Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie dawno temu nie pamiętam gdzie
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
lubię takie widoki..++
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
w koncu jakis ostry ssak:) ciagle tylko ptaszki...fajne zdjecie pelne dynamiki ...
zdjęcie Shodan na to:
jest klimacik !
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

Co za cymbał ??

Shodan Data wysłania : dnia 12.02.2011
Czytany : 2902 razy
Treść :
Co za cymbał usunął wątek z działu linki w którym podałem link do zdjęć World Press Photo ? i to bez słowa wyjaśnienia ?

Konkretnie tego :
www.swiatobrazu.pl

Drugie miejsce w kategorii ''Natura'' seria zdjęć - Stefano Unterthiner ''Łabędzie o świcie, Hokkaido, Japonia, styczeń''

World Press Photo 2011
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
Shodan Data wysłania : dnia 19.02.2011
storm przeczytaj jeszcze raz ;) może za drugim czytaniem pójdzie Ci lepiej :)
wiem, czasami to trudne przeczytać ze zrozumieniem ;) ale może dasz radę jak się skupisz .

Nigdzie nie napisałem ;) a już na pewno w tym poście do którego pijesz że startuję na moderatora . Niemniej uważam że takie gówniarskie przepychanki słowne i pyskówki należy tępić np. BANEM .

Dla mnie jest to portal fotograficzny i wszelkie personalne wycieczki w kierunku autorów zdjęć są zwyczajnie zbędne.

Twój post tutaj też był taką samą wycieczką i zaczepką w moim kierunku dlatego na wstępie tego posta zwyczajnie ją odwzajemniam :)
2Fast Data wysłania : dnia 19.02.2011
to jest tak jak moderator daje sobie chodzic po glowie.. Jak probuje rozmawiac, tumaczyc to zawsze znajdzie sie jakis spec ktory bedzie wmawial ze biale jest biale a czarne jest czarne :)
A jak by krocej za twarz? Kilku by znienawidzilo a reszta by pokochala :)
storm Data wysłania : dnia 18.02.2011
Rozdajesz bany? Miałem rację, startujesz na moderatora.
Shodan Data wysłania : dnia 18.02.2011
to się da leczyć .... np banem :)
2Fast Data wysłania : dnia 18.02.2011
:) Nigdy dosc! :)

Podrawiam serdecznie
achaj Data wysłania : dnia 17.02.2011
:) no już wystarczy.. :D:d
storm Data wysłania : dnia 17.02.2011
Spójrz na swoją metrykę i swoje zachowanie, a dowiesz się kto jest śmieszny...
achaj Data wysłania : dnia 17.02.2011
śmieszny dzióbek z ciebie ;)
storm Data wysłania : dnia 17.02.2011
Bardziej bym się cieszył gdyby strzelił w Twoje kolano...
achaj Data wysłania : dnia 16.02.2011
poprawka do drugiego zdjęcia

foto.moon.pl
achaj Data wysłania : dnia 16.02.2011
stor chłopcze.. a w jakiej technice jest wykonane to zdjęcie?

foto.moon.pl

przecież jest zajechane na maxa a wg ciebie jest dobre.. powiedz że modelka ci sie spodobała i ....

moderując to zdjęcie z wróblami moderator strzelił sobie w kolano..

to tu też bylo zglaszane do moderacji ale niestety przeze mnie..

foto.moon.pl

ale gdyby to był storm od razu poleciałoby w czerwień..

zdrówka modziu:D:D:D tak co by łepetynka nie bolała ;)
storm Data wysłania : dnia 16.02.2011
Chyba sobie jaja robicie! Ja zgłosiłem to foto do moderacji i uważam, żw słusznie. Samo zdjęcie i scenka nie jest zła, ale sposób kompresji fatalny. Wygląda jak wykonane w technice zwanej puentylizmem. Tak jak napisałem wcześniej: róbcie dobre zdjęcia, a moderacja nie będzie potrzebna. Tutaj była...
Shodan Data wysłania : dnia 16.02.2011
Szkoda gadać .
Póki moderacja będzie bazowała wyłącznie na widzimisię moderatora takie wypadki zawsze będą miały miejsce .
Moderator powinien wg mnie jedynie zatwierdzać ocenę użytkowników wyrażoną ilością kliknięć w koszyk .
Wracam do poprzedniego wątku i jeszcze raz powiem że proporcja pomiędzy oddanymi głosami na TAK i na NIE powinna być kryterium decydującym o wymoderowaniu bądź nie danego zdjęcia .
yanmar Data wysłania : dnia 16.02.2011
w temacie wątku podniesionego przez Yeti: to foto nie zasługiwało na wymoderowanie
Yeti Data wysłania : dnia 15.02.2011
to ja dodam do tego wontku...
jak w temacie ...
kto wymoderował te zdjęcie foto.moon.pl
?????????????
Shodan Data wysłania : dnia 13.02.2011
zrób tak jak napisałem i nie będzie problemu
achaj Data wysłania : dnia 13.02.2011
zaś co sie tyczy świataobrazu.. mi również się nie otwiera.. gdyż wymaga rejestracji..

a na zakończenie .. dla wszystkich cymbałów.. nim kogokolwiek tym mianem obdarzycie.. ;) posłuchajcie sobie ..
Roman Kumlyk From Ukraine Plays Tsymbaly (Dulcimer)
Roman Kumlyk From Ukraine Plays Tsymbaly (Dulcimer)
www.travelwestukraine.net­sical-instruments.html Roman Kumlyk the musician-virtuoso from Carpathian Mountains (Western...
achaj Data wysłania : dnia 13.02.2011
a nie prościej dać bezpośredni link do oficjalnej strony tegorocznej edycji WPP?

www.worldpressphoto.org
Shodan Data wysłania : dnia 13.02.2011
Wracając do tematu (proszę użyć tricków opisanych w wątku) , co sądzicie o tym foto ?
Shodan Data wysłania : dnia 12.02.2011
Teraz jeszcze słowo na niedzielę do Moderatora .

Cieszę się że dostrzegłeś moją aktywność , jednocześnie chciałbym kiedyś analogicznie móc dostrzec Twoją która nie sprowadzałaby się tylko do wielokrotnego nazywania użytkownika "cymbałem" tylko dlatego że moderator ma problem z myśleniem oraz braki w wychowaniu .

Pytanie kto tu zachował się jak ów "cymbał" pozostawię bez odpowiedzi licząc na to że wyciągniesz wnioski Panie moderatorze z udzielonej lekcji .

PS: aby Ci ułatwić zrozumienie , powtórzę : Wystarczyło podczas kasowania wątku napisać krótkiego maila do autora o powodzie skasowania .
Strony : 1 2