Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie w ciemnościach składu węgla zdjęcie zdjęcie
zdjęcie w ciemnościach składu węgla amigamedia na to:
Z początku,myślałem,że w tej kategorii,mnie zatrzyma.Ale jak widzę takie uj ...
zdjęcie Burzowa Pani w okularach Marcinnos na to:
Fajne zdjęcie !
zdjęcie a to ja osobiście w latach 70 XX wieku marinesco na to:
No widzisz!. Poszedłeś spać rozbawiony a nie na każdego to działa rozwesela ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Pożegnanie jarka_gazika

jarek_gazik Data wysłania : dnia 16.03.2011
Czytany : 5005 razy
Treść :
Kochani, przez ładnych parę lat byłem z Wami. Czasem coś pokazałem, zawsze oglądałem. Właśnie wykasowałem galerię. Zresztą gdy patrzę na listę moich ulubionych autorów widzę same puste galerie: Taryll, Gdamian, BAE, Martyna Gajdzińska, Dromek, LDN, Adonis, Bajsza...

Może Achaj ma rację, może nie potrafię fotografować, albo przynajmniej nie powinienem tego nikomu pokazywać. Mam dużą szufladę, jakoś przeżyję. Bawcie się dobrze, komentujcie mądrze, zauważajcie człowieka przed i za obiektywem. Żegnam.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3
jarek_gazik Data wysłania : dnia 13.08.2013
2Fast, "starzy userzy" to nie duchy. To ludzie z krwi i kości :-). Czasem na moona zaglnądną nawet. Może nawet coś skomentują, może pokażą, że rozmowa o fotografii to rozmowa o tym co dobrze i DLACZEGO a co mnie się nie podoba i DLACZEGO. Choć prawie dorosłe dzieci mają, to jeszcze aparat w ręku utrzymać potrafią...przyłożyć też - ale na pewno nie w postaci "odważnych" i "dowalających" postów pod zdjęciami.
Shodan Data wysłania : dnia 08.06.2013
Mi też Achaja brakuje ... to jedyny koleś który sam zorganizował akcję fotografii otwoerkowej i doprowadził ją do końca.
slavicflavour Data wysłania : dnia 08.06.2013
dystans się liczy.. dystans.. ot tyle moich przemyśleń... mi osobiście brakuję Achaja, bo go lubiłem bardzo...
2Fast Data wysłania : dnia 05.06.2013
a co wy tu :) wywolujecie duchy starych userow czy co :)
Sroka Data wysłania : dnia 31.05.2013
...i tak trzymać!

;)

pzdr
dr3wno Data wysłania : dnia 31.05.2013
Sroka... destrukcja Moona miała miejsce wcześniej.. przez dłuższy okres czasu.
Teraz sytuacja się ustabilizowała..Ba! pozwolę sobię stwierdzić ,że zauważam poprawę. Można zauważyć obecność "starych"użytkowników, miłe powroty.. To bardzo cieszy bo jeśli ktoś wraca to znaczy że zauważa poprawę. Trzeba o to dbać, szanować się , komentować z głową , pisać o swoich odczuciach.. dobrych i złych ale konstruktywnie i z klasą. Jest szansa na odbudowę a to zależy tylko od nas więc do dzieła. Jeśli sam kiedyś choćby i w najmniejszym stopniu przyczyniałem się do destrukcji moona, teraz postaram się to naprawić ze zdwojoną siłą.
Pozdrawiam wszystkich Mieszkańców i czekam na powrót tych którzy odeszli.
nie liczac kilkunastu (doslownie) nowych uzytkownikow - z ktorych tylko kilku sie ostalo na dluzszy czas - tylko kilkunastu uzytkownikow stale korzysta z mozliwosci zaistnienia na moonie, a wiec:
- JurekLobaza,
- amigamedia,
- Shodan,
- bart.hoga,
- dziadek,
- snowyday,
- eve-klon,
- kolo-bolo,
- Rafal Zmuda,
- Tomsza,
- Buddabar,
- graf
- Slavicflavour,
- qxo,
- ws,
- wadek,
- broda10cm,
- kat,
- drewno,
- ja

pojawiaja sie takze (ostatnio):
- Jarek Bukowski,
- Foba,
- Bjorker
i moze kilka innych osob - w sumie nawet nie 30.

Czyli nie tak wiele; bardzo latwo wskazac tego, ktory jest "destruktorem" voir "skurwysynem".

No i patrze na ich komentarze i doprawdy trudno mi takich znalezc...

Osobiscie uwazam ze taki "foto.moon.pl" to wyjatkowy przyklad - na 5 komentarzy - 6 wyrazow... Coz za bogactwo formy i tresci...
Pamietacie uzytkownika foto.moon.pl oraz jego "gnioty", "lipy" i "co chciales pokazac?" ? Juz go nie ma i pewnie nie wroci, wystarczy takich ignorowac i przeczekac.
Po co sie silic, zalic, i bic piane na forum, skoro mozna takiego usera po prostu wykluczyc odpowiednimi komentarzami.

