Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Latająca ryba zdjęcie
zdjęcie Latająca ryba Shodan na to:
podziwiam szybkość migawki :)
zdjęcie Chytrusek Shodan na to:
wolałbym aby było "cieplej". czyli znowu mniej "niebieskiego"... ale to moje s ...
zdjęcie Shodan na to:
za Amigamedia Mz wyczerpał temat ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

Jak usunąć konto?

Jakub Rydkodym Data wysłania : dnia 14.04.2011
Czytany : 3584 razy
Treść :
Chciałe zgłosić skargę, że nie da się usunąć konta z foto moon. Nie ma takiej opcji a dosyć mi na tym zależy. Mało tego, nie ma żadnego kontaktu do twórców strony. Brak profesjonalizmu. Proszę o usunięcie mojego konta. Pozdrawiam
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
Moderator Data wysłania : dnia 09.12.2011
namiar na admina:

foto.moon.pl
4mat Data wysłania : dnia 09.12.2011
pisz na moderator@moon.pl albo użyj danych kontaktowych Lucjana Rutkowskiego i zapytaj go, ponieważ dzięki niemu wiele akcji w stylu koszulki moona itp było załatwianych foto.moon.pl
belamik Data wysłania : dnia 09.12.2011
No to żeby skończyć spamowanie ;) gdzie są namiary na admina? Zanim napisałem swoją prośbę na forum przeklikałem - mam wrażenie - całą stronę w poszukiwaniu kontaktu do administratora/prowadzącego/właściciela i nic nie znalazłem.

Wiem, że dozgonna wdzięczność będzie kiepską nagrodą, ale będę po prostu wdzięczny za podpowiedź gdzie znaleźć dane kontaktowe.
Punkt 9 regulaminu..

W tej sytuacji poproś administrację o zmianę Imienia i Nazwiska na pseudonim lub inicjały .. w takiej sytuacji nie trzeba usuwać konta a będziesz zupełnie anonimowy..
Przepraszam, za nazwanie Cie trollem, zrobiłem to na wyrost.
Aczkolwiek uważam, że powinieneś najpierw napisać do maila do admina a dopiero potem straszyć właścicieli portalu GIODO itp.. właściciel portalu może tutaj nawet nie zaglądać a admin po prostu nie mieć uprawnień aby Cię usunąć z bazy.
belamik Data wysłania : dnia 09.12.2011
Daleki jestem od chęci zawracania głowy GIODO czy jakiemukolwiek urzędowi pierdołami bo przecież do takich zalicza się ta sprawa.
W dodatku wcale nie upieram się przy usunięciu konta bo potrafię zrozumieć ideę jaka przyświeca pkt. 9 Regulaminu - to na czym mi zależy to zmiana nazwy użytkownika (kiedy rejestrowałem się w serwisie nie miałem pojęcia, że to podana przeze mnie nazwa, a nie wybrany login będzie się publicznie wyświetlała i już wtedy próbowałem ją, niestety bezskutecznie, zmienić).
Czy upieranie się przy tym ma sens? storm - radośnie cytując moje imię i nazwisko oraz 4mat - nazywając mnie trollem przekonali mnie, że jednak tak.
Dlatego niezależnie od tego jak chętnie będziecie mnie obrażać i wieszać na mnie psy podtrzymuję swoją prośbę z nadzieją, że osoba będąca adminem serwisu czyta czasem to forum.
Pozdrawiam bez urazy.
4mat Data wysłania : dnia 08.12.2011
Z drugiej strony zgadzam się z nim, że mimo wszystko powinien być przycisk "usuń konto".
4mat Data wysłania : dnia 08.12.2011
Zignorujcie tego trolla.. sam udostępnił swoje imię i nazwisko publicznie.
W polskim sądownictwie były poważniejsze pozwy wobec np. Naszej-Klasy bo udostępniała imię, naziwsko, adres, zdjęcia osoby .. , które skończyły się umożeniem spraw.. także powodzenia Panie B.
dr3wno Data wysłania : dnia 08.12.2011
Powialo grozą..
belamik Data wysłania : dnia 08.12.2011
Zobaczymy...
storm Data wysłania : dnia 08.12.2011
Na tym koncie nie ma nic poza 'Krzysiek Belczyński' - żadnych danych, numerów, zdjęć, dat urodzenia, adresów. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych może co najwyżej zapytać co to za imię 'Krzysiek' - nie ma takiego w kalendarzu.
dr3wno Data wysłania : dnia 08.12.2011
Punkt 9 regulaminu. Dowidzenia
belamik Data wysłania : dnia 08.12.2011
Ograniczenie w regulaminie możliwości usunięcia konta jest chyba bezprawne. Szczególnie w przypadku osób, których nazwa użytkownika jest imieniem i nazwiskiem jest to jawne naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych nie tylko bez zgody a wręcz pomimo pisemnie wyrażonego sprzeciwu podpada chyba pod paragraf.
Nie wiem czy fakt, że "portal stworzony raczej zostal do zabawy" będzie dobrą linią obrony jeżeli sprawą zainteresuje się GIODO.

Proszę o usunięcie mojego konta lub umożliwienie zmiany nazwy użytkownika.
MariKo Data wysłania : dnia 22.11.2011
pewnie, że wszyscy (chyba) czytaliśmy regulamin - tylko że pkt 9 który mówi o usuwaniu (a właściwie o braku takiej możliwości) jest źle podparty informacją w nawiasach - skoro w jakimś koncie nie ma zdjęć to i nie ma pod nimi dyskusji - to o jakiej ciągłości mówimy? - też chciałbym mieć możliwość usunięcia konta
4mat Data wysłania : dnia 15.04.2011
Widocznie słabe te Twoje strony skoro google faktycznie indeksuje je niżej niż puste konto na foto.moon.pl :) Uważasz, że usunięcie Twojego konta z foto.moon.pl zwiększy liczbę użytkowników? Byłem na tych Twoich portalach i powiem Ci, że mocno w to wątpię, ciekawsza już jest ta pusta galeria, którą po sobie zostawiłeś:)
grzegorz pawlik Data wysłania : dnia 15.04.2011
może powołaj się na dowody wpłat za użytkowanie serwisu zanim zapytasz ponownie p profesjonalizm
slavicflavour Data wysłania : dnia 15.04.2011
w sumie masz racje.. tylko, ze portal stworzony raczej zostal do zabawy, a Twoj problem jest bardzo powazny... nie pomyslalem o tym... ale ja w nicku nie dalem imienia i nazwiska, takze bedzie luzik jak juz bede slawny.
Jakub Rydkodym Data wysłania : dnia 15.04.2011
a regulamin przeczytalem. chcialem tylko zaznaczyc, ze nie zgodne z prawem jest nie stworzenie mozliwosci usuniecia konta, jezeli nie ma mozliwosci edycji danych (tj. nazwiska). jezeli to kogoś interesuje, to cały regulamin jest napisany tak, że można by oskarżyć redakcję serwisu o wiele nadużyć. Dodatkowo na stronie nie ma podanego maila redakcji, ani podmiotu odpowiedzialnego. Coś tu jest nie tak.
Jakub Rydkodym Data wysłania : dnia 15.04.2011
myslicie ze tacy madrzy jestescie. na konto nie wchodze od 2 lat. ale w googlach siedzi na dosyc wysokiej pozycji co mnie denewuje, bo zajmuje miejsce innym moim stronom.
4mat Data wysłania : dnia 15.04.2011
Jakub Rydkodym: nie masz czasem wrażenia, że wszyscy się na Ciebie patrzą na ulicy?

ludzie to normalnie w jakieś paranoje wpadają..
Strony : 1 2