `to` bawic ale ciagle na tyle mlody by na forum wrzucac linki do jakis niedogotowanych madrosci filozofow neostrady :)
Na moje oko jestes kobieta w wieku balzakowskim :)
achaj Data wysłania : dnia 16.05.2011
nieco inaczej.. wiem że po ubiegłorocznej powodzi, w okolicach Sandomierza ceny artykułów budowlanych wzrosły o ok 30% wiem że ceny za wykonywanie usług remontowo budowlanych wzrosły o ok 30% wiem że dochodziło do sporych nadużyć przy rozdziale pomocy dla powodzian.. wszyscy wiedzą że wraz z woda przyszli złodzieje którzy rabowali to co zostało.. wszyscy wiedzą że było masę pomyłek i zaniedbań w związku z odbudową infrastruktury. Kol. Gladiator wie na ten smutny temat raczej więcej.

wszyscy wiedzą że Polacy w obliczu tragedii narodowych potrafią się zjednoczyć i zadziwić świat.. ale zaraz potem zmieniają się w motłoch wyszarpujący sobie różne ochłapy..

tak było po uzyskaniu niepodległości na początku lat 90'ych ubiegłego wieku.. tak było po śmierci Papieża... tak było po katastrofie w Smoleńsku i przy okazji innych mniej znaczących dramatów.

jak mawiał niejaki W.Churchill.. "dla Polaków można zrobić wszystko... z Polakami nic .."

jeśli o takie sprawy chodzi.. nie mamy powodów do dumy.. jako cały naród.. nie mylić z jednostkami
slavicflavour Data wysłania : dnia 16.05.2011
ja wiem jak dzialaja takie mechanizmy.. mistrzu.. :-P na takie tematy mozna filozofowac ale po co... chodzilo o to, ze mnie to rozbawilo biorac pod uwage wydarzenia bierzace i tyle.. nie musisz mi nic uswiadamiac ani ironicznie nazywac mistrzem, bo jestem za stary, aby sie w to bawic.. pozdrawiam...
2Fast Data wysłania : dnia 16.05.2011
mistrzu.. wrzuciles taki watek na forum to rozumiem ze bardzo ci sie to spodobalo. Zamiast napisac ci o naszej klasie itp, na przykladzie pokazalem, ci jak dzialaja pewne mechanizmy.

Za stary juz jestem zeby robic wielkie oczy.. a na bohatera za duzy ze mnie ignorant

Ale skoro mowisz ze to bylo bohaterskie.. Moze film o mnie nakreca albo chociaz zrobia wywiad dla tvnu zrobia. Albo zaraz jade po bandzie i do pracy ubieram czerwony plaszcz i kozaki :))))
nie wiem jak bylo w Japoni i prawde mowiac nawet nie wiem czy naprawde WTC zostalo zniszczone... skad moge wiedziec jak nie widzialem na wlasne oczy, moze ulegam sugestii?? ;-) a czytajac to co jest pod linkiem sie usmiechnalem... nie rozchodzilo sie o zadne bohaterskie czyny uzytkownikow mooona :-P
jakbym wiedzial, ze ktos tak mocno to wezmie do siebie to zastanowilbym sie zanim bym to tutaj wrzucil...
mogles napisac.. " taki post to na nasza klase" i by wystarczylo... a tak robisz "wielkie oczy do malej kupy" ;-P
2Fast Data wysłania : dnia 16.05.2011
taki krzykliwy temet a takie wielkie nic w srodku..

Serio myslisz ze ci pracujacy dniami i nocami Japonczycy robili to dla swojego kraju? bo sa dobrymi japonczykami? albo kochaja swoja ojczyzne?
Robili to wspolnie i bez wytchnienia bo nie bylo innego wyjscia zeby to jakos ogarnac i wrocic do normalnego zycia. Proste

`urzednicy nocowali w pracy zeby byc blizej ludzi` to dobre :)

cos ci opowiem. Po dwoch miesiacach pobytu na obczyznie, dokladnie tego dnia jak w Londku wybuchaly bomby - wlasnie jechalismy ze znajomymi do pracy. na miejscu okazalo sie ze drogi poblokowane i jezeli tego dnia ktokolwiek opusci baze to sporo pozniej.. Padlo pytanie o nadgodziny. Zostalismy wszyscy bo wiadomo ludziom trza pomoc, no i fajnie bo historia wlasnie dziala sie na naszych oczach. Poza tym zalezalo nam na kontraktach z firma no i potrzebowalismy kasy.. i wiesz co, nie dzialala komunikacja miejska wiec nie bylo jak wrocic do domu

Ale jak by ktos teraz pytal to zrobilismy to z milosci do Krolowej :)))