"Zabieranie zabawek" to nie jest dobra metoda obrony tego co sie kocha.

pzdr
dr3wno Data wysłania : dnia 31.05.2013
Sroka.. w jaki sposób zwracałbyś się do kogoś, kto niszczy (zniszczył) to co kochasz/kochałeś? Dla Ciebie może to być rodzina lub cokolwiek innego ale dla niektórych osób, pewnego rodzaju miłością mógł być "stary" moon.
Nie mam pojęcia co wspólnego ma szczerość z obrazaniem ani o co ci chodziło z tym nawiązaniem do Bursy. Byłaś, odeszlas, wróciłas i tyle. Nie było kwiatków na powitanie? Po co od razu destruktorzy i skurwysyny?
Nawiasem mówiąc odkąd odszedł Achaj (przez wielu uważany za największego destruktora) poziom zdjęć wstawianych dramatycznie sie obniżył...
Pzdr
Adonis Data wysłania : dnia 30.05.2013
dobrze - więc jestem złym człowiekiem...
szczerym w słowach, umiejącym poezję wplatać w swoje wypowiedzi...

a ty? czytasz poezję? wiersz Pantofelek Bursy...? tak? no, więc...
Sroka Data wysłania : dnia 30.05.2013
Adonis - ostatni wers moglas sobie darowac, a chwila szczerosci (a moze slabosci???) dotyczaca nienawisci po prostu zle swiadczy o tobie jako czlowieku...

jak zwykle
pzdr
Adonis Data wysłania : dnia 30.05.2013
pamiętacie? foto.moon.pl

pamiętacie: "Tu wszyscy mówią co myślą ale nie narzucają swoich racji. Jak fota jest kiepska to piszą co jest nie tak a nie tylko gniot... spadaj stąd Ludzie nie zmieniajcie się!!" pamiętacie...?

jakiś czas temu usunęłam swoje fotografie, przestałam się logować, ale nie przestałam odwiedzać forum -- nie przestałam kochać moona...

was jednak -- księżycowi destruktorzy -- z każdym kolejnym komentarzem zaczynałam szczerze i gorąco nienawidzić...
milsze mi są padlinę trawiące larwy, milsze świńskie pasożyty, wreszcie milszy mi jest pantofelek od was, wy skurwysyny...
dr3wno Data wysłania : dnia 01.04.2013
Trzymam kciuki za powodzenie. Bylo tu magicznie.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 01.04.2013
Witam..

W świątecznej zadumie przygnana sentymentem zaglądam na foto.moona i co widzę?.. Żal widzę..

Tylko z 3 portalami byłam - jestem tak sentymentalnie związana..photodoom, plfoto i foto.moon - na tych 2 ostatnich praktycznie zaczynałam.

Może da się to jakoś jeszcze uratować?
A gdyby tak sprowadzić ludzi..
I znowu zobaczyć się przy domowym winie w Kuźni? =]

pomyślę.. i Wy pomyślcie..

Pozdrawiam i mokrego poniedziałku życzę! =]
Dromek Data wysłania : dnia 24.12.2011
Witaj w klubie jarku_g (smutne to powitanie).
Z własnego doświadczenia powiem tylko, że niektórzy złośliwcy z moona dopadną Cie i na innych forach.
Mam cichą nadzieję, ze przeczytasz to kiedyś....
Dzięki za wszystkie zdjęcia, komy i dyskusje.
Bywaj
slavicflavour Data wysłania : dnia 13.04.2011
no... ludzie sie staraja ale co niektorzy dalej jadem pluja...
"pocaluj mnie w dupe" jako argument do dyskusji na temat wyborow prezydenckich od kogos kto uwaza sie za osobe inteligentna??? kurde... moze lepiej niech tacy ludzie nie glosuja :-P
4mat Data wysłania : dnia 13.04.2011
Czy to tylko moje wrażenie ale ostatnio jakoś spokojniej i przyjemniej w komentarzach? Drugie moje wrażenie czy to dlatego, że achaja długo "nie czytałem" pod zdjęciami?
chaber Data wysłania : dnia 13.04.2011
RadekS - na moderatora !
arczi Data wysłania : dnia 12.04.2011
Jarku - mam jednak nadzieję że jeszcze wrócisz...
Co do moderacji - ja też popieram kandydaturę Radka. Bez moderatora z prawdziwego zdarzenia - moon długo nie pociągnie.
Shodan Data wysłania : dnia 19.03.2011
Gazika nie zdążyłem poznać , chyba nie gościł pod moimi fotami .
Profan ma sporo racji w tym co napisał .
a co do Radek S to popieram również .
Strony : 1 2 3